Būrimas – Inesos persikraustymas

Trumpam nutraukti Magiškojo Penktadienio būrimai jūsų pageidavimu grįžta 🙂 Tik paprašysiu atidžiau įsiskaityti į dalyvavimo taisykles, nes daug klausimų tenka atmesti dėl nepilnų asmens duomenų ar neteisingai suformuluoto klausimo Taro kortoms. Šį penktadienį kortas trauksiu Inesai, štai kokį ji atsiuntė klausimą:

Sveiki, aš tikiu visom būrejom ir kortom ir taip toliau, nes viskas pildosi. Dabar iki pavasario man pranašauja, kad keisiu gyvenamą vietą. Jau atsibodo, nes pakeičiau gal 7 kartus. Nesuprantu, kodėl ir vėl turėčiau tai daryti. Gal jūsų pranašystė pasakytų kodėl ir vėl tas pats. Bučiau labai dėkinga už bet kokį atsakymą, gal jis man padėtu išspręsti šią dilemą. AČIŪ

Sveika Inesa, nežinau ar taip jau verta tikėti „visom būrėjom ir kortom ir taip toliau”, jūs pati esate savo gyvenimo šeimininkė ir jei jums išsipildo viskas, ką išpranašauja tai labai negerai. Tai reiškia, kad plaukiate pasroviui, neanapizuojate situacijos, nerodote iniciatyvos, nepriimate sprendimų, nekuriate savo ateities, esate aplinkybių vergė. Geros būrėjos pranašystė išsipildys, o geriausia būrėja užves jus ant kelio kaip susikurti norimą ateitį. Tokia užduotis žinoma per didelis iššūkis trijų kortų dėstymui, bet turėkite tai omenyje ateičiai – tik jūs atsakinga už savo gyvenimą ir tik jums jį spręsti, ne būrėjai.

O dabar grįžkime prie jūsų klausimo ir šiandienos akcijos-atrakcijos pranašystės 🙂 Tai išties nestandartinis klausimas, pažiūrėsime kaip Taro kortoms pavyks į jį atsakyti Penktadienio būrimui parinktu trijų kortų išdėstymu.

Iškritusios kortos Kardų Karalius, Mirtis ir apverstas Skeptrų Riteris iš tiesų rodo judėjimą, permainas. Jei teisingai suprantu dabartinis būstas yra ne nuosavas, o nuomojamas? Gali būti, kad bus nuspręsta nepratęsti nuomos sutarties ir tiesiog teks pasiieškoti kitos vietos. Matau vyresnio ir kažkokią valdžią ar įtaką jums turinčio vyro poveikį šiai situacijai. Beje su šiuo persikėlimu jūs ne truputį pajudėsite, o iškeliausite gan toli. Tai bus didelės ir visą gyvenimą apimančios permainos, išvykimas, kad negrįžti.

Jei Kardų Karalius konkretus asmuo išvykimas, išsikraustymas bus susijęs su jo sprendimu ir išeisite supykusi, paskubomis ir galutinai. Jo įtaka atrodo griaunanti, tarsi jis kone išmestų jus iš namų. Ar numanote kas šis griežtas ir galintis taip nuspręsti žmogus?

Su persikėlimu ir jo paskatinta kelione bus susijusios ir veiklos, darbo permainos, ambicijos. Mastau kiek tolima gali būti ši kelionė, iš pradžių pagalvojau apie užsienį, bet gal kalbame tik apie kitą miestą… bet kuriuo atveju tikslas į kurį vyksite bus perspektyvus darbas dėl kurio turėsite pakovoti, kad jį gautumėte.

Ar jums kortų atsakymai ką nors sako? Būtų labai įdomu išgirsti jūsų komentarą, kurį galite parašyti kaip komentarą. O kiti skaitytojai kviečiami pasidalinti savo intuityviomis kortų paveikslėlių interpretacijomis 🙂

Norinčius atsiųsti savo klausimą nemokamam penktadienio būrimui kviečiu perskaityti šios akcijos/atrakcijos sąlygas ir taisykles čia: Magiškasis penktadienis – nemokami būrimai. Jei skubate, arba turite sudėtingesnį klausimą nei priimami nemokamam būrimui galite užsisakyti asmeninę konfidencialią mano konsultaciją.

Add A Comment

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.