Būrimas – Andželikos pasirinkimas

Turiu didelę problemą, aš myliu savo vaikiną, su kuriuo esame kartu jau pusę metų, tačiau visą šį laiką, mes nuolat pykstamės dėl kitų moterų. Jis su jomis bendrauja, vedasi į namus, šnekasi gatvėje, negana to turi senų draugių kurios jam rašinėja internetiniuose tinklalapiuose, kad jo pasiilgo. Pačioje pradžioje , kai pradėjome draugauti, jis vis rašinėjo vienai merginai, su kuria bendravo prieš mane. Tada labai supykau, bet atleidau ir iki šiol esame kartu, tačiau visą šį laiką tarp mūsų vyko nemalonus incidentai dėl moterų. Šiuo metu, aš sprendžiu labai svarbų klausimą, ar studijuoti Lietuvoje ar čia pas ji (Olandijoje). Buvau nusprendus viską mesti ir likti pas jį Olandijoje. Tačiau, jam į mobilųjį kažkokia moteris parašė trumpąją žinutę, ar jis dar pyksta ant jos ir kvietė jį nakvoti pas ją už poros dienų, kai vyks jo draugo vestuvės, kuriose aš deja negalėsiu dalyvauti… Dabar nežinau nė ką galvoti, ar jis mane apgaudinėjo? Kas ta moteris? Jis nieko man nepaaiškino normaliai, tik kartoja, kad mane myli… Ar man vėl patikėti juo ir likti studijuoti pas jį, metus ateitį Lietuvoje? Apie SMS žinute jis man nieko paaiškinti nesugebėjo…Todėl labai prašau jūsų pagalbos, nežinau ką daryti.. Jei liksiu čia, praleisiu šansą Lietuvoje mokytis už dyką, o čia tektų imti paskolą…

Sveika Andželika, pasitikslinsiu ar supratau jus teisingai. Jūs jį pastoviai užtinkate bendraujant su kitomis ir jaučiate, kad greičiausiai jis mergišius ir jus apgaudinėja. Jis jums sako, kad jus myli, tačiau dėl kitų moterį tyli ir nieko nepaaiškina, taigi neneigia, kad turi su jomis santykių. Kuo jūs norite patikėti, kad jis jus myli ar kad jis jums ištikimas? Eilinį kartą pakartosiu tuoj mano firmine fraze tapsiantį patarimą – klausykitės ką sako jūsų vaikinas. Vyrai paprasti sutvėrimai, dažniausiai jie viską pasako tiesiai arba atskleidžia atsisakydami kažką sakyti ar daryti. Ir dėl tokių santykių jūs norite rizikuoti savo ateitimi ir studijomis?

Taro korta - Skeptrų 3Taro korta - TeisingumasTaro korta - Taurių 9

Jūsų kortos Skeptrų 3, Teisingumas ir Taurių 9 rodo, kad jūsų santykiuose dėvite rožinius akinius, labai daug kas vyksta jums po nosimi, bet to nematote, arba matote tarsi iš toli ir negalite įžiūrėti visų detalių. Šiuose santykiuose tikrai dalyvauja trečia ar daug trečių, nesu tikra ar tikrai kalba eina apie neištikimybę-seksą, bet tikrai yra neištikimybė-smagus laiko leidimas su kitomis. Gal aš senamadiška, bet man atrodo mylimoji ar žmona vyrui turi būti geriausia draugė, kompanjonė, partnerė ir pramogaujant ir sprendžiant sunkumus. Jeigu jam reikia eiti ieškoti pramogų atskirai nuo jūsų su kitomis, ko verti jūsų santykiai, nesvarbu ar yra seksas ar nėra su kitomis. Kažkodėl kortos to tiesiai nesako, bet aš jaučiu (ir tikriausiai dauguma moterų perskaičiusių jūsų laišką manys panašiai), kad jis nepatikimas vyras ir mergišius. Jis tikrai turi daug paslapčių nuo jūsų susijusių su bent viena kita moterimi.

Teisingumo korta rodo, kad jūsų sprendimas dėl studijų ir jūsų santykių labai svarbus jūsų gyvenime ir turite jį priimti išmintingai ir praktiškai. Klaida labai daug kainuos jūsų gyvenime. Tačiau jūsų ateities ir studijų korta Taurių 9 sako, kad esate linkusi vadovautis savo emocijomis, toliau žiūrėti į savo vaikiną, kad ir su nepasitikėjimu, bet per rožinius akinius ir pasirinksite meilę, nors išmintingiau būtų rinktis studijas. Pati parašėte, kad Olandijoje tektų imti paskolą, matau,kad čia studijos ir ateities kūrimas reikštų didžiulės naštos ilgam laikui užsikrovimą ant savo vienos pečių. O Lietuvoje turite tokią galimybę apie kurią daug kas gali tik pasvajoti. Lietuvoje galite pradėti studijas ir naują gyvenimo etapą, bei rasti tikrą meilę.

Norinčius atsiųsti savo klausimą nemokamam penktadienio būrimui kviečiu perskaityti šios akcijos-atrakcijos sąlygas ir taisykles čia: Magiškasis penktadienis – nemokami būrimai. Jei skubate, arba turite sudėtingesnį klausimą nei priimami nemokamam būrimui galite užsisakyti asmeninę konfidencialią ir kur kas išsamesnę mano konsultaciją.

 

Comments

 1. Milda

  Šaunuolė, Andželika 🙂 Pirmas žingsnis sunkiausias, paskui bus lengviau 🙂

 2. dija

  ir as taip manau,ne gyvenimas,jeigu visada tau reikes nuolaidziauti ir klausytis jo paistalu apie meile,argi tu tokia meile isivaizduoji?grizk i lietuva ir cia busi laiminga susiradusi tikraja meile,sekmes tau mergaite

 3. Miriam

  …as radau laisku rasytu buvusios meiluzes.Atvykus pas ji visas jo butas buvo prikimstas pelyciu atributikos,-AR TAI NORMALU??pamaniau,megsta pelytes.Pasirodo jis savo meiluze vadina pelyte.Ziauru…ir akis isvertes aiskina jog tai tik padekos dovanos,Skutikas intymios zonos taip pat padekos dovana?……ima isteriskas juokas pagalvojus,kad neisiklausiau i savo intuicija!!!!juk visi jo svaiciojimai sake-jis ja myli,o tu tik panaudos objektas.AR NEGRIZTA TOKS SUTEIKTAS SKAUSMAS PAS SAVO SEIMININKA???MANAU,KAD GRIS!!!AS PALAUKSIU KADA JIS KAUKS SHUNI IR AKMENI APSIKABINES!!!

 4. Kvailelė

  Andželika, klausyk sveiko proto bei kortų, kurios jam pritaria. Aš nepaklausiau, nors taro šaukte šaukė apie laukiančias nelaimes. Išskridau pas nieko vertą vyrą metusi gyvenimą Lietuvoje, susigadinau fizinę sveikatą ir nervus, praradau daug pinigų, iššvaisčiau daug laiko. Dabar sėdžiu Lietuvoje, sergu sunkia liga, karts nuo karto gulėdama po lašeline pagalvoju „jei būčiau tada paklausiusi kortų dabar būtų ir meilės, ir pinigų, ir sveikatos…”. Tikiuosi priimsi teisingą sprendimą. Labai linkiu tau sėkmės ir gink Dieve nuo klaidų.

 5. Andželika

  Laba diena , labai aciu uz atsakyma, jis tik patvirtino tai, ka pati nujauciau esant…

 6. Milda

  Andzelika, patikėk manim, mesk tu jį ir studijuok Lietuvoj, ir čia visai gerai yra. Aš irgi buvau įsikibusi į vaikiną, jis tikrai nebuvo man geras, bet aš nenorėjau to matyti ir klausyti ką sako kiti, o tėvai tikrai bandė atkalbėt nuo tokių santykių. Iš pradžių tikrai bus nelengva jam neskambint, nebendraut ir negalvot apie jį, bet esu tikra, kad jau po poros mėnesių galvosi, kokia kvaila buvai, kad kvaršinai dėl jo galvą, o kai nusiraminsi tikrai susirasi savęs vertą vyrą. Šiaip ar taip studijuojant sutiksi daug naujų žmonių ir tavo pasaulėžiūra keisis, o tai kas buvo teliks prisiminimai, lyg blogas sapnas 🙂

 7. Daiva

  Andzelika, ne nemastyk kitaip. Tau kortos viska pasake! atsipeikek ir pakalbek su tevais, manau jie tau blogo nelinkes, pasikalbek su jais. As auginu du sunus(21,19) mes pasikalbame labai atvirai visomis temomis. O Lina tik patvirtino, kad turi galvoti galva, o ne sirdimi. Mokykis LT, jei jau toks geras vaikinas bus, palaikys rysi, bet is jo veiskmu, manau tu viena is daugeliu ju draugiu….nesuklysk mergaite!

 8. Vilma

  Andzelikos vietoj mesciau toki nepatikima vaikina ir grisciau i Lt. Man buvo panasiai, bet pati sau nenorejau pripazinti, kad vaikinas gudrauja. Tokie santykiai tampa nasta, tik sunku patiket. Labai svarbu tobulinti save, siekti ziniu. Linkiu sekmes 🙂

Add A Comment

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.