Būrimas – Vaidos verslo ambicijos

Laba diena, Lina. Turiu klausimą, kurį galbūt atrinksite šiam magiškajam penktadieniui – labai apsidžiaugčiau. Mano klausimas yra toks – ar ateityje uždirbsiu pakankamai pinigų iš savo verslo? Ar sugebėsiu išvystyti savo verslą? Šis klausimas man labai aktualus dėl to, kad iš vienos pusės visą laiką save įsivaizdavau kaip verslininkę. Iš kitos pusės, esu visiškai kitoks žmogus negu tipiškas verslininkas. Aš laikausi žodžio, sakau teisybę, man svetimos apgavystės. Vaikystėje buvau aklėjama visiškai ne kaip būsimoji verslininkė. Galima sakyti, visas savybes, kurių man reikia turint nuosavą verslą, turiu susikurti, išlavinti, užsiauginti iš nieko. Šiuo metu savo verslą jau turiu, tačiau deja, jis neduoda tiek pajamų, kiek aš norėčiau. Patiriu spaudimą ir iš vyro, nes jei eičiau dirbti samdomą darbą, iš karto pradėčiau uždirbti daugiau, nei užsidirbu dabar. Jis vis suabejoja, ar aš sugebėsiu įsukti tikrą verslą, aš ir pati, pritrūkusi palaikymo, kartais suabejoju. Be to, noriu ir artimiausioje ateity susilaukti dar vieno vaiko, kas reiškia, kad vėl kurį laiką galėsiu labai ribotai puoselėti savo veiklą. Be to, gyvenu užsienyje, kur turiu įveikti kalbos ir kultūros barjerus… Trumpai tariant, turiu visą įmanomą išorinių kliūčių rinkinį savo verslui vystyti. O iš kitos pusės – didelį norą tai daryti. Nes man atrodo, kad tik nuosavas verslas man yra kelias tobulėti tose srityse, kuriose aš tiesų noriu tobulėti. Išmokti parduoti save, siekti savo tikslų, užsidirbti pinigų, išmokti dirbti su žmonėmis, tapti lydere, įžiebti kibirkštį kitų žmonių širdyse, keisti pasaulį. Bet ar verta – ar gausiu iš jo tai, ko man reikia? Ar verta eiti sunkiu keliu ir brautis per kliūtis? Ar manęs ten laukia tai, ko ieškau?

Sveika Vaida, jūsų verslininkės vizija primena man vieną pažinotą žmogų, jos degančias akis, suteiktą įkvėpimą ir energiją. Ji galėjo imtis bet ko, tikriausiai net gydyti įtaiga tokia stipri buvo jos tikėjimo sėkme galia, 10 minučių pokalbio su ja galėjo atstoti kelis puodelius kavos taip tonizuodavo. Bet tai ypatingas talentas. Ar jūs jį turite ar tik tikitės išsiugdyti? Ar turite reikiamus duomenis vystyti save būtent šia kryptimi? Turėti svajonę ir tikslą yra puiku ir iš jūsų gimimo datos matau, kad savo darbštumu ir atkaklumu galite labai daug pasiekti. Bet galiu iš karto pasakyti, kad nelaimėsite atsitiktinai, nepraturtėsite iš gudrių greito praturtėjimo strategijų, nudegsite rizikuodama ar veldamasi į negarbingus dalykus. Jūs materialinę gerovę ir saugumą galite pasiekti pastoviu garbingu darbu veiklos srityje, kuri jus įkvepia, stengdamasi dėl svarbaus tikslo. Ar jūsų dabartinė veikla atitinka šiuos kriterijus?

Taro korta - MirtisTaro korta - VežimasTaro korta - Žvaigždė

Jums ištrauktos kortos Mirtis, Vežimas ir Žvaigždė visos yra Didžiųjų Arkanų rūšies, kas rodo jog ši situacija yra aukštesnių jėgų rankose ir jūs būsite vedama arba velkama, bet vargu ar turėsite laisvę rinktis. Aplinkybių korta Mirtis simbolizuoja pabaigą, išsilaisvinimą iš kažko pasenusio ir ribojančio, išaugto. Tai gali būti ir pati veikla ir kažkokios aplinkybės ir jūsų požiūris, įsitikinimai, tikslai. Jei jūsų veikla ar įsitikinimai nepakankamai efektyvūs jie turi užleisti vietą kažkam naujam.

Dabartinės situacijos korta Vežimas rodo, kad pabaiga sudaro sąlygas progresui, judėjimui, išvalo kelią į tikslą, gali rodyti ir realią kelionę. Kaip manote, ką kortos tuo nori pasakyti, kas turi pasibaigti ir „numirti”, kad štai taip ryžtingai, tiesiai ir sparčiai imtumėte judėti į priekį link trečiosios kortos Žvaigždės? O jūsų ateities korta Žvaigždė yra vilties, tolimo tikslo, vizijos, svajonės korta. Vežimo raiteliui žvaigždė pavaizduota ant kaktos, tarsi tai jo vizija ir tikslas, o Žvaigždės kortoje matome tikslo pasiekimą ar noro išsipildymą. Žvaigždės kortoje pavaizduota nuoga mergelė yra savo tikrosios esybės ir talentų atskleidimo ženklas.

Man atrodo jūsų dabartinė veikla, kryptis ar situacija nelabai perspektyvi ir aplinkybės įneš tam tikras korekcijas. Gal bandote padaryti iš savęs tai, kuo nesate ar tiesiog priėjote akligatvį esamame kelyje į tikslą. Gan dramatiškos ir neįveikiamos išorinės ar šeimyninės aplinkybės privers atsisakyti savo per lėtai besivystančio verslo ir ieškoti naujos krypties.  Kažko pabaiga atlaisvins kelią į savo tikrojo pašaukimo atskleidimą ir svajonės apie savirealizacija veikloje išsipildymą.

Suprantu, kad atsakymas gavosi nelabai konkretus, bet kortos kalba apie kažką neišvengiamo ir labai reikšmingo jums, jūsų tobulėjimui. Jei pati komentaru pasidalinsite savo mintimis ką jums reiškia kortų simboliai, ką atpažinote jose, galbūt rastume dar kažkokių detalių padėsiančių atpažinti jūsų būsimą kryptį. Sėkmės jums siekiant savo tikrosios Žvaigždės 🙂

Norinčius atsiųsti savo klausimą nemokamam penktadienio būrimui kviečiu perskaityti šios akcijos-atrakcijos sąlygas ir taisykles čia: Magiškasis penktadienis – nemokami būrimai. Jei skubate, arba turite sudėtingesnį klausimą nei priimami nemokamam būrimui galite užsisakyti asmeninę konfidencialią ir kur kas išsamesnę mano konsultaciją.

Comments

Add A Comment

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.