Būrimas – Linos buvusio vyro vestuvės

Nežinau net kaip klausti patarimo. Rugpjūčio 6 tuokiasi mano buvęs vyras, o man vis dar plyšta širdis. Jis mane išdavė. Turbūt turėčiau pamiršt, bet negaliu. Kankinu pati save ir kažkokia nuojauta kužda, kad ir jis gailisi.

Taro korta - Taurių PažasTaro korta - Skeptrų RiterisTaro korta - Kardų Karalius

Sveika Lina, deja kad ir ką sakytų protas, širdžiai logika nerūpi. Jums iškritusios kortos Taurių Pažas, Skeptrų Riteris ir Kardų Karalius rodo, kad jūs iš tiesų dar nešiojatės gilius jausmus buvusiam vyrui. Tačiau jūsų nuojauta yra greičiau jūs pačios jausmų ir troškimų rezultatas. Laikas būtų judėti į priekį, atverti savo širdį naujoms galimybėms. Kol nepripažinsite pabaigos, kol nepaleisite buvusių jausmų ir prisirišimų jūsų širdyje nebus vietos niekam naujam, o į jūsų gyvenimą galėtų ateiti naujas žmogus.

Jūsų buvęs vyras gal elgėsi kiek impulsyviai pradėdamas naujus santykius ir negarbingai, bet jis tikrai pamilo. Net jei kartais atsigręžia atgal ir susimąsto apie jus jo kelias jau veda nauja kryptimi ir jis nusiteikęs ryžtingai ir entuziastingai. Apgailestauju, bet viskas tarp jūsų ši tiesų baigta.

Patarimo korta Kardų Karalius ragina elgtis santūriai, brandžiai, išmintingai ir nedemonstruoti savo jausmų, neieškoti ir nekelti jausmų sumaišties nei sau, nei jam. Tai, kad iškritusios kortos rodo statuso augimą nuo naivaus Taurių Pažo į entuziastingą ir veiklų Riterį ir galiausiai į išmintingą Kardų Karalių yra ženklas, kad ši patirtis yra asmenybės augimo ir brandos procesas. Judama teisinga kryptimi ir pasiekus Kardų Karaliaus etapą pakaks išminties ir įžvalgos pažvelgus atgal suprasti, kodėl viskas susiklostė būtent taip ir ko tai jus turėjo išmokyti.

Mąstykite apie savo ateitį ir susitvarkykite mintis ir jausmus, kad į savo gyvenimą galėtumėte įsileisti naują meilę. Jei esate bent žurnale skaičiusi apie feng-shui – erdvės tvarkymo meną – žinote, kad tam, kad ateitų kažkas nauja, reikia padaryti vietos išmetant kažką seną. Tas pats taikoma ir širdies reikalams, tad ruoškitės naujiems santykiams ir leiskite buvusiam vyrui kurti savo laimę taip, kaip jis pasirinko. Tikiuosi viskas, kas įvyko išeis jums į gerą ir nuves į laimę.

Norinčius atsiųsti savo klausimą nemokamam penktadienio būrimui kviečiu perskaityti šios akcijos-atrakcijos sąlygas ir taisykles čia: Magiškasis penktadienis – nemokami būrimai. Jei skubate, arba turite sudėtingesnį klausimą nei priimami nemokamam būrimui galite užsisakyti asmeninę konfidencialią ir kur kas išsamesnę mano konsultaciją.

Comments

  1. lina krupelnikova

    mane dar vis kankina praeities nuoskaudos ,niekaip negaliu rasti saves ir savo nisos gyvenime ,negaliu but rami nors nesigailiu ka padariau ,baisiau butu gailetis ko nepadariau .isiskyriau su zmogum ir vis mane persiakioja praeities vaizdai ,ar rasiu savo sielos ramybe ir ar rasiu meile

  2. Emilija

    po skyrybu visada plysta sirdis, ypac tada, kai esi isduotas, gal net netiketai. Pamenu, po skyrybu, viena moteris man pasake: „po poros metu jausies laisva ir laiminga, visada taip buna, tereikia islaukti ir nesimetyti, nejuokinti aplinkiniu”. Maniau, kad guodzia. Nesimeciau, nes toks mano charakteris, – ka gyvenimas pateikia – ta priimu stengdamasi kazkaip isgyventi. Bet, mazdaug po poros metu atejo zadeta ramybe, laimes pojutis, o veliau – ir nauji jausmai, kitas vyras. Tikrai zinau: reikia islaukti. Ir jums ta patariu

  3. agne

    pas mane su draugu sunkus metas mes skiriames bet norim pameginti pabuti atskirai ir galvojame ar kas iseis noreciau suzinoti ar verta laukti jo apsisprendimo ar jis bus man naudingas nes ji labai myliu.lauksiu atsakymo ir dekui;]

Add A Comment

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.