Būrimas – Jurgitos darbo situacija

Labas rytas, gerb. Lina,
Šiame tinklapyje lankausi palyginus dažnai, bet neturėjau minčių, kad ateis toks momentas, kuomet rašysiu Jums laišką, prašydama pagalbos savo sprendimams. Situacija tokia: jau kurį laiką pastebiu, kad jaučiuosi ne savo rogėse – dirbu buhaltere (jau 8 metai) ir kuo toliau, tuo labiau man ši veikla darosi nebemiela. Dabartinėje darbovietėje apie pusmetį tvyro nuolatinė įtampa dėl valdžios tarpusavio kivirčų. Finansiniai reikalai irgi ne patys geriausi ir kuo toliau, tuo viskas tik blogėja – situacija susidarė tokia, kad mes, kaip darbuotojai norėdami gauti savo atlyginimą, turime vos ne maldauti, o gavę kažkokią dalį jaučiamės taip lyg būtume kalti, kad paprašėme savo uždirbtų pinigų. Mano artimi žmonės siūlo keisti darbą kuo greičiau arba išvažiuoti į užsienį kuriam laikui. Niekada nežavėjo mintis gyventi ir dirbti svetur, vis atrasdavau pateisinamų priežasčių, dėl ko man gerai savoje šalyje, bet paskutinėmis dienomis mintis apie išvažiavimą vis atrodo priimtinesnė. Tačiau sprendimo priėmimui trūksta ryžto. Todėl nusprendžiau Jūsų paklausti – ar priimdama drastišką sprendimą išvažiuoti iš Lietuvos pasielgsiu teisingai, o gal vis dėlto reikėtų apsiginkluoti kantrybe, susitvarkyti su savo emocijomis ir ieškoti galimų išeičių į šviesesnį rytojų ten, kur esu?
Būsiu labai dėkinga, gavusi atsakymą.

Taro korta - PasaulisTaro korta - VežimasTaro korta - Taurių 2

Sveika Jurgita, jūsų situacija tikriausiai gerai žinoma daugeliui lietuvių dabartinėmis ekonominėmis sąlygomis. Sprendžiant iš jūsų gimimo datos darbas su finansais jums tinkamas, tačiau manau galėtumėte siekti daugiau nei turite dabar. Jums iškritusios kortos Pasaulis, Vežimas ir Taurių 2 labai ryškiai sako, kad turite pakankamai galimybių, jei tik ryšitės išeiti už savo komforto zonos, įprasto rato, aplinkos. Pasaulis ir Vežimas akivaizdžiai rodo kelionę į užsienį. Taigi sėdėti vietoje nelabai matau prasmės, esamame darbe jau pasiekėte viką, ką galėjote pasiekti, likusi tik įkalinsite savo ribojančioje situacijoje – laikas judėti toliau.

Jei tik yra bent menkiausia galimybė dairykitės kvalifikuoto darbo užsienyje, gal pagal specialybę ar panašaus, arba numatykite tai kaip ilgalaikį tikslą pasitobulinus kalbą. Nuėjus šiuo keliu perspektyvas rodanti  Taurių 2 žada sėkmingą partnerystę arba meilės ryšį su užsieniečiu. Nežinau ar santykių klausimas jums aktualus, bet Taurių 2 yra meilės ir laimingos poros simbolis. Tad arba būsite su mylimu žmogumi arba tokį rasite užsienyje. Sėkmės ir ryžto 🙂

Norinčius atsiųsti savo klausimą nemokamam penktadienio būrimui kviečiu perskaityti šios akcijos-atrakcijos sąlygas ir taisykles čia: Magiškasis penktadienis – nemokami būrimai. Jei skubate, arba turite sudėtingesnį klausimą nei priimami nemokamam būrimui galite užsisakyti asmeninę konfidencialią ir kur kas išsamesnę mano konsultaciją.

Add A Comment

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.