Būrimas – Loretos magistro darbas

Esu paskutinio kurso farmacijos studentė. Rašau magistro darbą, tačiau dėl sveikatos problemų ilgą laiką negalėjau atlikti tam reikalingų laboratorinių tyrimų. Pagalbos iš dėstytojų sulaukiu labai menkos, viska tenka galvoti pačiai. Bijau, kad galiu laiku neparašyti darbo arba parašyti blogai ir jis bus įvertintas žemu balu. Darbą reikia atiduoti gegužės viduryje. Noriu paklausti ar man pavyks parašyti gerą mokslinį magistro darbą?

Taro korta - apversta Taurių 10Taro korta - apversta Taurių 3Taro korta - Skeptrų 10

Sveika Loreta, jums iškritusios kortos apversta Taurių 10, apversta Taurių 3 ir Skeptrų 10 rodo, kad esate apsupta daugybės žmonių – šeimos ir draugų, tačiau niekas iš jų nepadeda su magistro darbu, gal net atitraukia nuo jo. Jums tenka labai daug visko tempti ant savo vienos pečių ir ne tik savo pareigas, bet ir kažkieno kito, kas tuo naudojasi. Matau, kad jums išties sunku užbaigti šį darbą ir studijas, sunku susikaupti, dėmesys blaškosi visomis kryptimis. Tačiau iškritusios dvi dešimtakės greičiausiai ne pažymį rodo, bet tikrai viso šio vargo užbaigimą. Jūsų pačios priimtų sprendimų ir atkaklumo bei pastangų dėka studijas užbaigsite, magistrinį darbą apsiginsit.

Jūsų darbas tikrai sulauks kritikos, verčiau su tuo susitaikykite iš anksto, tačiau vis tiek siekite padaryti maksimumą ir rezultatai bus geriausi, kokie tik įmanomi jūsų situacijoje, susidūrus su tokiais sunkumais. Greitai šis vargas baigsis, galėsite nusimesti didelę naštą nuo pečių, atsipūsti ir pradėti naują gyvenimo etapą.

Norinčius atsiųsti savo klausimą nemokamam penktadienio būrimui kviečiu perskaityti šios akcijos-atrakcijos sąlygas ir taisykles čia: Magiškasis penktadienis – nemokami būrimai. Jei skubate, arba turite sudėtingesnį klausimą nei priimami nemokamam būrimui galite užsisakyti asmeninę konfidencialią ir kur kas išsamesnę mano konsultaciją.

Add A Comment

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.