Būrimas – Gitanos grįžimas į darbą

Kas savaitę ateina vis daugiau laiškų su klausimais Magiškojo Penktadienio būrimui. Man džiugu dėl tokio jūsų aktyvumo, nors darosi vis sunkiau išsirinkti kam atsakyti, gaila, kad negaliu pradžiuginti visų 🙂 Tiems, kurių klausimas nebuvo pasirinktas penktadienio būrimui primenu, kad galite užsisakyti asmeninę, visiškai konfidencialią ir kur kas platesnę Taro konsultaciją. O šios savaitės klausimą atsiuntė Gitana.

Laba diena,
Mane kamuoja vienas rūpestis. Prieš kurį laiką blogai sutariau su vienu žmogumi, kuris nuteikė mano bendradarbius prieš mane, aš išėjau gimdymo ir motinystės atostogų, o dabar netrukus privalau grįžti į darbą, deja, vadovė man paaiškino, kad visi asmenys nusistatę prieš mane ir man nėra ką veikti anksčiau mano buvusiu bendradarbių kolektyve. Negaliu miegoti naktimis, jaučiuosi blogai, tuo labiau, kad gresia atleidimas iš darbo ir nusistačiusių žmonių akys nukreiptos į mane, nors nei vieno iš jų asmeniškai nesu blogu žodžiu užgavusi, o mane yra apvadinę, dar laukdamasi vos nepatyriau persileidimo, gulėjau ligoninėje, ko pasekoje bendradarbiai paaiškino, kad aš melagė, nes negulėjau ligoninėje, kai pateikiau nedarbingumo lapą, dar būnant nėščiai jie mane erzino, dėl to gimęs vaikelis labai nervuotas. Dabar man tenka grįžti į šį kolektyvą ir nežinau kaip man elgtis. Mano klausimas toks: Ar aš sugebėsiu dirbti šiame kolektyve? Kas manęs laukia?

Sveika Gitana, jums iškritusios kortos yra apverstas Monetų Pažas, Žaigždė ir apverstas Monetų Karalius. Atrodo nelabai palankiai į jūsų galimą sugrįžimą žiūri ne tik kolegės, iš kurių viena tebeskleidžia apkalbas. Nelabai jus atgal priimti nori ir pati vadovybė dėl savų daugiau materialinių priežasčių.

Labai tikėtina, jog šis darbas jei į jį ir grįšite bus trumpalaikis. Net keista, kad toks stiprus net kelių žmonių noras neleisti jums dirbti to darbo. Apskritai jums būtų gerai šiuos metus dar negrįžti prie darbo, naujos veiklos ieškotis tik kitais metais, kuomet bus kur kas palankesni energetiniai jūsų ciklai ir turėsite daugiau šansų susirasti perspektyvų, pastovų ir ilgalaikį darbą, pradėti naują gyvenimo etapą. O dabar gyvenimas iškels įvairias kliūtis traukiančias atgal.

Ir labai svarbu išlieti savo nuoskaudas ir atleisti, nebesinešioti šio akmenuko sieloje, kad ji vėl taptų lengva ir galėtų kilti link savo svajonės. Gan poetiškai ir nekonkrečiai, bet labai aiškiai tą parodė kortos – būtina susitaikyti su praradimu ir skriauda, paveikti jei reikia ir atleisti ir jus įskaudinusiems žmonėms ir sau pačiai, kad dalyvavote šiame konflikte, kuris taip liūdnai baigėsi. Jums atgavus sielos ramybę greičiausiai aprims ir vaikas. Vaikas dirglus, ne dėl to, kad kiti žmonės jus įskaudino ir erzino, o dėl to, kad jūs susierzinote, supykote ant jų ir tebesinešiojate nuoskaudą iki šiol, kaltinate koleges. Atleidimas atneš palengvėjimą jums, o jos teisingumo sulauks savo gyvenime.

Comments

 1. Būrėja Lina

  Iš tokios nedidelės apimties konsultacijos sunku daryti išvadas ar apskritai verta mėginti įtikti tokiems žmonėms, ar galima kažką pakeisti, todėl iš turimų kortų galiu patarti nebent nešvaistyti savo jėgų ir laiko. Jei jums šis klausimas svarbus ir norėtumėte gilesnės analizės ir patarimų siūlau užsisakyti asmeninę konsultaciją.

 2. Gitana

  Kaip tureciau elgtis ir ka daryti,kad priesiskai nusistate zmones i mane ziuretu kitaip?

 3. Lina

  Labai gali būti, kad dėl šios ar kitos priežasties darbas bus trumpalaikis. Nors matau stiprią viltį, jog viskas bus gerai, kad gausite tą darbą net po atleidimo, bet man šios perspektyvos atrodo nelabai patikimos. Nenustebčiau jei iš to darbo greitai atleista kurį laiką lauksite ir puoselėsite viltis, kurių vadovas/vadovė neįgyvendins. Geriausiu atveju gausite žymiai žemesnes pareigas su menkesne alga. Tai gali būti pasiūlyta tikintis, kad atsisakysite. Jūs galite keisti savo elgesį, tikslus, reakcijas, požiūrį, bet ne įmonės planus ir kitų žmonių nusistatymus.

 4. Gitana

  Musu darboviete ketinama reorganizuoti ir gali buti,kad visi gausim atleidimo lapelius dar siais metais ir veliau konkurso budu galesim dalyvaut i kitas pareigas jau kitais metais. Ar gali buti, kad sis trumpalaikis darbas reiskia reorganizacija? Ir ar galiu keisti siuos ispranasavimus?

 5. Lina

  Sveika Gėlyte, man ir turbūt Gitanai, būtų be galo įdomu išgirsti kaip Jūs interpretuotumėte ištrauktas kortas. Išdėstymas yra be pozicinių reikšmių, tiesiog kaip trijų kortų kombinacija. O apie laiką išvadas darau remdamasi asmeniniais klausiančiojo numerologiniais ciklais apskaičiuotais iš gimimo datos.

 6. gelyte

  Aš truputį kitaip skaityčiau, kortas, bet esmė liktų ta pati, man smalsu, iš kur imate tikslų laiką, kad siūlote pradėti dirbti kitais metais?

Add A Comment

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.