Būrimas – Rositos noras pastoti

Sveiki, aš Rosita mano situacija tokia, kad esu su žmogumi, kurį myliu, mes kartu 3,5 metu, jis sako, kad mane taip pat myli. Kartu žvelgiame į ateiti, gyvename kol kas užsienyje, aš jau metus laiko esu be darbo ir negaunu jokiu pajamų, kartais tai erzina, nes jaučiuosi tarsi jo nuosavybe. Norėčiau susilaukti vaikelio, bet kai pradedam kalbėti šia tema jis aiškina, kad nėra pinigų ir kad nebus iš ko gyventi. Aš manau, kad jis tiesiog nenori vaikų, bet jis nei paneigia, nei patvirtina šito atsakymo. Jis be galo saugosi ir nuo jo net netyčia nepastočiau. Be to esu jam pasakius, kad jei jis pasakytu jog nenori ateity jokiu vaikų, mūsų keliai neužilgo išsiskirtų. Ar aš turėsiu vaikų su šiuo žmogumi? Kaip greitai susilauksiu vaikelio? Labai laukiu tos dienos kada pastosiu…Ačiū už atsakymą, esu pasimetus ir užstrigus laike…padėkit pajudėti į prieki…

Sveika, Rosita,

Santykiuose viena didžiausių vertybių yra pagarba vienas kitam, bei vienas kito supratimas, o taip pat ir to auksinio vidurio radimas. Tai, kad jūs nedirbate, o esate namų šeimininkė ir jums jau atrodo, kad esate jo nuosavybė rodo nelabai darnius santykius. O gal tai, kad nevertinate savęs. Dabar tokie laikai kai atrodo privalo dirbti šeimoje tiek vyriškis, tiek moteris. Bet vis tik manau, kad visiškai yra normalu, kad vyras išlaiko šeimą, o moteris rūpinasi namais. Tai yra normalu, ir blogas tas vyras, kuris mano priešingai. Žinoma jei moteris nori ji gali siekti karjeros, bet ji to turi norėti. Net ir neturėdami vaikų jūs jau esate šeima, bet klausimas ar tikrai jums neužtenka pinigėlių, kad išlaikyti ir užauginti vaiką, o gal yra visiškai kitos priežastys. gal jis nepasitiki jumis ir galvoja, kad jūs nesugebėsite likusi namie viena, kol jis darbe tinkamai pasirūpinti vaiku. Kita jo baimė galėtų būti  perdėtas atsakingumas ir baimė prisirišti prie jūsų.

Ištraukiau kaip įprasta tris Taro kortas, kurios padės sudėti taškus ant i jūsų situacijoje.

Taro korta - Skeptrų 6Taro korta - PakabintasisTaro korta - Kardų Karalienė

Pirmoji korta Skeptrų 6 atstovauja jūsų požiūrį ir norą susilaukti vaikelio. Skeptrai simbolizuoja energiją, norą veiklumą ir tikslo siekimą. Sakyčiau, jeigu tik sugebėtumėte, tai mėgintumėte pastoti, net apgaudama draugą, nors jis ir taip stipriai saugosi. Vaikinas tirai jaučia jūsų spaudimą šiuo klausimu, nes jūs tikrai netylite. Šiuo metu fiziologiniu požiūriu būtų puikus metas pastoti. Bet štai vaikino pozicijai iškritusi Pakabintojo korta, sako, kad jo požiūris į tai yra visiškai priešingas. Jis vaiko planavimą suvokia visiškai kitokiu matymo kampu. Jam gali atrodyti, kad tokiu būdu ant jo pečių bus uždėta labai didžiulė atsakomybė, kurios jis bent jau dabar negalėtų „patempti”. kaip ir minėjote, jis sako, kad jums neužteks pinigų, bet jis tuo tikrų tikriausiai įsitikinęs. realybėje, tų pinigėlių gal ir užtektų, bet jis mano, kad ne ir nenori savęs įsprausti į rėmus. Jis visiškai negalvoja, kad jūs būsite atsakinga už vaiko išlaikymą, kad jis jį galėtų palikti jums. jis tai priima labai asmeniškai ir supranta, jeigu bus vaikas jam jį reikės išlaikyti.

Todėl jis tai atideda neterminuotam laikui. Bet laikas bėga ir jūs galite praleisti savo geriausius metus, o vėliau susilaukti vaikelio gali būti vis sunkiau, tokia jau gamta. Kardų Karalienės korta iškritusi rezultato pozicijoje sako, kad artimiausiu metu vaikinas tikrai nekais savo nuomonės ir vaikelio jūs dar kurį laiką neturėsite.

Turite nusistatyti savo prioritetus ir jeigu jie nesutampa su vaikino, tai reikėtų rimtai pagalvoti ar tai yra tokie santykiai, kurių jūs norite. klausimo pradžioje rašėte, kad vienas kitą mylite ir kartu žvelgiate į ateitį, juk tai ir yra šeimos planavimas. reikia nusistatyti bent jau terminus, kada planuosite vaiką, kad tai būtų abiem priimtina. Atsakymas kada nors jums tikrai netinka. Ir tai turite pasakyti savo vaikinui.  O išsisukinėjimas gali reikšti ir tai, kad jis susilaukti vaiko nebus pasiruošęs niekada.

Norinčius atsiųsti savo klausimą nemokamam penktadienio būrimui kviečiu perskaityti šios akcijos-atrakcijos sąlygas ir taisykles čia: Magiškasis penktadienis – nemokami būrimai. Jei skubate, arba turite sudėtingesnį klausimą nei priimami nemokamam būrimui galite užsisakyti asmeninę konfidencialią ir kur kas išsamesnę mano konsultaciją.

Comments

 1. Lina Balsė

  Gyvybės stebuklo ir kaip meilės taip paprastai neužkalbėsi, žiūrėkite į tai ne iš maginės perspektyvos, o iš galimybės jūsų pačios sąmonei įtakoti jūsų kūną. Pasirašykite sau keletą afirmacijų apie savo kūno pasirengimą priimti ir atvesti į pasaulį gyvybę, apie savo sveikatą, apie sėkmingą nėštumą pozityviais žodžiais ir juos lydinčiams vaizdiniams bei emocijoms.

 2. Andrijana

  Sveiki, natūraliu būdu pastoti negalėsiu. Turėjau nevietoje pastojima pašalino. Ar yra kokiu būdu užkalbėjimu, kad pastočiau. Nenoriu bandyti dirbtinio apvaisinimo… Aš galiu pastoti pagal mediku išvadas nevietoje arba išvis nepastoti.

 3. Deimante

  Negaliu niekaip pastoti. Po išsivalimo. Padekti. Ar išvis galiu turet vaika

 4. Sveiki su vyru jau beveik 1 metus bandom susilaukti mazylio bet deje… Nepavyksta ir pirmasis mano sunus kuriam 10 metu nori broliuko ar sesutes bet vis kartojam sunui kad bus bet jo noras ir musu niekaip neisipildo prasau padekit nes medicina nepadeda. Aciu

 5. Su vyru bandome jau 7 metai susilaukto vaikelio bet deje…noreciau suzinoti ar turesime vaiku?

 6. Sveiki su vyru bandome jau 6 menesius susilaukti vaikelio bet pastoti niekaip nesigauna. Ar pastosiu ateiti?

 7. samanta

  sveiki, mes su draugu jau visi metukai bandome bet niekas nesigauna jau neviltis apeme. ar mes turesim vaikeli? ir kada?

 8. Laba diena.as turiu vaiką mergytė jai 9metai 😊 noriu susilaukti dar vieno, bet mums su vyru nesigauna jau kokius 2metus.. Norėčiau sužinoti ar susilauksime vaikelio ir kada? Ačiū labai.

 9. Diana

  Laba diena turiu viena vaika jam 11m.noreciau susilaukti dar vieno vaikelio bet jau metai praejo nuo spirales isemimo negaliu ir nepavyksta pastoti noriu suzinoti ar susilauksiu vaikelio

 10. labadiena Noriu suzinoti ar as turesiu vaiku ir kada ju turesiu?, ilga laika mes su vyru tam nebuvom pasiruase,su kiek viena diena jeuciu skausminga nora susilaukti,buti tevais. Aciu jum.

 11. labadiena noriu suzinoti ar as turesiu vaiku ir kada ju turesiu?mes planuojam bet mum nesigauna gal dar nesam pasiruose?labai noreciau suzinoti.aciu is anksto

 12. Rosita

  Vaje 🙂 tikrai, na atsiprasau, kad nepastebejau, tuomet lieku dekinga Jum, Sauliau 🙂

 13. Saulius

  Labas, Rosita, malonu, kad sugebėjau Jums padėti. Tik matau nepastebėjote, kad nuo gruodžio mėnesio nemokamus penktadienius rašau aš, Saulius :). Sėkmės.

 14. Rosita

  Aciu uz labai issamu atsakyma, matete kortose visa tiesa, kad ir kokia ji skaudi, bent jau man siai dienai. Vis slapcia viliuosi, kad jis pakeis savo nuomone ir poziuri. Del finansines puses, as bandau jam paaiskinti, kad ju tikrai mums uztektu jei atsirastu mazylis, bet jis nenori to girdeti. Tad manau turiu susikaupti ir pasakyti savo prioritetus, nors gal pasekmes ir butu skaudzios, nes nenoriu jo netekti kaip zmogaus, jis tikrai rupestingas, ir manau butu geras tetis. Bet jei jis tikrai nenores to trecio asmens musu seimoj, teks pasukti skirtingais keliai, istverti ta laikotarpi…Dar karta dekoju jum, Lina, ir tikiuos, kad viskas susiklostys gerai… 🙂

Add A Comment

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.