Būrimas – Monikos ir jos draugo suderinamumas

Sveiki Lina. Mane domintų sužinoti mano ir mano draugo suderinamumas.
Aš esu Dvynys, o draugas Skorpionas. Daugeliui mūsų amžiaus skirtumas atrodo juokingas ir jaučiu kaip jie netiki mūsų santykiais. Vis dėlto jau dveji metai kai mes kartu. Mano gyvenime visi partneriai buvo vyresni ir manęs tai netrikdo, juolab ir giminėj ta pati situacija( moterys arba nemažai vyresnės, arba nemažai jaunesnės). Taigi ar mes esame suderinami?

Sveika Monika, nors man nesunku numanyti, bet vis tik atkreipsiu dėmesį į praleistą detalę. Kam esate suderinami? Geras suderinamumas draugystei, mokytojo-mokinio, tėvo-vaiko, varovo-pavaldinio, bendradarbių ar meilės santykiams gali būti skirtingi tai pačiai porai. Nėra absoliutaus suderinamumo ar nesuderinamumo, kaip ir apskritai nėra nieko universalaus ir absoliutaus gyvenime (išskyrus Dievą). Darysiu prielaidą, kad teiraujatės apie jūsų suderinamumą meilės santykiams ir norite žinoti jų potencialą. Kaip visuomet trauksime 3 kortas, kurių kairioji vaizduos jūsų vaidmenį šiuose santykiuose, dešinioji jūsų draugo vaidmenį, o centrinė nusakys jūsų santykius ir jų potencialą.

Taro korta - VelniasTaro korta - Skeptrų PažasTaro korta - Taurių 7

Ištrauktos kortos yra Velnias, Skeptrų Pažas ir Taurių 7. Vaizdelis nelabai panašus į harmoniją ir laimę. Jūsų korta Velnias vaizduoja žmones prirakintus grandinėmis prie Demono altoriaus. Grandinės yra priklausomybės simbolis. Jos gali atstovauti materialinė priklausomybė, taip pat emocinę, priklausomybę ir apribojimus, kuriuos sukelia mūsų aistros, prisirišimai ir baimės. Tai, kad žmonės atsukę Demonui nugaras (ar jūsų kambaryje atsiradus kažkam baisiam galėtumėte atsukti jam nugarą ir stovėti lyg niekur nieko?) yra ženklas, jog tie prisirišimai, baimės ar priklausomybė nėra pripažįstami. Apibendrinami galime sakyti, kad santykiuose su savo draugu jųs esate pernelyg prisirišusi prie jo ir priklausoma nuo jo arba savo pačios aistrų, troškimų ir baimių.

Jūsų draugo vaidmens korta Taurių 7 simbolizuoja svajones ir iliuzijas, pasirinkimų gausą. Minėjote, jog kartu jau esate 2 metus, tačiau žiūrint į šias kortas man kyla abejonių kiek jo ketinimai rimti prasidedant su šitiek jaunesne mergina ir ar jūs jam vienintelė. Akivaizdu, kad jis turi iš ko rinktis ir gali būti, kad būdamas su jumis jūsų santykius mato gan paviršutiniškai, yra kupinas iliuzijų ir nelabai suvokia kokie jūs iš tiesų skirtingi, kaip skiriasi jūsų poreikiai ir tikslai. Arba gal jis net kursto jūsų iliuzijas ir priklausomybę, prisirišimą prie jo.

Centrinė korta apibūdinanti jūsų ryšį, santykius ir jų potencialą yra Skeptrų Pažas. Korta vaizduoja jauną asmenį nekantraujantį pradėti gyvenimą, patirti nuotykį. Atrodo šiuose santykiuose nemažai aistros ir nepaisant to, kiek laiko jau esate kartu jie panašesni į dar šviežią nuotykį, nei nusistovėjusį brandų ryšį. Ši korta simbolizuoja pasiūlymą ar kvietimą imtis konkrečių veiksmų, kažką daryti, kažką pradėti. Taigi potencialas santykiams bent kol kas tęstis tikrai yra. Bet tai, kad jūsų kortoje atsisakoma matyti problemą, o jo kortoje žmogus pasinėręs į savo įsivaizdavimus ir svajones, rodo, kad nei vienas iš jūsų nežiūrite faktams į akis.

Taigi šie santykiai yra smagus nuotykis, kuris kol abiem smagu, kol neliečiamos jų problemos turi tendenciją tęstis. Tačiau tam, kad santykiai taptų brandžiu ryšiu, kad atsirastų tikroji meilė, o ne aistra, priklausomybė, iliuzijos ir svajonės reikėtų realistiškesnio žvilgsnio į tai, kas esate, kokie jūsų poreikiai, tikslai, kokie jūsų abiejų lūkesčiai šiuose santykiuose. Įsigilinus giliau gali paaiškėti, kad jums reikia visai skirtingų dalykų ir iš tiesų esate ne vienas su kitu, o su savo iliuzijomis apie vienas kitą.

Norinčius atsiųsti savo klausimą nemokamam penktadienio būrimui kviečiu perskaityti šios akcijos-atrakcijos sąlygas ir taisykles čia: Magiškasis penktadienis – nemokami būrimai. Jei skubate, arba turite sudėtingesnį klausimą nei priimami nemokamam būrimui galite užsisakyti asmeninę konfidencialią ir kur kas išsamesnę mano konsultaciją.

Add A Comment

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.