Būrimas – Neringos santykiai per atstumą

Atrodo gyvenimo dramos verda tokios pat karštos ir nepastovios, kaip šios vasaros orai. Per šią savaitę gavau tiek jūsų klausimų Taro kortoms, kad nesugebėjau pati pasirinkti kam rašyti atsakymą ir leidau viską nulemti likimui – pasitelkiau lošimo kauliukus 🙂 Lemtis šio penktadienio laimingąja išrinko Neringą, štai kokį ji atsiuntė klausimą:

Laba diena, norėjau paprašyti kortų patarimo tokiu klausimu: su vyru ką tik susituokėm. Viskas daugiau mažiau puiku, tačiau pastaruoju metu jis labai daug dirba. Iš vienos puses suprantu, kad jis stengiasi dėl mūsų, bet iš kitos pusės, mane neramina, kad sumažėjęs jo dėmesys, neigiamai veikia mano emocijas ir mintis. Darausi dirgli ir pikta. Esam abu karšti ir ambicingi, tačiau tikrai mylim vienas kita. Kita mėnesį vyras ketina išvykti dirbti į užsienį, todėl aš dar labiau nerimauju dėl mūsų santykių. Ar sugebėsim mylėti, vertinti ir džiaugtis vienas kitu per atstumą?

Sveika Neringa, išties liūdna kad jauna šeima turi išsiskirti dėl darbo, bendravimas per atstumą niekuomet neprilygs realiam artumui. Iš tavo gimimo datos matau, kad tau labai svarbu jausti emocinį artumą, būti kartu. Pažiūrėkime ką apie šią situaciją ir santykių perspektyvas papasakos Taro kortos. Iškrito Skeptrų 4, Kardų 7 ir apversta Žvaigždės korta.

Šiose kortose nematau jausmų, arba vietoje jausmų pasirenkamas darbas. Ten, kur jis vyksta jo lauks sėkmingas, pastovus darbas, puikios perspektyvos, tačiau tu likusi viena liesi ašaras. Tarsi jis išvyktų „pavogęs” jūsų svajones… Bendravimą tikrai stengsitės palaikyti, tačiau jį matau daugiau kaip intelektualinį, o ne emocinį. Kaip suprantu bendrausite internetu. Kuo ilgiau taip gyvensite atskirai, tuo labiau jausi, kad nebeturi vyro šalia, jis neprieinamas, nepasiekiamas kai tau reikia.

Kortos pataria neimti šių problemų giliai į širdį, labai nesisieloti, nesistengti jo žodžiuose ar motyvuose įžvelgti kažko užslėpto ir nekurstyti nesaugumo ir nepasitikėjimo savo širdyje. Ir labai ilgai neužtempkite tokios padėties, ieškok būdų, kaip kuo greičiau vėl būti drauge. Matau, kad turėsi galimybę rinktis dėl šio klausimo.

Norinčius atsiųsti savo klausimą nemokamam penktadienio būrimui kviečiu perskaityti šios akcijos/atrakcijos sąlygas ir taisykles čia: Magiškasis penktadienis – nemokami būrimai.

Comments

  1. Labas vakaras,atejo laikas,kai prisireike protingu zmoniu pagalbos.Kaip ir kiekviena moteris,taip ir as noriu turerti artima drauga,partneri.Nezinau,kaip ir papasakoti,ber jauciuosi,taip,kad buciau uzkereta.Isiriniu jkiu trukumu neturiu,o ir komplimentu kaip ir sulaukiu,bet rimto draugo niekaip susirasti negalliu.Draugystes prasideda labai graziai,bet trunka labai trumpai,menesi,keleta savaiciu,bet ne ilgiau.Man 51 metai,atrodo dar viskas nera praasta,bet ,jauciuosi,kad mane kas butu uzkereje arba uzkalbeje.Jei utu galima gauti jusu konsultacijainternetu,arba skaippu,tai tikrai buciau labai dekinga.

Add A Comment

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.