Būrimas – Laimos vairavimo egzaminas

Sveikute Lina! Kitą savaitę, trečiadienį, laikau vairavimo egzaminą. Ar galima pažiūrėti kaip seksis ir į ką daugiau atkreipti dėmesį, o gal dar turėčiau pasimokyti daugiau, gal kažkokių smulkmenų dar nežinau…. Ačiū už atsakymą, jei pasirinksite manąją situaciją! Ačiū ir sėkmės!

Taro korta - apverstas AtsiskyrėlisTaro korta - VežimasTaro korta - Kardų 3

Sveika Laima, jums iškritusios kortos yra apverstas Atsiskyrėlis, Vežimas ir Kardų 3. Atrodo jūsų vairavimo egzaminą supa tamsūs debesys, gal tuo metu bus labai prastas oras, bet čia būtų geriausias iš galimų variantų. Jūsų žinias ir pasirengimą laikyti vairavimo egzaminą vaizduojantis apverstas Atsiskyrėlis tarsi sako, kad jums trūksta patirties ar nepakankamai mokėtės savarankiškai. Jei tikitės, kad lemiamą įtaką turės instruktoriaus ar egzaminuotojo nusiteikimas jūsų atžvilgiu, klystate. Svarbiausia jūs pati, jūsų žinios ir patirtis vairuojant.

Aš pati nevairuoju, tad nežinau kaip vyksta vairavimo egzaminas, tačiau jei neklystu jį sudaro teorinė dalis ir praktinis važiavimas. Kliūčių korta Vežimas manau kalba apie sunkumus praktinio važiavimo metu, gal tai per didelis pasitikėjimas ir skubėjimas, nepaisant smuklių reikalavimų, kurie gali labai negerai atsiliepti jūsų galutiniam įvertinimui. Taip pat tai gali būti automobilio problema. Ar jūs mokėtės vairuoti ir egzaminą laikysite su tuo pačiu ar panašiu automobiliu?  Jei ne gal yra galimybių prieš egzaminą pasipraktikuoti su automobiliu, kuriuo laikysite egzaminą, pasidaryti bandomąjį važiavimą ir labai įdėmiai įsiklausyti į instruktoriaus pastabas.

Viskam likus kaip yra ir nieko nepakeitus, nuėjus laikyti vairavimo egzamino geriau nepasiruošus rezultatus vaizduoja trečioji korta Kardų 3. Manau čia jau nė mano interpretacijos nereikia, paveikslėlis kalba pats už save. Tai nusivylimo, kritikos ir streso korta. Mano patarimas būtų žengti žingsnelį atgal ir dar savarankiškai pasimokyti arba jei iki šiol mokėtės savarankiškai kaip tik pavažinėkite su instruktoriumi ir įsidėmėkite jo net neesmines smulkias pastabas, nes kažkoks jūsų įprotis vairuojant bus įvertintas kaip klaidingas laikant egzaminą.

Norinčius atsiųsti savo klausimą nemokamam penktadienio būrimui kviečiu perskaityti šios akcijos-atrakcijos sąlygas ir taisykles čia: Magiškasis penktadienis – nemokami būrimai. Jei skubate, arba turite sudėtingesnį klausimą nei priimami nemokamam būrimui galite užsisakyti asmeninę konfidencialią ir kur kas išsamesnę mano konsultaciją.

Comments

  1. nijole petkiene

    Lin,as noreciau paklausti,apie liepos menesi ,mat liepos 7 diena laikau vairavimo egzamina,lyg ir nelabai bijau ,bet noreciau suzinoti ,ar man pasiseks ,ar nepakis kojos stresas,

  2. laima

    mano vairavimo egzaminas bus 2011 05 03 as abejoju bet ir noriu nezinau ar dar laukti ?

Add A Comment

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.