Būrimas – Robertos darbo paieškos Airijoje

Šį siaubingai rudenišką. lietingą ir mieguistą penktadienį tik žvakė šildo mano širdį. Nemokama mini konsultacija -Magiškojo Penktadienio būrimas šį kartą skiriamas Robertai, kuri atsiuntė štai tokį klausimą:

Laba diena, šiuo metu esu Airijoje, bandau susirasti darbą, bet jau ketvirtas mėnuo nerandu. Nebežinau ką daryti, ar grįžti į Lietuvą ar dar neprarast vilties ir palaukt.

Sveika Roberta, visai neseniai pabuvau beveik tavo „kailyje” ir puikiai įsivaizduoju kaip jautiesi. Siunčiu nuoširdžiausius linkėjimus kuo greičiau rasti darbą, o kaip seksis įsidarbinti pažiūrėkime į Taro kortas. Tau iškritusios kortos yra Taurių Karalienė, Monetų Pažas ir Monetų 10. Aš kiek patikslinau tavo klausimą ir paprašiau parodyti kaip klostysis darbo paieškos trijų mėnesių laikotarpyje.

Taro korta - Taurių KaralienėTaro korta - Monetų PažasTaro korta - Monetų 10

Atrodo galite tikėtis švelnios ir jausmingos, tačiau geranoriškos moters paramos artimiausiu metu. Nesate viena ir apleista, jaučiu emocinę paramą. Maždaug po mėnesio (iki 2 mėn) galite tikėtis geros naujienos, materialinėje srityje. Manau tai bus galimybė pradėti dirbti gan žemose pareigose, kaip padėjėja, patarnautoja ar pan. gan didelėje organizacijoje su daug darbuotojų. Gan ryški fizinė vieta, verslo vieta, tai gali būti prekybos centras, viešbutis, fabrikas ar kažkas tokio.

Vienintelė aplinkybė dėl kurios būtų verta mesti paieškas ir susitaikyti su prarastu laiku ir resursais tai jei gautumėte darbo pasiūlymą ir turėtumėte užtikrintą vietą namuose ar kitoje vietoje Airijoje. Bet kuriuo atveju kortos rodo didelę tikimybę, kad baigiantis trijų mėnesių laikotarpyje jau būsite įsikūrusi ir darbo klausimas bus išspręstas ir gana sėkmingai.

Norinčius atsiųsti savo klausimą nemokamam penktadienio būrimui kviečiu perskaityti šios akcijos-atrakcijos sąlygas ir taisykles čia: Magiškasis penktadienis – nemokami būrimai. Jei skubate, arba turite sudėtingesnį klausimą nei priimami nemokamam būrimui galite užsisakyti asmeninę konfidencialią ir kur kas išsamesnę mano konsultaciją.

Comments

  1. Lina Balsė

    Sveika Monika, taip, konsultacijas galiu teikti ratu arba per Skype. Paslaugų skyrelyje užpildykite Taro konsultacijos užsakymo formą.

  2. Monika

    Sveiki, norėčiau užduoti kelis klausimus. Ar tai butų galima aptarti e.pastu?

Add A Comment

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.