Būrimas – Tarologės Jurgitos sumanymas

Penktadienio vakaras jau toks vėlyvas, kad kol baigsiu rašyti turbūt bus šeštadienio rytas, tačiau sulaukiau tiek daug jūsų laiškų Magiškajam Penktadienio būrimui, kad negalėjau jūsų nuvilti. Gaila, kai kurie mane sudominę klausimai nebuvo tinkamai parašyti – trūko asmens duomenų, tad teko juos „diskvalifikuoti”. Šiam vakarui pasirinkau labai netikėta Jurgitos klausimą:

Esu Tarologė, bet neprofesionalė, ar galiu pragyventi iš būrimo Taro kortomis?

Sveika Jurgita, buvo labai įdomu gauti kolegės klausimą. Iš jūsų gimimo datos matau, kad viską, ką darote esate linkusi daryti atsakingai ir siekti daugiau nei vidutiniškų rezultatų. Taigi su praktika ir atsidavimu ateitų ir profesionalumas. Pažiūrėkime ką jums atsakys kortos. Į jūsų klausimą iškrito apversta Taurių 5, Taurių Karalienė ir apversta Kardų 5.

Taro korta - Taurių Karalienė

Monetų ar kitokio materialinio atlygio ir gerovės kortų neiškrito, o tos kortos, kurias matau ant stalo atrodo ne tiek pranašauja kaip sektųsi būrėjos veikla, kiek nurodo, kas tam kliudo.

Jūsų intuicija ir jautrumas, vaizduotė leistų jums dirbti su Taro, tačiau atrodo jus sulaiko baimė ką žmonės pasakys, ką pamanys apie jus, kaip apskritai reikės prisistatyti. Gali gąsdinti žmonių nesupratimas. Kad išdrįstumėte imtis Tarologės darbo profesionaliai jums reikia ne materialinio atlygio pažado, o drąsos pasiūlyti šias savo paslaugas žmonėms ir atremti nesuprantančius ir smerkiančius, nepatenkintus ir tiesiog nepatenkintus.

Jei tai jūsų pašaukimas – turite tai daryti negalvodama apie atlygį, pinigai ateis patys. Svarbiausia ar esate pasirengusi tam emociškai, ar sugebėsite pati priimti tokį savo naują vaidmenį, jo nesigėdindama ir nesislėpdama bei atremti kažkieno nesupratimą ir nepasitenkinimą. Kol kas man atrodo, kad šis sumanymas jums kelia per didelį nerimą ir nepasitikėjimą savimi, baiminatės sunkumų, su kuriais tektų susidurti, todėl nesu tikra, ar eisite šiuo keliu.

Man ir kitiems skaitytojams būtų įdomu išgirsti jūsų atsiliepimą, galbūt jūs pati matote dar kažką iškritusiose kortose geriau žinodama savo situaciją. Tikiuosi parašysite, o aš prieš kelias minutes peršokau į šeštadienį, tad laikas atsisveikinti ir eiti miegoti 🙂

Norinčius atsiųsti savo klausimą nemokamam penktadienio būrimui kviečiu perskaityti šios akcijos/atrakcijos sąlygas ir taisykles čia: Magiškasis penktadienis – nemokami būrimai. Jei skubate, arba turite sudėtingesnį klausimą nei priimami nemokamam būrimui galite užsisakyti asmeninę konfidencialią mano konsultaciją.

Add A Comment

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.