Būrimas – Redos lemties vingiai

Šios istorijos pradžia siejama su prieškario metais… Tada mano senelis “turėjo pana” atklydusią iš gretimos Latvijos. Senelis jau turėjo šeimą, o ji ištekėjo vėliau.
Jos sūnus buvo įsimylėjęs mano mamą, kuri į jį visai nekreipė dėmesio. Vėliau jie gyveno toli viens nuo kito sukūrę šeimas, tačiau tvirtų santuokų nebuvo nei jo, nei jos šeimose.
Dabar apie save. Taip lėmė likimas, kad aš sutikau jo sūnų, Buvo toks keistas jausmas, kurio aš jaunutė nepažinojau. Pajuokavom, pakvailiojom ir mūsų keliai išsiskyrė. Jis išvyko gyventi ir dirbti į didmiestį, o aš sukūriau šeimą ir apsigyvenau jo gimtajame kaime. Mano šeimyninė laimė truko 7 metų, kai susilaukėme trečio vaikelio, pajutau visiškai savo vyrui nereikalinga…Išdavystė, užgauliojimai, psichologinis smurtas, finansinė priklausomybė varė mane į neviltį. Viską dariau, kad tik išsaugoti santuoką ir santykius. Ta dieną, kai jį sutikau po daugelio metų- viską paleidau. Dar bandžiau gyžti prie šeimos židinio, bet supratau, kad aš vyrui nereikalinga, jis mėgavosi drauguže, atklydusia iš kaimyninės Latvijos… Taip, istorija kartojasi. Žmogus iš mano praeities, taip jį vadinsiu, padėjo atgauti vidinę pusiausvyrą, svarbiausia manau, kad pamilau savo ir vaikų gyvenimą iš naujo. O tas jausmas, kuris grįžo iš anų laikų, kai pirmą kartą susitikom, aš tada supratau- tai buvo meilė.
Mano gyvenimas apsivertė aukštyn kojom. Aš atradau save, ne lovoje, bet gyvenime, kuriame visur spėjau, viska dariau ir viskas sekėsi. O mano vyriokas gėrė ir vis kvatojo, kad kam aš tokia klipata su trim vaikais reikalinga…
Tačiau mano žmogus iš praeities liko be darbo ir išvyko svečion šalin.
Grįždavo retai, du kart vėliau kartą per metus. Kartą siūlė keliaut kartu ir gyvent, bet aš atsisakiau dėl vaikų. Taip ir tolome. Ne kartą pykomės ir vėl taikėmės, dėl mūsų santykių ir dėl jo šeimos, jis nekentė savo žmonos, aš dėl to jam priekaištaudavau.
Mano kelyje atsirado kitas žmogus, kuris rado mane išsekusią, šaltą kaip plienas, jau antri metai negalinčia pravirkti… Jis buvo atkaklus, man neleido net atsikvėpti, bet aš jį raminau, kad neskaudintų aplinkinių, šeimos. Po trijų mėnesių pažinties mes gyvenime jau kartu 5 metus.
Viską “pamiršus” gyvenau laiminga, kol nesutikau žmogaus iš savo praeities. Viskas grižo į senas vėžes per keletą sekundžių. Jausmai veržėsi nesulaikomai, tačiau nugalėjau save ir nesustojau nei akimirkai. Kitą dieną randu žinutę, kad laukia manęs ir labai pasiilgęs. Mes susitikome, jis priekaištauja – Kodėl?
Dar po metų jį palieka nelemtoji žmona dėl jaunesnio, jis kenčia- aš jį raminu.
Kvaila, tačiau mes vėl susipykome ir jau antri metai- mirtina tyla…
Bet kažkodėl vis pagalvoju, apie jo sugrįžimą. Klausimas vienas: kada ir kuo viskas baigsis?

Sveika Reda, tai bent romantiška, knygos verta istorija. Toks jausmas, tarsi jūsų ir jo giminėje yra kažkoks karminis ryšys, gal skola ar pamoka, kuri vis suveda vis naujos kartos atstovus. Bet tai, kad jau trečioje kartoje tarpusavio meilė nevirsta laiminga šeima galbūt yra ženklas, jog šio ryšio paskirtis ir nėra sukurti šeimą. Iš jūsų istorijos susidaro vaizdas, kad kaskart pasirodžius jūsų žmogui iš praeities jūsų gyvenimas yra sukrečiamas ir apverčiamas aukštyn kojomis, jūs priimate ryžtingus sprendimus, pertvarkote savo gyvenimą. Gal tos situacijos jūsų gyvenime kažkuo panašios ir kaskart pasukate panašiu keliu jam pasirodžius. Kadangi istorija vis kartojasi greičiausiai pasirenkamas ne visai tas sprendimas.

Taro korta - ImperatoriusTaro korta - BokštasTaro Korta - Skeptrų Karalienė

Jums ištrauktos kortos Imperatorius, Bokštas ir Skeptrų Karalienė pasakoja istoriją apie jus ir jį ir jo vaidmenį jūsų gyvenime. Imperatorius yra vyro, valdovo, tėvo korta. Manau jūsų žmogus iš praeities yra tarsi svarbiausias vyras jūsų gyvenime. Ir ar kartais situacijų, kurias jis sukrečia savo pasirodymų, negalėtume pavadinti sąstingiu, apribojimais, saugumo jausmu kylančių iš tokių dalykų, kurie gyvenime laikini ir nepatikimi? Jo įtaką jūsų gyvenimui ir tolimesnį vaidmenį vaizduojantis Bokštas rodo kalėjimo sienų griuvimą, nuopuolį, statuso praradimą, išsilaisvinimą, nušvitimą. Kaip manote kas yra tas Dramblio Kaulo Bokštas, kuriame kalite ir kurį sugriauna jo pasirodymai? Ir dar įdomiau – kodėl jam tenka tą vaidmenį atlikti jau ne pirmą kartą, ar jūs vis atstatote tą savo Bokštą?

Ilgalaikės perspektyvos korta Skeptrų Karalienė yra veikli, ryžtinga, savarankiška, savimi pasitikinti moteris, kuri žino jog jai saugumą teikia ne materialinė nuosavybė, santykiai ir vyras, o jos pačios sugebėjimai, ryžtas prisitaikyti prie besikeičiančių gyvenimo sąlygų ir kurti bei perkurti savo gyvenimą, kad maksimaliai save realizuotų. Man atrodo, kad pasirodydamas ir vėl pasitraukdamas iš jūsų gyvenimo jis skatina ir moko jus ryžtingiau judėti į priekį, tvarkytis savo gyvenimą, o ne priklausyti nuo vyrų, išlaisvina jus permainoms ir naujoms galimybėms. Galbūt tą suvokus pačiai jo vaidmuo jūsų gyvenime baigtųsi. Judviejų kartu aš nematau ir jei teisingai suprantu – vertingiausia yra tai, kokiems pokyčiams jis jus įkvepia. Toks jo vaidmuo.

Norinčius atsiųsti savo klausimą nemokamam penktadienio būrimui kviečiu perskaityti šios akcijos-atrakcijos sąlygas ir taisykles čia: Magiškasis penktadienis – nemokami būrimai. Jei skubate, arba turite sudėtingesnį klausimą nei priimami nemokamam būrimui galite užsisakyti asmeninę konfidencialią ir kur kas išsamesnę mano konsultaciją.

Comments

  1. Sveiki,
    pagaliau ryzausi ir as pasinaudoti Jusu magiskuoju penktadieniu. Noriu paklausti kodel man taip nesiseka su darbais, ar sulauksiu gero darbo pasiulymo, kuria linkme eiti, man jau per 40, o nieko pastovaus ir nera. Belieka tik svajoti, turiu ir isilavinima ir gabumu. Dekoju

Add A Comment

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.