Būrimas – Skaidrės sudėtingas laikotarpis

Šiam penktadieniui gavau net keletą dėmesio vertų klausimų ir buvo nelengva pasirinkti vieną. Nagrinėsime Skaidrės situaciją, štai kokį ji atsiuntė klausimą:

Sveiki, dabar gyvenu labai įdomų laikotarpį, kad ko tik nesiimu, niekas neišeina arba situacija apsiverčia visiškai ne į mano pusę. Turiu antrą šeimą, bet su vyru gyvename kaip šuo su kate. Mano verslai buvo labai sėkmingi, bet dabartiniu metu negalėčiau to pasakyti. Pinigų trūksta net elementariems dalykams. Kontraktai lygtai ir baigiami, bet prasideda vis kažkokios problemos, partneriu pavedinėjimai ir taip toliau. Kaip susikaupti? Ką daryti? Gal aš pasirenku ne tuos Žmones? Gal keisti darbo sritį ar ką? Noriu konsultacijos!

Sveika Skaidre, kadangi jūsų aprašyta situacija gan chaotiška ir nėra konkretaus klausimo pamėginkime bendrai paklausti kortų, ką jums reikia žinoti apie dabartinį gyvenimo periodą ir situaciją. Jums iškritusios kortos yra apversta Kardų 2, Velnias ir Kardų Pažas.

Išties materialinė padėtis atrodo komplikuota, matosi didelės problemos su prisiimtais įsipareigojimais – tiek jūsų pačios, tiek kitų žmonių jums. Šalia jūsų gali būti labai klastingas, kažko iš jūsų norintis asmuo savo ketinimus dangstantis perspektyviais pasiūlymais ir entuziazmu. Galbūt kažkas iš darbuotojų ar partnerių užsiima nešvariais darbeliais. Jūs pati į situaciją pradedate žvelgti racionaliau, tarsi pagaliau būtumėte pasirengusi nusimesti raištį nuo akių ir įvertinti realią padėtį.

Nors grėsmė iš žmogaus, su kuriuo esate susijusi įsipareigojimais, išties didelė, tačiau atidumas detalėms, motyvams ir faktams gali neleisti užklupti jūsų netikėtai. Kortų patarimas yra ramiai be emocijų ir labai racionaliai išnagrinėti savo padėtį. Ypač įdėmiai išnagrinėkite visus įsipareigojimus, skolas, sutartyse numatytas sankcijas už įsipareigojimų nevykdymą. Laikas imtis ryžtingų veiksmų, o tam jums reikia visų faktų apie jūsų realią padėtį, taigi laikas imtis negailestingo audito – veiklos, pinigų ir žmonių kuriais nesusimastydama pasitikėjote.

Man ir kitiems skaitytojams būtų labai įdomu išgirsti jūsų, Skaidre, įspūdžius perskaičius kortų atsakymą. Taip pat kviečiami pasidalinti savo nuomone visi, kas domisi Taro kortomis.

Norinčius atsiųsti savo klausimą nemokamam penktadienio būrimui kviečiu perskaityti šios akcijos/atrakcijos sąlygas ir taisykles čia: Magiškasis penktadienis – nemokami būrimai.

Comments

  1. Sveiki.Būčiau labai dėkinga jeigu padėtumėte apsisprest,patarti man rūpimu klausimu.Esu jauna mergina man 25 metai jau esu vedusi turiu dukryte.Man santykiai su vyru labai komplikuoti nuo pat pradzios meginau skirtis su vyru daugybe kartu,bet vel griztu pas vyra.Jauciu jog turiu priklausomybe sitam zmogui.Neklausau tevu sesers.Seima negali jo pakest nori kad issiskirtume,nes tevai mato kaip jis zemina mane ju akyse kaip neina mano asmeninins gyvenimas kad kenciu ir kankinuosi..Esu gryzusi I lietuva galima sakyt isiskyreme jis nori susigrazint seima ir vel ir vel ir niekad nera galo ,o as vel tikiu jo pasakomis. Prasay padekit man patarkit ka daryt kas manes laukia toliau jeigu as grysiu ir vel….jauciuosi sugniuzdyta byra seima…pradedu mokytis masazuotojos specialybe ar bus kokia nauda is to? Jauciu kad trugdau savo seimai gyvent per mano problemas nesibaigiancias jie labai isgyvena patys nugyvene santuokoje daugybe metu…jiems skaudu matyt kad dukrai nesiseka.Manau esu prakeikta nes sita istorija tesiasi nesekmiu jau 6 metai nuo tos dienos kai susidejau su savo vyru prasidejo problemos.

  2. Brigita

    Sveiki. Labai noreciau konsultacijos.. As turiu drauga . Mes jau kartu pus4metu..Ir tai jis pries gera savaite isvaziavo su pubroliu ir draugu i uzsieni. Jis man rasydavo kekviena diena kaip jam sekasi.. Ir jau nuo 23 dienos jis man visiskai nieko neberaso. Sumasciau 24 diena nueiti pas bureja. Isbure mano draugui didziule nelaime,man laidutuves kazkokias…Ir kaip tik 22diena draugas skambinosi savo teciui del masinos buvo kazkas sugede…Tai labai prasau patarkite man.. Geriu jau antra diena raminancius man labai sunku..

Add A Comment

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.