Būrimas – Irenos gyvenimo kryptis

Labas vakaras, Prieš pusantrų metų išsiskyriau su vyru. Gyvenome santuokoje 30 metų, nesutarėme stipriai. Man šeima buvo labai svarbu, negalėjau susitaikyti su vyro išgėrimais, svetimavimais ir muštynėmis, nors labai ilgai laukiau ir galvojau, kad kaip draugės sakydavo-išsilakstys, grįš ir gyvensim toliau. Tik kai pradėjo kartot, kad jis mane užmuš, ryžausi ir mano iniciatyva išsiskyrėme. Dabar gyvenu viena, na, nevisai viena-su katinu. Pradžioje mėgavausi ramybe, kad galiu naktimis ramiai miegot, kad niekas nesako, kad aš negraži, kvaila. Bet man neramu darosi, nes atėjo pavasaris labai trūksta darželio, pievelės….mat beveik pusę kartu su vyru praleistų metų turėjom sodą, o paskutinius 5 metus-namą su išpuoselėta aplinka. Gyvenu 2 kambarių bute. Esmė tame, kad niekaip vis nepriprantu prie dabartinių savo namų, o apie vyriškius vis nesiliauju galvojusi, kad man jau neskirta turėt šeimos. Didžiąją dalį laiko skiriu darbui, bet netoli pensijos amžius.Dievui dėkoju už nuostabią savo dukros šeimą, kurie noriai su manim bendrauja. Mano klausimas būtų – kokia linkme reikėtų pasukti savo gyvenimą, ko galėčiau tikėtis, kur rasti sielos ramybę? Gal bendrystėje su dukros šeima, gal knygose ir mintyse, gal vis tik ryžtis pasitikt gyvenimo draugą?

Sveika Irma tikriausiai per giliau nėriau paprašiusi kortų parodyti ko jus moko gyvenimas esama gyvenimo situacija, kokia linkme natūraliai krypsta jūsų gyvenimas ir koks kelias vestų į laimę. Iškritusios kortos visos trys yra Didieji Arkanai – stiprios ir gilios kortos susijusios su asmenybės vystymosi etapais ir dvasinėmis pamokomis. Teisingumas, apversta Mirtis ir apversta Žynė susijusios su išminties, gyvenimo supratimo, atsakymų ir pusiausvyros paieškomis.

Taro korta - TeisingumasTaro korta - apversta MirtisTaro korta - apversta Žynė

Teisingumo korta atspindi esamos gyvenimo situacijos pamoką jums. Teisingumas primena jog viskas turi savo priežastį ir viskas turės savas pasekmes. Tai didelės atsakomybės reikalaujanti korta, nes ji mojo jog patys savo sprendimais kuriame savo gyvenimą. Ar kartais nekankinate savęs mintimis kodėl, už ką jums teko toks gyvenimas, kuo nusikaltote, kur suklydote, kas kaltas, kas atsakingas, kur teisybė? Ši korta moko jog visa valdžia kurti savo gyvenimą jūsų rankose ir šiandien jūs kuriate visą savo būsimą gyvenimą, tad turite tą daryti išmintingai ir atsakingai.

Artimiausios ateities jei judėsite ta pačia linkme korta apversta Mirtis pasakoja apie įstrigimą praeities situacijose, nesugebėjimą paleisti, norą kontroliuoti. Turbūt iš savo ateities norėtumėte daugiau nei vien praeities patirčių perkratinėjimo ir atsakymų bei teisybės ieškojimo, kai niekas tų atsakymų neduos. Apversta Mirtis taip pat simbolizuoja priešinimąsi natūralioms permainoms.Negalite grįžti atgal prie to, ką turėjote, galite tik eiti į priekį ir kurti kažką naujo. Tam gali reikėti pasverti ką iš savo praeities pasiimti į savo naują gyvenimo etapą, o ką paleisti. Stagnacija, senų įpročių laikymasis, užsispyrimas ir prisirišimai šiuo metu jus tempia žemyn.

Žynės kortos patarimas kaip ieškoti laimės yra nelaukti, kol ji ateis pati, o apsispręsti ko norite ir ją kurti.  Jūs paminėjote jog ilgitės gamtos ir darbo prie žemės, galbūt jums nebūtina gyventi jus varžančiame bute, kodėl nepersikėlus į kokį pastoviam gyvenimui įrengtą sodo namelį? Taip pat būtų gerai ieškotis panašią gyvenimo patirtį turinčių žmonių, gal nelaimės draugų, gal tokių pat garbaus amžiaus ir savo vietos bei kelio ieškančių. Matau, kad galėtumėte būtų atrama kažkam ir pati išlįsti iš savo kiauto, rasti sau draugijos.

Tiesa, reikėtų jus perspėti, dėl įdomios jūsų ypatybės. Turite labai didelį gyvybinės energijos kiekį, esate natūralus energijos donoras ir iš tiesų jums netgi reikia dalį jos atiduoti, kad jaustumėtės pusiausvyroje. Bet kartu yra pavojus, jog prie jūsų prisigretins išnaudoti jus siekiantys žmonės. Ryšys tarp žmogaus turinčio žemą ir aukštą energijos lygį turinčių žmonių gali būti harmoningi ir naudingi abiems, jei išlaikoma pusiausvyra. Kažkas kitas duodama mainais, atsveriama tai, kas paimta. Jei užsidarysite vienatvėje ir neturėsite kur išsilieti, kur atgauti pusiausvyrą, kaip kad dirbant prie žemės, jūsų mintys ir žodžiai įkrauti jūsų energija gali imti daryti neigiamą poveikį kai būsite prastos nuotaikos ar savijautos. Ypač jums pačiai, jūsų sveikatai, jei neigiamas mintis nukreipsite į save, savo gyvenimą, knaisiojimąsi po praeitį ir teisybės paieškas. Laimei polinkio į destrukciją neturite, tačiau būtų gerai kaip moko Teisingumo korta išlyginti svarstyklės lėkštutes ir sąmoningai palaikyti pusiausvyrą savo gyvenimą tarp davimo ir gavimo, darbo ir poilsio, proto ir širdies, pasinėrimo į save ir bendravimo su aplinkiniu pasauliu. Gerai būtų paskaityti dvasinės literatūros, siekti gilesnio gyvenimo dėsnių ir pasaulio pažinimo, besąlygiškos meilės, supratingumo ir atlaidumo žmonėms.

Norinčius atsiųsti savo klausimą nemokamam penktadienio būrimui kviečiu perskaityti šios akcijos-atrakcijos sąlygas ir taisykles čia: Magiškasis penktadienis – nemokami būrimai. Jei skubate, arba turite sudėtingesnį klausimą nei priimami nemokamam būrimui galite užsisakyti asmeninę konfidencialią ir kur kas išsamesnę mano konsultaciją.

Add A Comment

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.