Būrimas – Eglės užjūrio princas

Daugiau nei prieš metus užsienyje susipažinau su vyru, kuris man rodė išskirtinį dėmesį, tačiau tuo pačiu jam neatsakiau. Giliai viduje aš jį labai mylėjau, myliu ir galvoju apie jį iki šiol. Esame toli vienas nuo kito, ar mums dar yra vilties kada nors susitikti? Ačiū už atsakymą.

Taro korta - Skeptrų 8Taro korta - Taurių PažasTaro korta - Saulė

Sveika Egle, perskaičius jūsų laišką pasidarė labai įdomu, kodėl gi neatsakėte į jums rodytą dėmesį, jei pamilote tą vyriškį? Kokios priežastys jus sulaikė? Ar dabar jos pasikeitė, kad jau svajojate apie jį? Ar tuomet elgėtės išmintingai ir nesureikšminote kelionėje patirto nuotykio ir jums parodyto dėmesio, o vėliau per daug apie tai įsisvajojote? Jūsų kortos šaukte šaukia apie jaunystės naivumą, nepatykimą ir maksimalizmą. Toks įspūdis, kad tuo metu viskas vyko labai greitai ir pernelyg intensyviai jums, tačiau dabar per saugų laiko ir erdvės atstumą leidžiate sau „įsimylėti” prisiminimą, pačią meilę ir svajonę.

Nesakau, kad jūsų jausmai netikti, jie visiškai tikri jums. Bet tai, kad jie stiprėja vyrui iš prisiminimų verčia manyti, kad įsimylėjote (o įsimylėjimas, tai dar ne Meilė) pačios susikurtą gražią ir saugią iliuziją. Meilė apskritai visuomet yra gera ir gražu, ypač jei nuo to jaučiatės laiminga ir geresniu žmogumi. Bet įsimylėjusi prisiminimą, tikriausiai nesiginčysite, kad nespėjote tikrai pažinti realaus žmogaus, kone garantuojate sau neįmanomą svajonę.

Neįmanoma ne todėl, kad būtų iš tiesų neįmanoma su juo vėl susitikti, galite įsigyti lėktuvo bilietą ir nukeliauti pasimatyti su juo. Neįmanoma tai, ko naiviai tikitės iš šio vyro ir santykių su juo. Ir mažai tikėtina, kad realiai pasiryšite keliauti jo ieškoti. Net juokinga būtų jei dabar ant jo slenksčio vieną dieną pasirodytų mergina iš kito krašto, kuri kažkada seniai neparodė jokio susidomėjimo juo, o dabar sako jį mylinti ir laukianti holivudinės laimingos pabaigos. Laikas eina, jūs savo prisiminimus nuspalvinote gražiausiomis spalvomis, o jam tai greičiausiai praeitis, jo gyvenimas tuos metus nestovėjo vietoje.

Juk jūs nepirksite bilieto, nekeliausite jo ieškoti ir vargu ar likimas atsitiktinai atves jį prie jūsų durų. Taigi turite gražius prisiminimus, tikriausiai pirmą susižavėjimą, įkvėpimą ir svajonę. Tegu ji nuspalvina jūsų gyvenimą čia ir dabar, išreikškite savo gražius jausmus savo aplinkoje, neleiskite jiems virsti nusivylimu, vien dėl to, kad įsisvajojote apie neįmanomą dalyką. Jums iškritusios kortos ragina kurti laimę čia ir dabar, gražūs praeities prisiminimai telieka praeičiai ir tešilto jus kai bus šalta, bet gyvenkite dabartimi, mokslais, darbais, bendravimu su šalie esančiais žmonėmis iki jus aplankys nauja meilė su kažkuo esančiu arti ir tinkančiu jums į porą.

Norinčius atsiųsti savo klausimą nemokamam penktadienio būrimui kviečiu perskaityti šios akcijos-atrakcijos sąlygas ir taisykles čia: Magiškasis penktadienis – nemokami būrimai. Jei skubate, arba turite sudėtingesnį klausimą nei priimami nemokamam būrimui galite užsisakyti asmeninę konfidencialią ir kur kas išsamesnę mano konsultaciją.

Comments

  1. Marijam

    Labai nesutariame su savo vyru. Kartu jau seniai-ir pastoviai tas pats-negalime buti kartu, nei atskirai. Jo pastoviai nera namuose, jis savanaudis ir abejingas, bet kartu ir nepaleidzia manes. Patarkite, ar dar ilgai tesis ta situacija? Ar kada pradesime sutarti ar ar sukti savo keliais, ar taip kaip yra, tesis pastoviai? t

Add A Comment

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.