Būrimas – vaiko ligos priežastys ir eiga

Motinai nieko nėra svarbiau už vaiko sveikatą ir gerovę. Šiandien kortas interpretuosime Daivai, kuri nori giliau pažvelgti į savo sūnelio sveikatos būklę, priežastis ir perspektyvas. Štai Daivos laiškelis:

Labas Lina, Nutariau užduoti klausimą magiškajam penktadieniui.  Šiuo metu širdį slegia mano vaiko liga, neseniai jam patvirtino astmą, jam ką tik suėjo 6. Domiuosi metafizika ir tikiu, kad visos ligos sukuriamos pasąmonės. Labai norėčiau sužinoti, kokias ligos priežastis mato kortos, bei kokia mūsų perspektyva pasveikti, gal tai pasufleruos, į ką vaiko liga nori atkreipti dėmesį. Labai labai tikiuosi, kad būsim išrinkti. Mes su vyru išsiskyrę, vyras vaiko nelanko daugiau nei metai, pagalvojau tai gali būti svarbi detalė…

Taro korta - apverstas Skeptrų RiterisTaro korta - MirtisTaro korta - apversti Mylimieji

Paklausiau kortų, ką Daivai reikia žinoti apie jos sūnaus sveikatos būklę ir ištraukiau apverstą Skeptrų Riterį, Mirties ir apverstą Mylimųjų kortą. Šiose kortose matau permainas ir jūs teisi manydama, kad įtakos galėjo turėti tai, kad jūsų sūnų apleido tėvas. Tačiau esmė ne pats išėjimas, o tai, kad vaikas jaučiasi mažas ir bejėgis užgriuvus permainoms. Bejėgiškumo ir silpnumo pojūtis prieš ištikusias permainas labai stiprus visame išdėstyme. Toks įspūdis, kad net fiziškai vaikas tarsi išsekęs, silpnas, greitai pavargsta. Sugriuvus šeimai vaikas nebejaučia savo vietos šeimoje, manau būtų gerai su juo pasikalbėti kaip jūs nuo šiol gyvensite, už ką būsite atsakinga jūs ir už ką jis, koks jo vaidmuo, ką jis gali spręsti ar kontroliuoti.

Mirties ir Mylimųjų kortos greta teikia vilčių, kad galbūt iš šios ligos jis tiesiog išaugs atėjus paauglystei ir jaunystei jei bus sprendžiamos psichologinės problemos. Mano pasiūlymas būtų klausti vaiko nuomonės ir leisti jam priimti kuo daugiau sprendimų situacijose susijusiose su jūsų sumažėjusia šeima. Tegu vaikas žino, kad jo nuomonė svarbi, jis nėra bejėgis ir gali kažką įtakoti, yra už kažką atsakingas, gali pats inicijuoti permainas ar jų atsisakyti. Padėkite jam priimti permainas randant savo vietą santykiuose su jumis, nesančiu tėvu, kitais giminėmis ar artimiausiais žmonėmis. Vienodas režimas taip pat labai pagelbėtu, nes kvėpavimas susijęs su natūraliais ritmais. Vienodas kitų dalykų ritmas bus pagalba harmonizuojant kvėpavimo ritmą.

Be to rekomenduosiu jums akmenėlį talismaną astmai suvaldyti, apofilitas padės sureguliuoti per didelį jautrumą, atsiverti ir išsakyti savo mintis, atpalaiduos vidinę įtampą ir nerimą bei padės įsisavinti gyvybinę energiją, kurią vaikas turi gauti su kvėpavimu. Kaip paruošti akmenėlį naudojimui galite perskaityti Magiškų Akmenėlių skyrelyje. Idealu būtų jei vaikas galėtų nešioti akmenėlį kišenėje ties juosmeniu. Jei uždėsite sau savo rankas ant juosmens nykščiais iš nugaros, kitais pirštais priekyje nykščiai ir didieji pirštai nurodys keturis taškus atitinkančius plaučių meridianą. Pas sūnų jie analogiškose vietose. Plačių meridianas aktyviausias naktį tarp 3 ir 5 val ir galima būtų mažą plokščią akmenėlį nakčiai priklijuoti pleistru, tačiau jei jis trukdys miegoti tiesiog padėkite šalia lovos.

Norinčius atsiųsti savo klausimą nemokamam penktadienio būrimui kviečiu perskaityti šios akcijos-atrakcijos sąlygas ir taisykles čia: Magiškasis penktadienis – nemokami būrimai. Jei skubate, arba turite sudėtingesnį klausimą nei priimami nemokamam būrimui galite užsisakyti asmeninę konfidencialią ir kur kas išsamesnę mano konsultaciją.

Comments

  1. Laba diena, esu pasimetusi priimant sprendimą. Su draugu jau esame kartu 14 m.auginame dukrytę. Jis labai pradėjo įžeidinėti, negerbti manęs, viskas jam neįtinka. Ir tai daro dukrytei girdint, kuriai jau yra 7 m. Atėjo ta riba kai noriu išeiti, negaliu leisti, kad vaikas matytų jo nepagarbų elgesį, nes dukrytė į tai reaguoja. Patarkit ar palankus metas išeiti ir kurti gyvenimą kartu su dukrytę. Kuo toliau tuo labiau degu viduje taip padaryti, nors baisu kad nepakenkti savo angeliukui dukrytei. Esu gim.1979-06-21

  2. loreta

    daiva, pabandykite su vaiku kasdien atlikti A.N.Strelnikovos kvepavimo pratimus, juos galima rasti internete, yra net video, nurodanciu kaip atlikti. Siuos pratimus lengvai atlieka mazameciai vaikai. Jie yra efektyvus ir jau ne vienam padejo. Labai abejotinas patarimas jusu vaikui leisti spresti paciam kazka atitinkamose situacijose. Tokio amziaus vaikas turi didziuli poreiki jaustis saugus, tevai yra butent tie, kurie ta sauguma uztikrina, jis turi suvokti, kad mamyte pati protingiausia ir geriausiai zino kaip sutvarkyti jo gyvenima, suteikti sauguma. Jei leisite vaikui paciam kazka rinktis, spresti, tik parodysite, kad esate nepajegi jo apsaugoti. Tai jums pasakys bet kuris vaiku psichologas. Geriau nueikite ir pasikonsultuokite. Linkiu sekmes!

  3. Daiva

    Ačiū iš visos širdies, labai laukiau atsakymo. Bandysiu ieškoti akmenėlio. Mintys sutampa su mano, taigi kryptis kaip ir aiški. Labai labai dėkui….

Add A Comment

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.