Būrimas – Linos skyrybos

Labai jau daug mūsų Linų 🙂 Aš Lina, visai neseniai nagrinėjome Lino problemas, o šios savaitės kortas trauksiu Linai. Štai kokį ji atsiuntė klausimą:

Su dukros tėvu išsiskyrėme daugiau nei prieš metus, šiuo metu dukrą auginu viena. Skyrybos buvo labai sunkios, metus laiko gėriau antidepresantus ir raminančius. Iki šiol nepaleidžia nerimas ir mintis, kad galbūt vėl kažkada būsime kartu, nors jis šiuo metu gyvena su kita mergina. Domina mūsų keliai. Gal vis tik verta paleisti jį iš savo širdies ir minčių amžiams…. 🙁

Taro korta - Taurių 2Taro korta - PasaulisTaro korta - Skeptrų 3

Sveika Lina, jums iškritusios kortos Taurių 2, Pasaulis ir Skeptrų 3 rodo jog turite priimti svarbų sprendimą dėl santykių. Matau, kad vis dar mylite savo dukters tėvą ir trokštate būti kartu. Tačiau patarimo korta Pasaulis simbolizuoja kelio pabaigą. Panašu, kad judu jums skirtą istoriją jau išgyvenote ir kartu sukūrėte kažką nuostabaus – jūsų dukrytę. Tarpusavio santykiai jau atliko savo paskirtį ir priėjo pabaigą, kiekvienam iš jūsų skirti kiti, skirtingi keliai ir atsiveria naujos laimės galimybės. Jūsų dukters tėvas jau kuria sau ateitį, tą patį padaryti reikėtų ir jus – padėti tašką jūsų santykių istorijoje ir atsiverti naujų santykių galimybei. Jei laikysitės prisiminimų tik juos ir teturėsite. O galėtumėte įsileisti į savo gyvenimą naują žmogų. Leiskite gyvenimui judėti į priekį ir pati eikite su juo, matau, kad jums atsivers plačios veiklos, partnerystės ir bendradarbiavimo galimybės, galimi ryšiai su užsieniu.

Norinčius atsiųsti savo klausimą nemokamam penktadienio būrimui kviečiu perskaityti šios akcijos-atrakcijos sąlygas ir taisykles čia: Magiškasis penktadienis – nemokami būrimai. Jei skubate, arba turite sudėtingesnį klausimą nei priimami nemokamam būrimui galite užsisakyti asmeninę konfidencialią ir kur kas išsamesnę mano konsultaciją.

Comments

  1. meile

    Man 51, atrodo daug, bet jaučiuosi jauna ir širdis dar trokšta to vienintelio… esu išsituokusi , turiu 2sūnus, jie jau turi savo gyvenimus.Taip norėčiau, kad rytais kavą gertume dviese apsikabinę ir vakarais į sapnus skristume kartu… atrodo, tiek nedaug noriu, sutikti savo žmogų, savo sielos antrą pusę…gerb. Linute, tarkite savo stebuklingą žodį, ar sutiksiu šiais metai jį…?

  2. inga

    gyvenu su vyru ir turi suneli.turiu drauga ir nezinau ka daryti nebezinau ar myliu savo vyra.tas draugas nori kad skirciaus ir buciau su juo as jo pasiilgstu nezinau ka daryti bijau gyvenimo pokyciu,nors zinau kad su vyru savo ateities nematau.

Add A Comment

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.