Būrimas – Olgos užkerėtas mylimasis

Sveiki. Mano situacija tokio pobūdžio: prieš kelis metus įsimylėjau vieną vyrą, kuriam tuo metu labai patiko kita moteris. Nusprendžiau, kad nesu blogesnė už ją ir visais įmanomais būdais bandžiau užkariauti jį. Jis visada labai priešindavosi, vis kartodavo, kad tarp mūsų nieko negali būti. Bet tuo pačiu metu sutikdavo susitikti su manimi. Buvo mūsų santykiuose visko. Turiu pripažinti, kad tuo pačiu metu buvau apsilankius pas būrėją ir ji užbūrė tą vyrą kažkokiu paprastu būdu. Gal tai sutapimas, bet jis su manim pradėjo kiek kitaip elgtis. Po kurio laiko moteris, kuri jam labai patiko, sužinojo apie mūsų santykius ir jie nutraukė bendravimą. Aš džiaugiausi. Jis labai pyko ant manęs. Ir neužilgo nutrūko santykiai su tuo vyru. Tačiau visą tą laiką galvojau apie jį. Po ilgo laiko tarpo jis telefonu atsiuntė žinutę ir mūsų bendravimas atsinaujino, bet nebuvo jokių susitikimų. Tik pernai vasarą susitikome. Jis atrodė pasikeitęs, ne toks liūdnas kaip anksčiau, o ir į mane žiūrėjo kitom akim, tad pamaniau, kad man atleido. Tačiau ne taip seniai užsiminiau, kad mes galėtume pabandyti būti pora, planuoti bendrą ateitį. Jis net kalbėt apie tai nenorėjo. Tik atsakė, kad jei mano mintys tokios, tuomet mums vėl reikia daryti pertrauką, leido suprasti, kad esu jam tik draugė. Manau jis vis dar prisimena skausmą, kurį jam sukėliau arba tiesiog negali pamiršti tą moterį. O gal ir tas užbūrimas veikia? Nors apie jį mažai galvojau… tik paskutiniu metu lyg netyčia prisiminiau, kad gal tas užbūrimas taip “veikia”. Tas vyras mielai sutiko susitikti, net pats siūlė. Ir į mane žiūrėjo kitokiu žvilgsniu ir kalbėjomės kiek atviriau nei anksčiau. Sakė, kad jam patinku, bet tik tiek….

Tikriausiai Penktadienio Būrimų skyrelį skaitantys vyrai susidarys nekokią nuomonę apie moterišką logiką, kuri daugiau reikšmės teikia tai, kokiu žvilgsniu vyras pažiūrėjo, nei tiesiai šviesiai išsakytiems žodžiams, kad nenori jokių artimesnių santykių. Vyrams nuolat kalama į galvą, jog moters ne reiškia NE ir privalu jį gerbti, bet moterys vyrų nuomonės atrodo nelabai gerbia jei nepaiso tų pačių žodžių. Maginis užkerėjimas mano įsitikinimu yra baisesnė prievarta už fizinį seksualinį išprievartavimą, nes čia ne vienam kartui prieš žmogaus valią panaudojamas jo kūnas, o siekiama visam laikui įkalinti jo kūną, protą, širdį ir sielą. Tikrosios meilės, gilaus emocinio ir dvasinio ryšio jokia magija nesukurs jei nėra tam potencialo. O jei potencialas būtų santykiai ir savaime be magijos susiklostytu, ar ne?

Tai, ką padaro meilės magija yra pririšimas, kuomet žmogų tiesiog apsėda mintys apie užkerėjusįjį, jam bloga be jo, nors būdamas kartu taip pat nesijaučia gerai, nes dvasia tam priešinasi. Man yra tekę skaityti žmonių, kurie patyrė tokį užkerėjimą pasakojimų, ypač stiprų įspūdį padarė vieno vyriškio žodžiai, kad jis jautė potraukį, nenugalimą ryšį su moterimi, bet vos jai pasitraukus jam iš akių jį apimdavo baisi neapykanta jai. Jis mėgino ją palikti, bet nepajėgdavo, o su ja kankinosi. Dirbdama tokį darbą turiu būti nešališka ir objektyvi, pasilaikyti savo vertinimus sau, bet norėjau bent kartą išsakyti savo mintis meilės magijos klausimų. Turbūt nereikia nė sakyti, kad tokia juodąja magija neužsiimu.

Taro korta - ŽynėTaro korta - Kardų 6Taro korta - Kardų Karalius

Jūs, Olga, neuždavėte jokio klausimo kortoms, tad leisiu sau spėti, jog norite žinoti apie šių santykių galimybes. Jums ištrauktos kortos yra Žynė, Kardų 6 ir Kardų Karalius. Šiose kortose nėra meilės ženklų, žydros spalvos kuria šaltą, liūdną ir slogią nuotaiką. Jūsų vaidmens santykiuose korta Žynė kartais vaizduoja būrėją ar magiją, tad nežinau kokio stiprumo poveikį jūsų užsakytas magijos ritualas padarė, tačiau šiaip ar taip tai paliko žymę ant jūsų, šių santykių ir galbūt visų būsimų jūsų santykių su vyrais. Jūsų elgesys jo atžvilgiu padarė labai didelę žalą jo gyvenimui, daug ką iš jo atėmė ir turės įtakos jūsų ateičiai. Viskas turi savas pasekmes.

Jo vaidmens korta Kardų Karalius rodo jį nusiteikusi bendrauti, tačiau nejaučiantį jokios meilės jums. Jis šaltas ir nepajudinamas, jokiomis kalbomis, gundymais ar kerais jo nepriversite jūsų mylėti taip, kaip norite. Jūs jam įdomi, atrodo jam patinka su jumis kalbėtis kaip su protinga moterimi. Tačiau jokio emocinio ar fizinio ryšio, jokių artimesnių santykių, bendros ateities su jumis jis nenori ir nemanau, kad kada norės. Anksčiau ar vėliau jums teks pripažinti, kad jo ne, reiškia NE.

Jūsų santykių perspektyvų korta Kardų 6 rodo pamažu rimstančius konfliktus, laikas apgydė padarytas žaizdas ir sukeltą skausmą ir jis vėl gali su jumis ramiai bendrauti. Matau judėjimą pirmyn, bet ne artyn vienas link kito, o tiesiog einant į priekį ir gyvenant savo gyvenimus. Jūs nesukursite šeimos ir jis nepamils jūsų taip, kaip to norite.

Man būtų labai įdomu išgirst vyrų nuomonę apie moterų pomėgį griebtis burtų siekiant gauti iš jų tai, ko jie nenori ar negali suteikti, ko iš tiesų nejaučia. Tikriausiai tam tikra prasme tokios moterų pastangos turėtų glostyti savimeilę, tačiau ar nekelia baimės ir nepasitikėjimo visa moterų gimine? Parašykite ką apie tai manote apačioje, komentaro formoje.

Norinčius atsiųsti savo klausimą nemokamam penktadienio būrimui kviečiu perskaityti šios akcijos-atrakcijos sąlygas ir taisykles čia: Magiškasis penktadienis – nemokami būrimai. Jei skubate, arba turite sudėtingesnį klausimą nei priimami nemokamam būrimui galite užsisakyti asmeninę konfidencialią ir kur kas išsamesnę mano konsultaciją.

Comments

 1. sveiki gal kas zino kur rasti bureja Olga Rybakova jinai gyvena Salininkuose bet man reikia adresso?

 2. Valerija

  Laba diena,man labai reikalinga Jūsų pagalba,mano vyras nori skyrybų,turime du mažamečius vaikus,ar įmanoma jų išvengti,nes tai sukels jiems didelį skausmą,manau,kad kažkas įtakoja tokį vyro sprendimą,galbūt kita moteris,ar galite man padėti?

 3. ernesta

  turiu du vaikus laukiosi trecio su pirmu issiskyrem po 4metu gyvenimo su antru tai pat abu smurtavo ir gere td neiskenciau ir palikau juos susipazinau su treciu viskas buvo gerai atrode kad tikrai geras zmogus kad radau ta vieninteli bet isejo taip kad jis dingo nors pats yklbejo gimdyt vaikeli prizadejo kalnus ir dingo taip isejo kad suzinojau kad jis turi zmona ir vaiku net neisivaizdoju kaip reikes toliau gyventi taip nusivyliau viskuom kad jau nieko nebenoriu tokia neviltis kamuoja o as tik noriu normalaus gyvenimo bet viskas nesiseka naudojasi visi ir skaudina gaal prakeikta esu ar likimas toks visa gyvenima but nelaimingai.

 4. Lina Balsė

  Miela eeeee, kaip jaustumėtės jei parduotuvėje jums nemokamai padovanotų prekių, jūs paimtumėt (nes nemokama), o vėliau po kurio laiko užsimanytų kad susimokėtumėt ir mėgintų išsireikalauti pinigus? Jei jau pradėjote laisvus santykius į jus žiūri kaip į merginą laisviems santykiams ir priversti jausti ko nejaučia ir norėti ko nenori su jumis negalite. Tokia magija neužsiimu ir jokiu būdu tokiu prašymu manipuliuoti kitu žmogumi nepadėčiau.

 5. eeeee

  laba diena,noreciau uzburti vaikina kad jis mane isimyletu, o ne tik butu laisvi santykiai.Man jau atsibodo gyventi nezinomybeje.noriu seimos tvirtos ir grazios.

 6. Lina Balsė

  Sveika Nerija. Tokie atvejai labai delikatūs ir pavojingi. Rizikinga kištis, nes yra didelė tikimybė padaryti dar blogiau ir galutinai pražudyti žmogų. Jei jis pats suvokęs jog reikia pagalbos kreiptųsi jos situacija būtų kita ir su juo būtų galima dirbti. O dabar be jo žinios ar prieš jo valią kažką keisti, „gelbėti” jį, reikštų papildomą prievartą. Taip jis atsidurs plėšomas į dvipuses dviejų stipresnių už jį jėgų ir gali neatlaikyti. Aš patikrinau situaciją ir kiek galima kištis ir noriu bent jau perspėti, kad jei vis tiek ieškosite ezoterikų pagalbos sūnui – ieškokite aukščiausio lygio specialisto, gal net ne pas mus, kas mokėtų ne tik pašalinti padarytą poveikį, bet ir atkurti jau sugriautą, nebeegzistuojantį sūnaus likimą. Nes to kelio, kuriuo jis ėjo jau nebėra ir tik meistras dirbantis su aukštesnėmis jėgomis jam pajėgs padėti sukurti naują šviesų likimo kelią, o ne primesti papildomą prievartą.

 7. Nerija

  Sveiki,
  Labai prasau padeti man. Jauciu mano sunus uzburtas, uzkeretas. Paliko seima, du mazus vaikus del vyresnes zymiai moters. Elgiasi nenormaliai, nesukalbamas, geria daznai, verkia, blaskosi, neina su juo susikalbeti-kaip isprotejes. Kaip mums ji atstatyti i normalias vezias, kad pamirstu ta baisia sena moteri, kad suprastu kas yra gyvenoimo vertybes. Jo ir sveikata prasteja, as kaip motina baigiu isproteti nuo tokio sunaus gyvenimo.

 8. Tarologė Lina

  Argi ne akivaizdu – suteik merginai tai, ko jai reikia, skirk jai pakankamai dėmesio ir meilės jeigu tikrai myli.

 9. Aparatas

  Laba. Mane paloko mergina. Ir as noriu ja susigrazinti. Isiskyrem, nes rodziau per mazai demesio. Dar tik praejo savaite, buvom karta susitike, ji vis dar mane myli, maciau jauduly joje kai as ja palieciau ir apkabinau nuvalyt asaras. Ji tiesiog bijo, kad as nerodysiu jai demesio ir nori mane pamirsti. O mum bus sunku, nes musu visi draugai bendri. Mes pazystam vienas kita nuo gimimo. Draugavom oficialiai 3 metus, bet pries tai dar 3 susitikinejom. Ji stengiasi mane pamirst, bet as nenoriu, kad ji mane pamirstu, bijau gyvenimo be jos. As buvau su ja sisiskyres po 1 metu raugystes, kol ji pamate, kai as kalbianu kitas merginas, tada ji tiesiog atejo (mes sokom to pacio sokiu grupe, buvom partneriai) ir ji pradejo mane glostyt, kalbet, velaiu kai vaziavom namo apsikabinom, uz 2 dienu vel buvom kartu. O is treciu asmenu suzinojau kad jei dabar daug sunkiau nei buvo tada. As tiesiog noriu ja susigrazint.

 10. anonimė

  Sveiki. Aš bei mano dvi draugės labai nukentėjome nuo nelaimingos meilės. Visas tris vaikinai tiesiog išnaudojo. Mes jiems jaučiam didelę neapykantą, ar galima būtų juos kaip nors užburti kad jie visada mus prisimintų ir nesisektų jiems meilės reikaluose su kitomis? ir visi norėtų grįžti pas mus. 🙂

 11. Tarologė Lina

  Miela Saulenę, nusiteik būti labai rimtai išbarta.

  Kokią teisę turi sugriauti vaikino planus, tikslus ir svajones, dėl kurių jis išvyko tiems keliems metams? Dėl to, kad neturi savo gyvenimo, nemoki būti laiminga, jautiesi nepilnavertė ir tiesiog tuščia vieta be jo ir grasini nusižudyti jei tuojau pat jis visko nemes ir netūpčios apie jus. O kam jūs jam jei be jo esate tokia nieko verta tuščia vieta, kad norit verčiau nusižudyti, nei pabūti be jo? Jei nesusitvarkysite savivertės, jei nerasite SAVO gyvenimo prasmės ir laimės, nepriklausomai nuo vaikino, ilgainiui jis supras, jog neturite jam ko duoti, neturite savyje jokio vertingo turinio ir laimės, kuria galėtumėte pasidalinti su juo, tik trokštate jos jis jums suteiktų laimę.

 12. mano draugas kurį aš labai myliu iškrido į Anglije ir jis žada gryšt po 2-3 metu(o praejo dar tik 3 dienos) as labai jį myliu ir jo vardas yra Skaistis. aš pastaruoju metu labai jo pasiilgau kai kada net kyla mintis nusižudyti,kai mes buvom sutare kad susitiksim nakty ir jis mane prikels, buvo taip kad nieks manes neprikele ir ryte radau zinute- Zuikuti as jau isvazeves apie 1h isjudejiau nenorejiau kelt, nk greit pagrysiu net nepastebesi:).- toke zinute radus iskarto pradėjiau verkt ir mano geriause drauge kuri yra jo sese zino kad man depresije ir as negaliu be jo gyventi,o jeigu jem kas atsitiktu as sau visa gyvenima neatleisciau ir iskart nusizudyciau.
  Bureje prasau padek man ji susigrazinti, as viska padarysiu kad tik jis greiciau grystu …..

 13. Zmogeliukas

  Kaip reikėtu sugundyti vaikina? kad jis būtu su Manimi. Nes as jauciu, kad jis myli mane o as ji. Ka man daryti? Gal patartumete. Esu nepaprasta mirtingoji bet daug kitu dalyku. As noriu suzinto ka man daryt kad buciau su juo? As del jo pasikeiciau, ir jam tai patiko. Bet po poros dienu jis pasiule skirtis tipo kad jis nori buti laisvas tipo jam atsibodo buti uzimtam. Nesuprantu. Padėkite. Pasakykite kaip galeciau buti su tuo vaikinu?

 14. Tarologė Lina

  Žinoma Sniege, jei tik pasirašai pati labai anksti mirti smurtine mirtimi tris gyvenimus iš eilės nerealizavusi savo misijos… Siaubas iš kur toks žiaurumas ir kartu bailumas, noras atseit nesusitepant rankų padaryti nusikaltimą ir išsisukti nuo bausmės. O bausmė būtina ir ją užsitraukiate jau vien mintyse kitam žmogui mirtį siųsdama – žudote pati save ir savo laimę po dalelę.

 15. Sniege

  Labas gal zino kas nrs kaip galma uskereti zmogu kad jis mirtu iskar.

 16. nieks neisvaizduoja, kaip noriu meiles….nes pavargau nuo vienaves. bet ai tik atsiranda koks vyras mano gyvenime..is pradziu viskas buna gerai ir grazu..taciau po kiek laiko imu dvejoti kad jis tik zaidzia su manimi..man labai sunku tiketi paskui kazkui jei kazkaip taip yra padares anksciau…dabar sutikau nuostabu zmogu….viskas buvo gerai..tikrai gerai….taciau…grazios zinutes, skambuciai. grazus susitikimai….bet as bijodama, kad busiu iskaudinta beveik viska sugrioviau…mes apsitaikeme…taciau neaiku r ji toliau nores su manim vystyti bendravima…..magija jokia niekad neuzsiimciau,,,,,nes prievarta su zmogum niekad nebusi laimingas…….

 17. mergina

  perskaicius ta bandyma pasiimti vyra sau kazkokiu keru pagalba man primena mano istorija..esu 26 metu,na dar jauna mergina,nuo jaunystes jauciu,kad esu kazkokia kitokia,megstu vienatve.neisivaizduoju gyvenimo su jokiu vyru.esu simpatiska,figuramano ir asmenybe vyrams patinka,jei tik noreciau,galeciau rinktis koki nevedusi fainesni vyra savo gyvenimui.bet ne..man nekyla emocijos i juos ziurint.bet pries 2 metus sutikau vyra,kuris is pirmo karto net nepatiko.tik tai buvo vienintelis vyras kuris savo atkaklumu sugebejo gauti mano nr.ir kas pikciausia: praejo menuo,o jis net nepaskambino.tada man uzvire pyktumas,kaip jis taip gali lgtis su manimi? ir pirma jam parasiau sms..tasyk nesupratau,kad as ji myliu..bet man buvo keista,kodel as visa menesi ji kas minute prisimenu..jis buvo taip giliai man istriges,kad neiskntejau neparasiusi.tai pirmas kartas,kai as rasiau kokiam vyrui zinute!!!man tai buvo labai keista..nezinojau,kas yra meile sirdyje..nezinojau,ka reiskia myleti vyra..tada as buvau tokia gra aplinkiniams,tiesiog dieviska elgsena is manes sklido..as tokia isdidi ir principinga,o tuo metu tiek buvau nusizeminusi,kad atsiprasiau savo priesu,kad as elgiausi su jais netinkamai,jie buvo nustebe mano elgesiu,jie nesitikejo mano tokio gerumo ir atsiprasymu,jie manes bijojo,kaip baisaus zmogaus.o tas jausmas tam vyrui..jis kazka istirpde manyje..pradejo tirpti ledai nuo mano sirdies..as supratau,kad galiu jausti,kad ir as galiu myleti..manau,tai meile,nes jau 2 metai tas vyras apsigyvenes mano sirdyje.bet kas keisciausia: tai vienintelis nevedes vyras,kuriam as nepatinku.jis mane vadina drauge,niekad nera sakes,kad as jam patinku,jis manes net vengia.kai ji netycia sutikau banke,jo reakcija buvo tarsi noretu begti nuo manes,kaip nuo velnio kokio..as jo paklausiau,kuom kitos geresnes uz mane?? jis atsake,kad as jam per daug gera..ir tai tiesa..prie jo as bunu tokia gera,dieviska tiesiog,negaliu patiketi,kad as tokia stipraus ,valdingo ir sunkaus charakterio moteris su tuo vyru galiu buti kitokia,bet ten ne as..o kazkas kitas,prie jo mano asmneybe neatsiskleidzia,as ji sutikus nezinau ka jam sakyti,buna tyla,matau kad mums nesirisa kalba,tai ne tie zmones susitike po 1 stogu. as pries 2 mtus taip ji norejau tureti,kad emiausi savamokslisku uzkalbejimu,nemaniau,kad tai pildysis,ns burimu as nemoku,tiesiog buvo jo vardas,koncentracija ir meditacija apie ji,kad mes busim kartu amzinai,o jei jis bus su kita,lai galvoja apie mane,lai as ji ,kaip velnias busiu apsedusi,kad netures ramybes jis be manes..susitikus matydavau,kad jis saltas su manimi,o gal tai vyras,kuris be emociju buna.nezinau..manau,jei vyrui patinka moteris,jis rodo jai demesi,nori susitikti,o su manimi jis to nenorejo.bet kartais mes susitinkam.jau metai praejo,o jis nebeskambino,bet stai uzvakar jis paskambino!!! isivaizduojat?! po metu laiko jis grizo pas mane,bet vel saltas ir nekalbantis,as jam padariau erotini masaza,net sekso nebuna mums,tik tas masazas.ir jis pasake,kad jis dar karta uzsuks pas mane,as jam sakiau,kad geriau lai neina pas mane,bet jis tarsi negirdi manes,pasake „As dar sugrisiu cia”. nesuprantu musu santykiu..ko jis ina pas mane? kodel tik po metu jis mane prisimina? juk jei as buciau jam svarbi ir jam patikciau,jis tiek ilgai nebutu iskentes nemates manes! o merginu jis turi seksui,pinigu irgi.niekaip nesuprantu,nera mums bendravimo,tyla susitikus,nelenda,nevilioja manes,o grizta.juk jei nepatikciau-negristu,o jei patinku,kodel jis tik po 100 metu grista ir nieko man nesiulo?? gal tie burtai cia veikia,sakau..nors netikiu:) tie burtai galvoju man padare itaka: 2 metai nebuvo dienos ,kad jo neprisimindavau,ta nelaiminga meile man kelia kancia!!! jauciuosi,kaip apsesta tuo vyru,kurio negaliu tureti.o jam jokios itakos is tu uzkalbejimu.bet faktas: jis mane prisimena,bet jis man nieko nejaucia..o gal slepia? gal pats nezino,kad as jam svarbi kazkuom?? idomu cia vistiek,kaip cia yra..?? gal kas turite kokiu pamastymu del mano situacijos??nes as nesuprantu nei saves,nei jo-neturim 1 kito,bet nera ir galutinio atsisveikinimo. as noriu,kad jis griztu,o jis nori pas mane simtmety karta,nors nera jokio rysio tarp musu,tik tas erotinis masazas

 18. Margarita

  Laba diena, esu istekejusi laukiuosi vaikelio, labai ,myliu savo vyra, taciau paskutini pusmeti musu santuoka griuna, zinau, kad jis mane dar myli ir as ji labai myliu, taciau atsirado daugybe, kliuciu, vyras elgiasi, kaip nesavas, neprisima atsakomybes, o kartais kalba apie skirybas, po tiek skausmo ir as pradejau apie tai galvoti, taciau negaliu savo gyvenime isivaizduoti kito vyro….Man vis dar reikia jo, taciua nezinau ar verta laukti kazko, ir kazkada, labai noreciau suzinoti ar verta laukti, ir jei taip kiek tai gali uztrukti…Ar mano vyras uzmirs savo klvailiojimus ir prisiims atsakomybe, labai aciu

 19. adele

  Sveiki,sapnuose mane lanko moteris,ji mane buciuoja ir visaip gundo,po kiek laiko as pradejau kazka jai jausti ar tai meile ar tai svelnuma nors ji yra zinoma moteris.Kazkas su manim darosi man nesvarbu kad ji ir as tos pacios lyties,noreciau suzinoti ar tai imanoma mums buti kartu,duodu konkretu klausima o kortos neatsako.

Add A Comment

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.