Būrimas – Tomo trys užburtos mylimosios

Laba diena. Magija ir burtais laikas nuo laiko domiuosi jau seniai. Iš kažkur sužinojau senovės vestuvių ritualuose naudojamą burtą su žmogaus plaukais, naudojamą tam, kad sujungtų žmonių sielas amžiams. Atlikau tą ritualą su trim merginom. Žinoma jis tikrai suveikė ir jos mylėjo mane ir po šiai dienai galbūt myli. Esmė tame, kad su pirma mergina išsiskyrėm per mane. Po to ji norėjo taikytis, bet aš jau buvau kitą susiradęs laikiną draugę ir jai atsakiau kad dabar aš nenoriu taikytis. Su antrąja mergina paskubėjau atlikti tą ritualą ir nusvilau pats nes pasitaikė nesugyvenamo charakterio moteris todėl palikau ja aš. Ir su trečiąja, kuria tikrai pamilau pragyvenom 4 m. Ir vėl žinoma mano apsileidimo dėka mes išsiskyrėm, tačiau kenčiu labiau aš arba ji tik to neparodo. Jau praėjo dvi sav. o ji man jokių vilčių nesuteikia, kad mes vėl kada nors būsim kartu. Tad klausimas būtų toks – ar ta trečioji mergina man tinkama? Ar tiesiog man stengtis ja pamiršti?

Sveiki Tomai. Visų pirma noriu paklausti ar jūs suprantate rimtumą to, ką padarėte? Atlikote SIELŲ sujungimo ceremoniją AMŽIAMS. Jei norėjote sutvirtinti santykius ir įsipareigoti, kodėl tiesiog nepasipiršote ir nevedėte merginos? Man žiūrint iš šalies tai atrodo kaip jūsų paties nepasirengimas net šiam gyvenimui įsipareigoti merginai, bet ėmėte ir supančiojote amžinais saitais judviejų sielas. Jei būtumėte pasipiršęs mergina būtų turėjusi laisvę atsakyti Taip arba Ne, prie altoriaus ne veltui klausiama ar žmonės laisva valia ir savu noru sutinka imti į vyrus ar žmonas kitą asmenį. O jūs atlikote kai ką labiau surišančio ir įpareigojančio nei vestuvės be merginos žinios ir sutikimo. Ir net ne su viena, o su trim merginom… Ir nesuvokdamas atliktos ceremonijos rimtumo ir uždedamų įsipareigojimų nepuoselėjote nei vienų santykių ir juos sugriovėte kaip suprantu pats.

Taro korta - Monetų 4Taro korta - apversta SaulėTaro korta - apverstas Monetų Karalius

Išdėliojusi kortas matau jog tikrą auksą iškeitėte į pigų blizgutį. Vietoje to, kad puoselėtumėte ir stiprintumėte santykius, pats įsipareigotumėte atlikote ritualą kaip būdą pririšti merginas prie savęs, pasisavinti jas tarsi daiktus be jų sutikimo. Tokiu būdu harmoningo ryšio nesukursi. Labai tikiuosi, jog be merginų sutikimo jų sielos nebuvo iš tiesų pririštos prie jūsų ir liko laisvos. Jūsų bandymas laikyti merginas tarsi nuosavybę ir nepuoselėti santykių neleido sukurti laimingos sąjungos ir likote vienas. Ateityje matau jus nesugebant išlaikyti to, kas jums bus svarbu. Kadangi su merginomis elgėtės kaip su daiktais pasekmės gali paliesti tiek santykių, tiek materialinę sritį. Jūsų paties neįsipareigojimas ateityje bus kliūtis kažką pradėjus privesti iki galo, išlaikyti ar ko nors pasiekti.

Nežinau ar jus palikusi mergina jums tinkama, kortose nematau artimiausiu metu šalia jūsų jokios merginos, o tolimesnėje ateityje gali būti tokia, kuri stipriai priešinsis bet kokiems įsipareigojimams jūsų atžvilgiu, elgsis neryžtingai, savanaudiškai ir nenuoširdžiai. Jūs pats turite tapti vertas ir tinkamas, kol kas toks nesate, turite išmokti ką reiškia tikras, lygiavertis žmonių ryšys ir gerbti įsipareigojimus.

Norinčius atsiųsti savo klausimą nemokamam penktadienio būrimui kviečiu perskaityti šios akcijos-atrakcijos sąlygas ir taisykles čia: Magiškasis penktadienis – nemokami būrimai. Jei skubate, arba turite sudėtingesnį klausimą nei priimami nemokamam būrimui galite užsisakyti asmeninę konfidencialią ir kur kas išsamesnę mano konsultaciją.

Comments

 1. Tomas

  Na as dar su ja nesusitaikiau bet zinau ka daryt kad ji grystu nes kalbejom tel tai ji noretu gryst bet ne i tokia situatsija kokioi db esu as. todel pasineriau i dabus kad surinkciau pinigu an savo Verslo. kur jau viskas suderinta tik reikia siektiek investuot o siuo metu neturiu ka. bet kai viskas susitvarkys manau tada ir asmeninis gyvenimas grys i vezias. na parasysiu kaip viskas einasi jai kasnors isreiks nora suzinoti tai. 🙂

 2. Tomas

  Nataip as viska ta suprantu. Todel ir stengiuosi pasikeist. beto norejau papildyt Lina. Pirma mergina as buvau vedes ir paemes sliuba su ja ir jau turejom dukryte. bet po keturiu su puse metu issiskyrem . po panasaus laiko ir su kitomis merginomis issiskyriau. o pirstis as pirsausi ir kitom bet vis atsirasdavo kokiu nors kliuciu o ir pinigu vesuvem neturejom beto vistiek gyvenom kartu tai labai vestuviu ir nesureiksminom. na o sita paskutine mergina kaip supratau jauciasi kalta kad susidejo su kitu nes kalbant tel. ji lyg netycia pasake kas as per zmogus jai po to kaip ji pasielge su manim as vistiek noriu su ja but. o uzklausus gal kada ateiti busim kartu ji atsake kad del ateities ji nieko nezino. tai manau paliko sioke toke vilti. arba cia tik man taip atrodo 🙁

 3. nellu

  magija nejuokas, reikia apgalvoti ar tikrai nori buti su tuo zmogum, mano drauge kazka panasaus dare kai su vaikinu issiskyre, bet su zvakem. ji man siule visokiausiu variantu,bet as neuzsiemu tokiais dalykais,man paciai patinka pasiburti kortomis ir pati kazkiek savo dalyku matau ir be kortu,
  man patinka vienas vaikinas, laukiu jo griztant. esu vienisa einu i pasimatymus. bet lyg siol ne vienas pasimatymas nevirto kazkuo daugiau manau cia viskas sudeliota….
  Tomai rasi ta panele kai bus laikas, likimas pats ja atsius,,,,suprantu tave….bet nenuleisk ranku isejimas is gyvenimo neiseitis, dne tu vienas jautiesi vienisas, dziaukis, kad turi rankas, kojas, kad matai, kad girdi, jauti veja, saule, regi zvaigzdez….pagalvok kiek zmoniu to negakli pajusti pamatyti….

 4. Būrėja Lina

  Išeiti iš šio gyvenimo būtų pati didžiausia klaida. Tai būtų bėgimas nuo atsakomybės, atsisakymas spręsti problemą, tobulėti, bet tau išėjus problemos nedings. Sekančiame gyvenime tęsi kur baigęs, bet bus žymiai sunkiau nes nežinosi už ką gauni atlygį ir ko turi pasimokyti, kur padaryta klaida. Problemą lengviausia spręsti ir padėtį taisyti ten ir tada kai ji padaryta.

 5. Tomas

  Jus net neisivaizduojat kaip as jauciuosi.
  paskaicius burima pirma mintis kilo uzbaikt kelione sioi zemei. bet poto nuvijau ta minti ir nusprendziau yrodyti kad as galiu buti kitoks. galbut su ta mergina jau jokiu santykiu ir nebebus, bet ateiti tikrai busu atsargesnis su magija ir meile. nes dabar zinau kad meile reikia pelnyti. tik labai skaudu kad jos greitu laiku kortos nemato mano atzvilgiu…

 6. gabriele

  žmonės patys linkę savo laimę nusiųsti kuo toliau.

 7. Andina

  Aš pakraupus,kaip lengvabūdiškai žmonės elgiasi su magija.Juk tam reikalinga tvirta dvasinė etika,o čia bernelis net elementarų žmogiškumą praradęs.Ir dar tikisi laimės…Gyvenimas teisingas ir lazda turi du galus.

Add A Comment

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.