Būrimas – Ramūno neapsisprendimas

Laba diena,
Prieš daugiau nei pusę metų išėjau iš darbo, nes jaučiau didelę įtampą tarp savęs ir tiesioginės vadovės. Buvau morališkai palūžęs ir neturėjau jėgų toliau kovoti dėl savo darbo vietos. Praėjus pusei metų po išėjimo iš darbo ir atgavus dvasinę pusiausvyrą , pradėjau galvoti apie savo įmonės kūrimą: parengiau verslo planą ir pradėjau atlikinėti konkrečius veiksmus verslui pradėti… Tačiau sustabdžiau viską… nes vis dar esu depresijoje ir nepilnai pasitikiu savo jėgomis, bei negaliu apsispręsti ką man toliau daryti: ar ieškoti samdomo darbo ar visgi kurti savo įmonę. Tai griauna ir santykius su žmona, kadangi ji nesupranta mano dvejonių ir nesugebėjimo priimti galutinio sprendimo. Galbūt Jūs galėtumėte man padėti ir pažiūrėti kurią kryptį reikėtų man pasirinkti: dirbti samdomu darbuotoju ar kurti savo verslą. Iš anksto Jums dėkoju!
Pagarbiai,
Ramūnas

Taro korta - apverstas Kardų RiterisTaro korta - apversta Taurių 9Taro korta - apversta Monetų 9

Sveiki Ramūnai, Jūsų kortos Kardų Riteris, apversta Taurių 9 ir apversta Monetų 9 pasakoja apie tai, kad bet kuriuo atveju turite rinktis samdomą darbą arba savo verslą, panašu, kad abiejų variantų nepavyktų turėti kartu. Samdomas darbas žada gana greitą progresą, jūsų sugebėjimų pripažinimą. Manau jums pavyktų pakankamai greitai susirasti darbą jei tvirtai apsispręstumėte eiti šiuo keliu. Be to naujas darbas leistų atgauti objektyvų savęs ir savo gebėjimų vertinimą.

Sprendimas kurti nuosavą verslą akivaizdžiai sunkesnis, lauktų ilgesnis kelias iki materialinio atlygio ir sėkmės. Ar galite sau leisti investuoti į nuosavą verslą ir ilgokai laukti kol jis taps pelningas? Nors svarbiausia čia man atrodo net e pelnas, o galimybė pažinti save, atrasti pasitikėjimą savimi ir vidinę ramybę, atskleisti savo unikalius talentus. Kartu su tuo ateitų ir didelė finansinė sėkmė.

Monetų 9 pasakojanti apie nuosavo verslo perspektyvas iškrito apversta, tad iš pradžių norėjau ją interpretuoti labiau neigiamai, tačiau jūsų dabartinių poreikių ir patarimo korta apversta Taurių 9 sutampa skaičiumi su nuosavo verslo korta. Taurių 9 apversta padėtimi pasakoja apie atidėtą pasitenkinimą dėl ilgalaikio dar geresnio rezultato. Taigi nors pradėjęs dirbti samdomu darbuotoju pakankamai greitai atsigautumėte morališkai, tačiau ilgesnis procesas dirbant sau, ieškant savo stiprybių, pažįstant savo silpnybes, kuriant kažką savo, įdedant į tai širdį ilgalaikiai rezultatai būtų kur kas didesni – tiek materialine, tiek asmeninio tobulėjimo prasme.

Kortų patarimas jums yra nusiteikti ilgam ir lėtam procesui, nesivaikyti greitų rezultatų ir siekti ne tik ar ne tiek pelno, kiek savęs pažinimo ir tobulėjimo. Jei jums priimtina tokia prognozė kortos nuosavo verslo pasirinkimą rodo kaip naudingesnį jums asmeniškai ilgalaikėje perspektyvoje.

Norinčius atsiųsti savo klausimą nemokamam penktadienio būrimui kviečiu perskaityti šios akcijos-atrakcijos sąlygas ir taisykles čia: Magiškasis penktadienis – nemokami būrimai. Jei skubate, arba turite sudėtingesnį klausimą nei priimami nemokamam būrimui galite užsisakyti asmeninę konfidencialią ir kur kas išsamesnę mano konsultaciją.

Add A Comment

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.