Būrimas – Erikos grįžimas pas buvusįjį

Visi žinome, kokia šiandien diena – šiandien penktadienis. Ir nors praleidau kelias savaites be penktadienio būrimų ketinu kaip ir žadėjau pasivyti. Tebeturiu visų jūsų atsiųstus klausimus ir iš kiekvienos praleistos savaitės išrinksiu po vieną klausimą ir parašysiu atsakymus. Šiandien rašau pirmąjį iš trijų kuriuos su šiuo penktadieniu turiu parašyti. Kortas dėliosiu atkakliajai Erikai, kuri atsiuntė štai tokį klausimą Taro kortoms:

Sveiki, Esu Erika. Mane domina klausimas susijęs su MEILE. Susitikinėjau su vienu vaikinu, su kuriuo dabar esam apsipykę ir išsiskyrę, tačiau Jis dar iki šiol Mane domina, traukia, tačiau nežinau ar Man verta dėl jo “kovoti” ir bandyti pas Jį sugrįžti (gal visgi mums nepakeliui, o gal pakeliui), todėl labai norėčiau Taro kortų patarimo/konsultacijos. Dėkui :)

Sveika Erika, tavo dėstymui iškritusios kortos yra apversta Monetų 2, apverstas Kardų Tūzas ir Skeptrų 10.

Taro korta - apversta Monetų 2Taro korta - apverstas Kardų TūzasTaro korta - Skeptrų 10

Sprendžiant iš šių kortų padėtis tarp judviejų jau pasikeitė tačiau jūs priešinatės toms permainoms. Ir gali būti, kad jo gyvenimas jums stoviniuojant ties jūsų išsiskyrimo kryžkele jau pajudėjo gerokai į priekį. Gali būti, kad jo dėmesį jau patraukė kita, o ir jums yra galimybė atsiverti naujoms pažintims, tiesiog smagiai leisti laiką su draugais jei tik nusimesite nuo pečių šią laukimo ir vilčių jį susigrąžinti naštą.

Kortos pataria tiesiog bendrauti su žmonėmis, nesistengti susisiekti, atnaujinti ryšio su juo, nes reikalai taip pasisuko, kad jei sieksi grįžti gali papulsi į santykių trikampį, o jie visuomet būna kupini vilčių ir skausmo.

Norinčius atsiųsti savo klausimą nemokamam penktadienio būrimui kviečiu perskaityti šios akcijos/atrakcijos sąlygas ir taisykles čia: Magiškasis penktadienis – nemokami būrimai. Jei skubate, arba turite sudėtingesnį klausimą nei priimami nemokamam būrimui galite užsisakyti asmeninę konfidencialią mano konsultaciją

Add A Comment

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.