Būrimas – Irmos noras pakeisti darbą

Laba diena, esu Irma. Mano gyvenimas pilnas spyglių, kuriuos kaskart tenka išrankiot ir dažnai labai skausmingai. Daug iškentėjau dėl artimųjų sunkių ligų, dėl pirmojo vyro priklausomybės alkoholiui, vaikų nesėkmių ir dėl noro sukurti naują, meile pagrįstą santuoką. Dabar esu mylinti ir labai mylima moteris, bet vyraujanti darbo aplinka “neleidžia” jaustis gerai. Labai noriu keisti aplinką, siekti karjeros ir, žinau, kad tai padaryti galiu tik kitur. Kasdien sukasi mintys – ar pavyks pakeisti darbo vietą, realizuoti savo žinių ir įgūdžių potencialą? Noriu būti vertinga ir reikalinga darbuotoja, o ne dirbti dėl vargano atlyginimo ir būti emociškai išvarginta.
Klausimas: Ar turėsiu galimybę dirbti darbą pagal pašaukimą ir pasijusti reikalinga?

Taro korta - Skeptrų TūzasTaro korta - Taurių TūzasTaro korta - Žvaigždė

Sveika Irma, jums iškritusios kortos Skeptrų Tūzas, Taurių Tūzas ir Žvaigždė. Žiūrėdama į šias kortas net neturiu ką daug pasakoti, jų atsakymas labai paprastas ir tiesus. Kortos sako jei žinoti ko trokštate imkite ir įgyvendinkite tai. Tūzai yra naujos pradžios simboliai, Skeptrų Tūzas rodo naujos veiklos galimybė, Taurių Tūzas laimės ir mylimos veiklos potencialą, Žvaigždė vilties ir išsipildymo simbolis. Taigi prieš jus yra galimybė įgyvendinti savo norą ir pereiti dirbti į tokį darbą, apie kokį svajojate. Bet galimybė ir tėra galimybė, potencialas, laukiantis kol bus įgyvendintas. Tad jums pačiai reikia imtis veiksmų ir paversti savo svajonę ir likimo suteikiamą galimybę tikrove. Imkitės veiksmų ir gana greitai turėsite tai, ko trokštate.

Norinčius atsiųsti savo klausimą nemokamam penktadienio būrimui kviečiu perskaityti šios akcijos-atrakcijos sąlygas ir taisykles čia: Magiškasis penktadienis – nemokami būrimai. Jei skubate, arba turite sudėtingesnį klausimą nei priimami nemokamam būrimui galite užsisakyti asmeninę konfidencialią ir kur kas išsamesnę mano konsultaciją.

Comments

 1. Irma

  Laba diena,
  Žinau, kad Jus labai užsiėmusi, tačiau likti nepadėkojusi Jums už suteiktą moralinį palaikymą apskritai sudėtingame mano gyvenimo tarpsnyje, negaliu. Nuoširdus, žmogiškas AČIŪ Jums:). Jūsų veikla labai prasminga, o tokių žmonių kaip Jus taip maža….
  Jūsų internetinis puslapis vertas psichologijos nominacijos vardo.
  Vau, puiki idėja (kilo spontaniškai).
  Pagarbiai, Irma

Add A Comment

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.