Būrimas – Neringos brolis ar mylimasis

Daugelio lauktas penktadienis atėjo. Iš daugelio šią savaitę suplaukusių klausimų mane sudomino keistas Neringos laiškelis. Štai ko ji klausia kortų:

Sveiki. Esu Neringa. Šiuo metu jaučiuosi labai pasimetusi, nes priešinuosi tam, ko labai noriu. Noriu sužinoti, ar man reikėtų būti su žmogumi, kuris rodo dėmesį, subtiliai flirtuoja, kartoja, kokia aš nuostabi, tačiau tuo pat metu sako, kad esu jam kaip sesuo, kad žiūrėčiau į jį, kaip į gerą draugą. Tik kodėl vyras, norintis būti mano vyresniu broliu, mane bučiuoja, su manim koketuoja? Labai juo domiuosi, tačiau to neparodau, nes bijau nusivilti. O gal tikrai praleidžiu progą? Pasimečiau ir nežinau kaip elgtis.

Sveika Neringa, galbūt daugiau patirties santykiuose turinčios merginos ir moterys turėtų kaip pakomentuoti tokį dviprasmišką vaikino elgesį. Aš savo asmeninę nuomonę pasilaikysiu sau ir verčiau papasakosiu ką matau kortose. Iškritusios kortos yra Žynė, Skeptrų 10 ir apverstas Teisingumas.

Žynė

Atrodo esi išties patraukli jauna mergina, nelabai patyrusi su vaikinais ir gal kiek drovi ir tyra, kas prie tavęs traukia vaikinus ir ypač šį „Draugą”. Tačiau gali būti, kad per detales nematai esmės kaip žmogus centrinėje kortoje per savo nešulį nemato kelio. Apverstas Teisingumas sufleruoja mintį, kad vaikinas sakydamas jog nori būti draugu ar net broliu iš tiesų turi omenyje, kad nenori įsipareigoti rimtiems santykiams ir vilioja tave tikėdamasis, kad suprasi jo užuominas ir jo neįsimylėsi, neprisiriši ir žiūrėsi į viską taip pat lengvai, kaip ir jis.

Tik mes moterys ne taip sutvertos, ir jo dviprasmiškas ir ne visai sąžiningas elgesys nepasiekė tikslo – tu jau juo susižavėjusi ir tikiesi kur kas daugiau nei jis siūlo. Jei nedomina vien neįpareigojantis trumpalaikis (kol jam neatsibos) romanas geriausia būtų atstumti jo meilinimąsi. Nors matau, kad esi linkusi surizikuoti ir svajodama jog sulauksi jo meilės atiduoti jam savo kūną. Tačiau kai tik prarasi tą paslapties žavesį ir tyrumą jo akyse jo požiūris pasikeis ir nebebūsi jam tokia nuostabi.

Tau spręsti kaip elgtis, tačiau šie santykiai dar neprasidėję turi numatytą pabaigą, tad neapsigauk savo pačios iliuzijomis.

Norinčius atsiųsti savo klausimą nemokamam penktadienio būrimui kviečiu perskaityti šios akcijos-atrakcijos sąlygas ir taisykles čia: Magiškasis penktadienis – nemokami būrimai. Jei skubate, arba turite sudėtingesnį klausimą nei priimami nemokamam būrimui galite užsisakyti asmeninę konfidencialią ir kur kas išsamesnę mano konsultaciją.

Add A Comment

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.