Būrimas – Ryčio kelionė pas žmoną

Tęsiame pastangas pasivyti praėjusį laiką, jūsų dėmesiui antrasis šio penktadienio būrimas iš trijų. Trečiojo būrimo ieškokite artimiausiomis dienomis. Šį kartą atsakysiu į Ryčio klausimą Taro kortoms.

Sveiki, mano žmona išvykusi į užsienį uždarbiauti. Ji nori, kad atvažiuočiau pas ją, aš nenoriu, bet žinau, kad reikia – bijau, kad nesubyrėtu santykiai. Ji jau nekartą buvo užsiminusi apie skyrybas… Noriu paklausti ar palanku būtų važiuoti spalio mėnesį, kaip greitai pavyks rasti darbą, kokie bus mūsų santykiai… Kaip aplamai klostysis mūsų gyvenimas, kai nuvyksiu pas ją. Ačiū!

Sveiki Ryti, kiek per daug skirtingų klausimų vienam išdėstymui, todėl tiesiog paklausiu kortų ką jums reikia žinoti apie ateitį nuvykus pas žmoną ir žiūrėsime ką jos papasakos. O sprendžiant vien iš jūsų laiško, iš to, kokius parinkote žodžius, akivaizdu, kad santykiai jums svarbiausi, o kai esi pasirengęs įdėti pastangų visuomet gali tikėtis sėkmės. Iškritusios kortos Imperatorė, Monetų Karalius ir Taurių 7 netgi labai palankios.

Taro korta - ImperatorėTaro korta - Monetų KaraliusTaro korta - Taurių 7

Matome šeimos, gerovės, komforto ir gausos kortas, svajones ir pasirinkimų gausą. Atrodo užsienyje turėsite kur kas daugiau galimybių aprūpinti savo šeimą. Nuvykus pas žmoną atkursite judviejų ryšį, matau jūsų didžiąją meilę, taigi būsite su sau skirta moterimi. Visas jūsų dabartinis nerimas greitai išsisklaidys ir judu sutvirtinsite savo šeimą. Darbą taip pat susirasite ir neblogą, gan pastovų. Nenustebčiau jei jis būtų kaip nors susijęs su žemės ūkio produkcija, labai jau daug augalų kortose.

Sunku pasakyti per kiek tiksliai laiko visą tai įgyvendinsite, kortos ne kalendorius, bet orientuočiausi maždaug į 7 mėnesių laikotarpį. Apskritai ateinantys metai jums bus palankūs materialiai jei tik būsite nusiteikęs negailėti jėgų ir nuosekliai siekti užsibrėžto tikslo, kantriai dirbti.

Visus norinčius atsiųsti savo klausimą nemokamam penktadienio būrimui kviečiu perskaityti šios akcijos/atrakcijos sąlygas ir taisykles čia: Magiškasis penktadienis – nemokami būrimai. Jei skubate, arba turite sudėtingesnį klausimą nei priimami nemokamam būrimui galite užsisakyti asmeninę konfidencialią mano konsultaciją.

Add A Comment

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.