Būrimas – Vilmos nemeilė darbui

Kaip greitai bėga laikas, vos spėju apsisukti jau ir vėl penktadienis. š vis dar stengiuosi pavyti tai, kas praleista ir šį penktadienį pateikiu praėjusio penktadienio būrimą iš tą savaitę atsiųstų klausimų. Šis būrimas skirtas Vilmai, kuri atsiuntė tai tokį klausimą:

Sveiki. Turiu gana sudėtingą situaciją. Jau man per 30, bet nerandu širdžiai mielo darbo, kas man galėtų tikti? Per nemeilę bet kokiam darbui papuoliau į skolų pelkę ir nematau išeities, kaip išsikapstyti. Būčiau labai dėkinga, jei man patartumėte. Dėkoju.

Sveika Vilma, prieš atsakydama į jūsų klausimą noriu paklausti koks jūsų išsilavinimas? Sprendžiant iš jūsų gimimo datos turite didelį intelektualinį potencialą, analitinį mastymą, gebėjimą analizuoti informaciją, daryti išvadas, užsiimti tiriamąją veikla. Jums labai svarbu mokytis ir neapsiriboti kažkuo baigtiniu, turite nuolat tobulėti, gilintis, specializuotis. Pastangos įdėtos realizuoti intelektualinį potencialą pritrauks didelę sėkmę.

Jums iškritusios Taro kortos yra apverstas Skeptrų riteris, apverstas Monetų Karalius ir Skeptrų 10.

Iš iškritusių kortų sprendžiu, kad labai blaškotės nuo vienos veiklos prie kitos, elgiatės skubotai, be ilgalaikio plano, pasiduodama akimirkos užgaidai, ambicijoms, pagauta pykčio. Toks nenuoseklumas, nesugebėjimas nieko baigti iki galo, lengvesnio kelio, darbo, gyvenimo būdo ieškojimas ir įklampino į skolas.

Apverstas Monetų Karalius rodo, kad nelabai sugebate tvarkyti savo biudžetą ir materialinius reikalus, todėl nieko nekeičiant skolos ir toliau kaupsis. Skubėjimas išspręsti problemas ar noras nuo jų pabegti padėtį tik dar pablogins, todėl patarimą duodanti Skeptrų 10 ragina šį kartą kantriai nešti savo naštą, įsipareigojimus ir atsakomybę iki galo. Tikslas matosi tolumoje, kelias iki jo labai sunkus, teis tiesiogine to žodžio prasme lenkti nugarą iki devinto prakaito, bet taip bent jau pastoviai judėsite viena kryptimi ir turėsite šansų pasiekti savo tikslą – materialinį stabilumą ir nepriklausomybę.

Jei vėl ieškodama greitesnio sprendimo pakeisite kryptį, mesite nepatinkantį darbą visą sunkųjį kelią teks pradėti iš pradžių ir būsite grąžinama į kelio pradžią kaskart kai sumanysite apsisukti ir judėti kita kryptimi. Šitaip įklimpus visų pirma turėsite palikti visas emocijas, visus patinka, nepatinka, visas nemeiles darbui ir tiesiog dirbti. Tik nuoseklus darbas diena po dienos jums padės išsikapstyti.

Nematau, kad kas nors kitas jumis pasirūpintų ar sėkmė pati nukristų ant galvos, teks dirbti savomis rankomis. Jau minėjau kad jums labai praverstų studijos, tobulėjimas, intelektualinis darbas, bet šiuo metu ir būtent šioje situacijoje išsikapstyti padės greičiau fizinis juodas darbas, ko išsiugdyta atsakomybė, atkaklumas ir kantrybė leis siekti kažko daugiau.

Norinčius atsiųsti savo klausimą nemokamam penktadienio būrimui kviečiu perskaityti šios akcijos/atrakcijos sąlygas ir taisykles čia: Magiškasis penktadienis – nemokami būrimai. Jei skubate, arba turite sudėtingesnį klausimą nei priimami nemokamam būrimui galite užsisakyti asmeninę konfidencialią mano konsultaciją

Add A Comment

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.