Būrimas – Virgos raganaujanti kolegė

Jau daugiau nei 5 metai dirbu su daug jaunesne už save moterim. Ji turi savigarbos, turbūt vienišumo, vyrų nedėmesio problemų. Nors yra graži, bet jos vidus sustingęs ties paauglystės pradžia. Jos kalbos, manieros neatitinka amžiaus ir bendradarbius glumina. Beveik visi kolegos su ja pasikalbėję už akių vadina kvaiša, pasijuokia ir nenori daugiau bendrauti. Seniau stengiausi su ja kuo daugiau bendrauti, užstodavau kai kiti kritikuodavo ir būdama jos viršininkė į daug ką užmerkdavau akis. Kodėl? Net nežinau, man kažkodėl gaila nelaimingų žmonių, galvojau, kad taip jai kažkiek padėsiu. Kaip spėju, prieš metus ji sau įsiteigė, kad bandau suvilioti jos įsimylėtą kolegą ir pradėjo mane kritikuoti, šmeižti, subtiliai terorizuoti. Aš nustojau ją kalbinti ir ji su manim nesikalbėjo. Tylėjome. Vėliau pastebėjau, kad ji mano darbo vietą šlaksto kažkokiu skysčiu, savo stalą nuo manojo atribojo knygomis, pradėjo deginti mažas žvakutes, klausytis mano mėgstamos muzikos ir šiek tiek mane kopijuoti. Įtariu, kad kažką ezoterinio prieš mane naudoja, o gal nori, kad taip manyčiau. Ją pamačius blogai jaučiuosi, nesinori jos matyti ir girdėti. Apie ją papasakojau savo vyrui, jis mano, kad ji panaši į norvegą Breiviką, pataria saugotis. Ar ji ką nors prieš mane naudoja, kad man pakenkti? Kaip atsiriboti nuo tokių žmonių? Aš tikrai nevilioju jos simpatijų, be to vyrams nepatinku.

Sveika Virga, nenuvertinkite savęs, iš šalies žiūrint jaunoji kolegė mato jumyse daug ką, ko galima pavydėti. Esate stipri, turite didelį materialinės sėmės potencialą, išmintinga, atsakinga, nemažai pasiekusi (daugiau nei ji) ir nepaisant to elgiatės draugiškai ir manau į jus žmonės taip pat reaguoja draugiškai.

Taro korta - Taurių 3Taro korta - Monetų 7Taro korta - Atsiskyrėlis

Jūsų santykiuose ir šioje situacijoje jūsų korta Taurių 3 kaip tik ir pabrėžia jūsų draugiškumą, norą palaikyti malonius santykius kolektyve. Jūsų korta kupina optimizmo ir sėkmės, kartais ši korta vadinama derliaus nuėmimo švente, tad joje yra užuomina ir apie materialinę gerovę. Galbūt materialiniai dalykai ir slypi po iškilusiais santykių nesklandumais. Jūsų jaunoji kolegė, kurios vaidmenį atspindi Monetų 7 atrodo gan nusivylusi ir nepatenkinta savo darbo padėtimi, pasiekimais, materialine situacija. Ji nėra tikra ragana, vargu ar išmano ezoterinius dalykus, maginius ritualus, bet net jos mėgėjiški žaidimai dėl jos stiprių emocijų ir atkaklumo kažkiek įtakos turėti tikrai gali. Toks jausmas, kad ji bando pavogti jūsų sėmę, pasisavinti ją sau.

Jei esate jos vadovė, gal paprasčiausia būtų tiesiog atleisti ją, patraukti kuo toliau nuo savęs. Jei to negalite padaryti tuomet teks priversti ją liautis žaidus pavojingais dalykais. Mano rekomendacija bus dvejopa – vidinė ir išorinė. Viduje juokitės iš viso to, nepriimkite rimtai, nepykite, žiūrėkite į ją geranoriškai kaip subrendę tėvai į nelogiškas isterijas keliantį vaiką – su supratimu, kilnia užuojauta, geranoriškumu, bet kartu ir griežtu reikalavimu liautis. Jei tamsos nėra viduje, iš išorės ji taip pat neprilips. O išoriškai galbūt verta atkreipti dėmesį į jos veiksmus, tiesiai paklausti ką ji daranti, kas čia per daiktai, vėlgi pasijuokti iš to kopijavimo ir „raganavimo”. Gal pasijutusi kvailai ji liausis. Bet nedarykite nieko su pykčiu, išlikite atsiribojusi, tarsi iš toli toli žiūrėtumėte į ją.

Uždėjau jums laikiną apsaugą, jei iš vidaus savo neigiamomis emocijomis jos nesuardysite, ji jus saugos pakankamai ilgai, kad spėtumėte išspręsti šią situaciją.

Norinčius atsiųsti savo klausimą nemokamam penktadienio būrimui kviečiu perskaityti šios akcijos-atrakcijos sąlygas ir taisykles čia: Magiškasis penktadienis – nemokami būrimai. Jei skubate, arba turite sudėtingesnį klausimą nei priimami nemokamam būrimui galite užsisakyti asmeninę konfidencialią ir kur kas išsamesnę mano konsultaciją.

Comments

 1. to Giedre

  Man patiko Jūsų komentaras. Pastebėjau, kad kolegei paūmėjimai sutampa su gamtos reiškiniais: pilnatim, magnetinėm audrom ir t.t. Pasikonsultavau pas psichoterapeutą. Diagnozė – asmenybės sutrikimas. Dėl kažkokių ji nesugeba suvokti jai perduodamos žinios, nes mato viską tarsi pro rūką, nesuvokia tikrovės. Tai dvasios liga ir ją gydyti turi specialistas.

 2. ausra

  man 30,as vis nerandu savo gyvenimo kelio,kita karta atrodo,kad gyvenu mamos gyvenima,mama,mociute ir as visos issituokusios,pirmas gimdymas prasideda nuo mergaites,mociutei mamai ir man,kaip gyventi man?

 3. Giedre

  Negalejau susilaikyti, neparasiusi komentaro. Mano nuomone p. Vilma pasielge netinkamai pradzioje uzstodama kolege. Jeigu kolege elgesi netinkamai nuo pradziu, jeigu bendradarbius glumino jos manieros ir kalbos, galbut reikejo su ja pasikalbeti akis i aki ir paaiskinti, kad taip elgtis kolektyve nedera. Pati esu vadove ir zinau, ka reiskia, kai kolektyve yra vienas toks zmogus – kencia ne tik darbo rezultatai, bet ir procesas. Juk mergina padare savotiskas isvadas: jeigu mane uzstoja vadove, reiskia mano elgesys yra tinkamas. Galu gale ji igavo tiek pasitikejimo, kad pradejo toki negatyvu elgesi naudoti pries pacia p. Vilma. Liaudiskai tariant, p. Vilma uzsiaugino gyvate uzantyje. Taciau si situacija tik iliustruoja, kad kartais uzstodami zmones ir ju gailedami turime buti labai atidus, kad nepadaryti sau ir jiems meskos paslaugos. O as manau, kad zmoniu gaileti apskritai negalima. Kiekvienas gauname tai, ko nusipelnome savo darbais ir mintimis. Galima tik stengtis suprasti ir atjausti.

 4. Tarologė Lina

  Sveika Vilma, labai malonu sulaukti atgalinio ryšio, atsiliepimų, komentarų. Tikiuosi mano žvilgsnis iš šalies jums padės ieškant sprendimo ir siekiant apsisaugoti. Sėkmės jums ir išminties 🙂

 5. Vilma

  Ačiū už situacijos išaiškinimą ir apsaugos suteikimą. Aš manau, kad piktas ir tulžingas žmogus net savo neapykantos siunčiamomis mintimis gali kitam pakenkti, o ką jau kalbėti kai pradeda imtis veiksmų…
  Perskaitau visus Jūsų komentarus. Juose tiek daug tiesos, teisingų poelgių nuorodų. Nors situacijos man būna svetimos, iš jų semiuosi patirties. Pastebėjau, kad žmonės patekę į sudėtingą situaciją nesugeba į tai pažvelgti tarsi iš šalies, nori elgtis užsibūtų liūdnų ar piktų emocijų vedini, todėl Jūsų pagalba labai reikalinga. Ačiū Jums labai!

Add A Comment

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.