Būrimas – Irenos vienatvė

Atrodo niekada neturėjau didelių problemų dėl sėkmės. Gerais pažymiais baigiau mokyklą, tad nereikėjo sukti galvos kaip įstoti į norimą universitetą, mano specialybė pati mane pasirinko, tačiau džiaugiuosi kad einu būtent tuo keliu. Dirbu, ir atrodo, sekasi neblogai. Kišenėje niekada nešvilpia vėjai, kadangi jei labai reikia pinigų jie iš kažkur ateina – laimiu loterijose, kažkas atiduoda skolas (gal taip yra, nes niekada nesureikšminau materialių dalykų, nesivaikau jų). Tačiau vienoje srityje sėkmė manęs niekada nelydėjo. Meilė. Niekada šalia nebuvo žmogaus, kuris suteiktų tą jausmą, visišką pilnatvę. Kartais atrodo sprogsiu nuo užvaldančios vienatvės, ypač kai išgirstu apie dar vienas draugų/artimųjų vestuves/sužadėtuves ar vaikelio gimimą. Tai nėra pavydas. Iš visos širdies linkiu laimės jiems. Tačiau kiekvieną kartą mano vienatvė pasunkėja dvigubai ir visu savo svoriu užgriūva, neleisdama įkvėpti. Kartais atrodo, kad susitaikiau su visu tuo, tačiau tai kartojasi vėl ir vėl… Ar yra galimybė ištrūkti iš to? Ar yra kur mano trūkstama sielos dalis? O galbūt visą gyvenimą tik taip ir bus?

Sveika, Irena,

Yra posakis, „kam sekasi piniguose, tam nesiseka meilėje”. Kad toks posakis būtų teisingas sakyti negalėčiau, yra ir laimingų pasiturinčių žmonių. O priežasčių kodėl esate viena reikėtų vis tik ieškoti savyje. Tikrai neabejoju, kad turite galimybę susirasti vaikiną. O ar taip yra atsakys mums kortos.

Taro kortos - Skeptrų 7Taro korta - Skeptrų 9Taro korta - Apverstas pakabintasis

Pirmoji korta išdėstyme atspindi tai, kaip jūs atrodote aplinkiniams, tame tarpe ir vaikinams. Skeptrų 7 rodo pasipriešinimą, kažkokią tai konfrontaciją. Atrodote arba nepasiekiama, arba labai priešiškai nusistačiusi. atšiauri. Ta vidinė nepasitenkinimo savimi būsena, kad esate vieniša galimai spinduliuojama ir į išorę.  O santykiai tai ne mūšio laukas, kuriame reikėtų kovoti. Ši korta taip pat gali rodyti ir tai, kad pasiūlymų sulaukiate, bet jūsų kriterijai yra per aukšti, ir šiuos pasiūlymus jūs atmetate.

Antroji korta, kuri atspindi jūsų požiūrį  į aplinką ir tai kaip jūs ieškote sau antrosios pusės. Pirmas įspūdis kilęs atvertus šią kortą, kad jūs aplink save esate pasistačiusi apsauginę tvorą. Gal turite ne kokią santykių patirtį ir dabar bandote apsisaugoti. Nesąmoningai save apribojote, neleidžiate prie jūsų prisiartinti vyrukams, o ir pati mažai rodote iniciatyvos, nuoširdumo. tiesiog tampate neprieinama.

Trečioji korta kaip rezultatas, ar pagaliau pavyks atrasti tą antrąją sielos puselę, iškritusi apversta Pakabintojo korta sako, jums reikia keisti požiūrį į santykius, į bendravimą. Pradėkite nuo savęs, daugiau šypsokitės, meiliau kalbėkite. Nerodykite priešiškumo, geriausias būdas tam daugiau šypsotis, nes kai žmogus šypsosi jis tampa lengviau prieinamas, bei mielesnis. Jūs tai galite padaryti ir stebėkite rezultatus, sulauksite dėmesio. . Jo sulaukusi tapsite laimingesnė, tapusi laimingesnė būsite ir patrauklesnė.  O būdama patraukli tikrai rasite sau vyriškį. Ar tai rinktųsi vyras, ar moteris, kiekvienas nori išsirinkti sau geriausią partnerį.

Gaila, bet būdama tokia, kokia esate nelabai esate kam reikalinga. Vadinasi belieka keistis, o energijos tam padaryti turite pakankamai. Sėkmės.

Saulius

Norinčius atsiųsti savo klausimą nemokamam penktadienio būrimui kviečiu perskaityti šios akcijos-atrakcijos sąlygas ir taisykles čia: Magiškasis penktadienis – nemokami būrimai. Jei skubate, arba turite sudėtingesnį klausimą nei priimami nemokamam būrimui galite užsisakyti asmeninę konfidencialią ir kur kas išsamesnę mano konsultaciją.

Comments

 1. Viktorija

  Laurynos komentaras- labai teisingas!
  „moters savivertė, savigarba ir gyvenimo džiaugsmas yra būtina sąlyga sėkmingiems pilnaverčiams santykiams.”- visiškai sutinku! o atsakomybės už savo gyvenimą irgi nevenkim.

  Tad norintiems meilės pirmiausia linkiu išmokti mylėti bei gerbti save;) Tuomet žymiai daugiau šansų sutikti netobulą, bet puikų žmogų gražiem santykiam.

 2. Lauryna

  Sveikos 🙂 Susiduriu su ta pačia problema, man jau 33 neužilgo…. Manau kelias tik vienas – keistis pačiai ir nebūti priklausomai nuo santykių, būti pasiruošusiai bet kada juos pradėti ir bet kada baigti. Norai pildosi tik tada, kai esame nepriklausomi nuo jų. Ir dar… – moters savivertė, savigarba ir gyvenimo džiaugsmas yra būtina sąlyga sėkmingiems pilnaverčiams santykiams. Taip pat rekomenduoju išmokti sau atleisti, pernelyg neanalizuoti, kodel esate vienišos, nes tai turi prasme iš aukščiau, neprarasti ryšio su savimi ir Dievu. Nes kitu atveju, taikykite kokias tik norite meditacijas, magijas ir burtus, …tikėkite prakeikimais… jei norite, tai tėra gryniausias išsisukinėjimas nuo asmeninės atsakomybės ir tikro pilnaverčio gyvenimo. Pasistenkite suvokti savo gyvenimo misiją, nes ne visoms skirta būti mamoms ir turėti vieną vienintelį vyrą. Pagalvokite, gal šiame gyvenime jums reikia išmokti kitokias pamokas. Rašau todėl, nes tai yra labai artima, daug kartų išgyventa. Rekomenduoju apsilankyti www. gintaropokalbiai.lt, paskaityti Joe Vitale „Jokių ribų”, Rhonda Byrne „Magija” …. ir imtis pilnos atsakomybės už savo gyvenimą tokį koks jis yra… ir kurti jį iš naujo su Dievo pagalba.

 3. Pesimiste

  Kiekvienai moteriai skirta nugyventi savo gyvenima – su vyru ar be jo, taciau nereikia stebetis, kad ji troksta tureti vyra, vaiku. Taip, gyvenimas yra begaliniai idomus ir yra kitu dalyku ir idomiu uzsiemimu, bet zmogui reikia ir kitu meiles, rysio jausmo. Kai kurios moterys turi labai stipru motinystes troskima, kitoms jis ne toks svarbus.
  Perskaiciusi Irenos istorija kazkodel pajutau ir nuobodulio skambesi, lygtai jos intelektas nera pilnai pamaitintas ir jai reikia papildomos stimuliacijos, nes tai , ka ji turi yra per mazai. Irena yra laiminga is materialios puses – ji yra materialiai apsirupinusi, jai nereikia galvoti apie stoga virs galvos ar maista, bet prasmes gyvenime nera – vienatves jausmas labai stiprus.Mano praktiskas patarimas Irenai- gyvenimas yra duotas tam, kad gyventum, tad nukreipk savo energija ne vienatves kaupimui, o akiracio pletimui. Atsikelk ir daryk nesvarbu ka: keliauk, ar nueik i vaiku namus, ar isigyk suni… Viena didziausiu gyvenimo pamoku yra ta, kad po vieno dalyko seka kitas ir tada buna daug sekos. Niekas- gerumas ar blogumas nebuna amziams. Gyvenimas keiciasi, jus keiciates, tad keiskites. Zenkite ta pirma zingsni link kitu zmoniu su didele meile ir giliu dvasingumu ir kas zino, gal ta meile gris su tokia pat jega atgal…

 4. Saulius

  Dėl patarimo ką daryti, tokiu atveju, man suteikta ganėtinai maža laisvė interpretuoti. jei atkreipsite dėmesį tai patarimo pozicijoje iškritusi apversta Pakabintojo korta, kuri ir skatina būtent keisti viduje, keisti požiūrį į pasaulį. Tai tikrai nėra lengva, bet konkrečiu atveju norint, kad gyvenimas keistųsi, jį turime keisti patys, o tą ir sako ši korta.

 5. Komentaras

  na ar jau nėra ir be jų kitų dalykų ir įdomių užsiėmimų. Na vienoms gal žūt būt reikia kažką pasigriebti bele kokį diedą ir kitaip neįsivaizduoja gyvenimobet ar visos jos ištikrųjų laimingwsnės dėl to ar tik taip atrodo iš šalies? Kitoms gal kažkoks tai spaudimas iš šalies, kai matai, kaip gyvena dauguma. Aš manau, kartais būna kaip būna, kaip skirta tiesiog, o kada griebi tai kas tau neskirta ar žūt būt stengiesi kažką pasiekti ir gauti tai ir nesiseka.. O kartais ateina ta diena, ir viskas atsitinka savaime arba neatsitinka , bet dėja negali žinoti kaip bus… Manau reikia tiesiog save įtikinti stengtis jaustis gerai čia ir dabar ir rasti gerai dalykų tame gyvenime kuriame gyveni dabar, juk negalite pasakyti, kad viskas nesiseka, kaip minėjote, kažkame sekasi. O kiti nė to neturi. Juk vieniems vienuose dalykuose lanbiau sekasi, kitiems kituose, bet toli gražu ne visi turi viską. O tas pasiūlymas keistis, aš nežinau, ar jis vsais atvejais labai geras, juk ar lengva save perlaužti, aš galvoju, kad reikia pirmiausia būti reikalingam sau ir būti patenkintu savim kokiu esi, juk kartas gyvenime kažko negauni ne todel, kad esi kažkuom blogesnis už kitus, na o tiesiog todel kad taip yra, ir tiek.

 6. onute

  laba diena, turiu tokia problema: niekada nesiseke meileje…jei jau sutinku patinkanti vaikina,su juo susipazistu lyg ir bendraujame,bet rimtesni santykiai taip ir nesusiklosto.turejau tikrai viena is tokiu vaikinu,kuri tikrai mylejau be proto bet del neaiskiu man iki siol priezasciu jis mane paliko.kaip ir siuo metu susipazinau su tikrai demesio vertu vaikinu viena karta susitikom bet tuo kaip ir viskas baigesi – is jo puses jokios iniciatyvos del kito pasimatymo,jokiu ziniu is jo.radau jusu puslapyje kad zmogus gali buti prakeiktas kaip ir padariau ta ir issiaiskinau kad net iki 66% galiu but prakekta.atliksiu ta rituala,bet gal dar zinote kokiu nors budu kaip ta prakeikima galima nuimti neinant pas jokius burejus-specialistus.labai liudna pasidare manau padesite man 🙁

Add A Comment

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.