Būrimas – Justinos norai

Sveiki mieli Taroskopų gerbėjai, štai ir vėl penktadienio vakaras ir laikas išsitraukti Taro kortas mūsų kassavaitiniam būrimui. Šiandien klausimą atsiuntė Justina:

Sveiki, Turiu tokia bėdą. Tenka gyventi viename bute su vaikino broliu, tai mane slegia ir tai kažkiek blogina mūsų santykius su vaikinu. Aš jau pavargau nuo tos įtampos namuose, bet vaikinas kategoriškai nesutinka kraustytis atskirai. Priežastį įvardindamas kaip “taip pigiau” ir t.t. Gal galit pasakyti ar dar ilgai teks gyventi tokioje nemalonioje aplinkoje? O galbūt išvis mūsų santykiai neturi jokios ateities ir neapsimoka man čia kankintis? Šiaip mūsų finansinė situacija tikrai nėra tokia prasta, kad negalėtume gyventi atskirai.

Sveika Justina, uždaviau tavo klausimą Taro kortoms ir štai ką turime – apversta Skeptrų 8, apversta Kardų 6 ir Taurių 8.

Sprendžiant iš to, ką čia matome reikalai deja nesiklostys taip, kaip norėtum, kaip planuoji. Greičiau suksis ratu iki nebebus įmanoma išlaikyti taikos ir ramybės namuose, konfliktų ir įtampos bus dar daugiau.

Sunku pasakyti ar santykiai turi ateitį, ją kuria du žmonės savo pastangomis ir sprendimais – tiek gerais, tiek ir blogais. Jūsų situacijoje matau jog vaikinas taip ir nepasiryš išsikelti gyventi atskirai, susirasti namus tik judviem. Tačiau ilgai taip, kaip yra irgi neliks. Kažkas iš tų namų išeis neapsikentęs nemalonios padėties. Tik atrodo jog tai būsi tu ir tai bus jūsų su vaikinu išsiskyrimas. Tai žinoma nėra lemtis, esi laisva rinktis, tačiau tai labiausiai tikėtinas šios situacijos rezultatas.

Norinčius atsiųsti savo klausimą nemokamam penktadienio būrimui kviečiu perskaityti šios akcijos/atrakcijos sąlygas ir taisykles čia: Magiškasis penktadienis – nemokami būrimai. Jei skubate, arba turite sudėtingesnį klausimą nei priimami nemokamam būrimui galite užsisakyti asmeninę konfidencialią mano konsultaciją.

Comments

  1. admin

    Na kažkieno išvykimas labai ryškiai matosi ir tai susiję su išsiskyrimu. Man tai pasirodė panašiau į judviejų su vaikinu kelių išsiskyrimą nei į dviejų brolių. Nors jūsų su vaikeliui labui tikėsimės geriausio 🙂 Antruoju atveju tai brolis iškeliautų, o ne judu su vaikinu. Priežasčių tam lyg ir nesimatę, juolab, kad išeitų su tokių liūdesių kaip rodo kortos. Na, laikas parodys.

  2. Justina

    Sveiki. Na labai keista situacija. Labai mažai tikėtina, kad išsikraustysiu aš, nes mes turim bendrą vaiką. Į nuomojamą butą tikrai nesikraustysiu, o savo dar neturiu. Nors jei turėčiau tikrai svarstyčiau šitokį variantą. Bet kokiu atveju būtinai pranešiu, kai kas nors pasikeis 🙂

Add A Comment

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.