Būrimas – Redos prakeiktas gyvenimas

Laba diena, mane keikė ir prakeikė visi kas tik galėjo – daugiausia tai iš biologinio tėvo giminės – iš pavydo, neapykantos mano mamai, tiesiog be priežasties tokiu būdu smaginosi. Mama nesirgusi nei iš šio, nei iš to mirė vėžiu (64 m.). Dabar aš galvoju, kad tai, kas vyksta su manim yra prakeiksmas ir sunaikinimas nuo Dievo, nes man protas neneša, kad žmonės gali taip prakeikt. Esu skaičiusi, kad be Dievo leidimo žmogus žmogaus negali prakeikti. Tikrai per savo būtį nepadariau nieko tokio, už ką man dar gyvai esant reikėjo atimti gyvenimą: buvau baigusi du aukštuosius – praradau kvalifikaciją abiejų, nes arba pastoviai negalėdavau rasti darbo, arba, jei susirasdavau, tai po kelių mėnesių ar metų kažkas blogo nutikdavo, ir pati turėdavau išeiti, arba etatą panaikindavo. Per paskutinius 10 metų beveik tiek pat kartų pakeičiau darbus, dabar, žinoma, vėl be darbo (beje, dabar žinau, kad nesusirasiu jokio). Ir dar pastebėjau vieną labai žiaurią aplinkybę – kur bedirbdavau, man visada sugebėdavo mokėti mažiausiai, nors su darbu aš visada susitvarkydavau. Aš labai gerai prisimenu, kai dar vaikystėje vienas kraujo giminaitis (vėliau tokių buvo daugiau, o dar kur visokio plauko biologinio tėvo prostitutės, nors jis pats buvo dar žemiau smukęs už jas ir juos) mane prakeikė sakydami, kad aš būčiau ubagė ir nudvėsčiau iš bado. Kokių tik baisiausių prakeiksmų man nesiuntė – visi alei vieno išsipildė – ir neištekėjau (tiesa, niekas ir nesiūlė, nors nesu tokia jau bjauri), pinigų pastoviai pragyvenimui neužsidirbu, draugų neturiu, nes tie jau manęs gėdijasi dėl mano nesėkmių. Žodžiu, pati didžiausia laimė man liko – tai numirti, nes absoliučiai įsitikinau, kad esu atpirkimo ožys dėl mano tėvų, ypač biologinio tėvo, baisių karminių (ar kaip juos pavadinti) nusikaltimų, senelių, o gal net ir prosenelių padarytų sunkių nuodėmių. Šiandien aš visiškai nebeabejoju, nes kitos priežasties, kodėl aš taip žiauriai naikinama savo pačios akyse, nematau. O gal Jūs ką matote ar suprantate kitaip. Būčiau labai dėkinga, jei nors ką pakomentuotumėt. man 48 metai (nepilni).

Taro korta - Kardų 9Taro korta - Monetų 3Taro korta - Taurių 9

Sveika Reda, nors sakoma, kad niekas nevyksta be Dievo valios, tačiau taip pat žinome ir kad žmogus turi laisvą valią. Ji jam duota, kad jis išmoktų skirti gėrį ir blogį ir pats pasirinktų savo kelią. Jūsų fatalistinis požiūris, kad ir pats Dievas jus prakeikė jums tik kenkia, užkirsdamas bet kokias galimybes kovoti su jums pasiųsta neigiama energija ir tvarkytis savo gyvenimą. O dėl tėvų, senelių ir protėvių karmos… Mūsų karmą šiame gyvenime sudaro mūsų asmeninė sielos evoliucijos kelyje sukaupta karma (pamokos, skolos, atlygis, pasekmės), giminės, į kurią pasirinkto ateiti siela, kaip geriausiai atitinkančios jos poreikius karma ir šiame gyvenime mintimis, žodžiais ir darbais susikurta karma.

Siela pasirenka į kokią šeimą ateiti, pagal tai, kokios patirties jai reikia jos asmeninei karmai išgryninti, pamokoms išmokti ir skoloms atiduoti ar atsiimti. Požiūris, kad esate bejėgė auka, neteisingai nuskriausta taip pat tik toliau morališkai smukdo ir kliudo kuo geriau sužaisti tomis kortomis, kurias gyvenimas jums davė. Jums išdėliotos kortos patvirtina, jog ant jūsų yra daug negatyvios energijos ir ji toliau kraunama su jūsų pačios sutikimu ir pagalba. Kiti žmonės jums pasiūlo „programas”, o į savo gyvenimą jas įrašote pati. Kaip? Pati pasakykite, kiek kartų mintyse pakartojote kiekvieną kitų žmonių jums ištartą blogą palinkėjimą? Kas rezultate jus daugiausia keikia – kiti žmonės ar jūs pati? Netgi laiške man jūs uždėjote pati sau neigiamą programą, kad nebesusirasite jokio darbo.

Galėčiau gailėtis jūsų ir pritarti kokie kiti žmonės blogi, kokia jūs vargšelė, tačiau jums iš to jokios naudos. Jūs jau pati pakankamai savęs prigailėjote, tuo tik įtvirtindama savo kaip aukos vaidmenį ir pakankamai pati save prakeikėte savo neigiamomis mintimis apie kitus ir save, esate į savo lemtį įrašiusi lavai daug neigiamų programų savo neigiamais lūkesčiais. Dievas padeda tiems, kas pats sau padeda, taigi nuo šiol kategoriškai nebeįsileiskite nei vienos neigiamos minties apie save ir savo artimuosius. Atleiskite jiems, ar bent nuolat stenkitės tą padaryti ir siųskite jiems nuoširdžius gerus palinkėjimus ir padėką už tai, kad yra jūsų mokytojai šiame gyvenime. Apie savo gyvenimą mastykite ir kalbėkite tik gerai arba nieko ir elkitės atitinkamai. Atsiribokite nuo praeities pati ją paleisdama ir mintyse nebekartodama prakeikimo žodžių. Kiek kartų buvo pakartota kitų žmonių ir jūsų pačios mintimis ir žodžiais blogi dalykai, dvigubai tiek kartų sau pasakykite gerus dalykus, kad pati esate savo gyvenimo šeimininkė, kad esate stipri ir susikursite tokį gyvenimą kokio norite savo darbu. Esate verta meilės ir pagarbos tiek, kiek mylite ir gerbiate pati save, tad dirbkite su savimi ir savo požiūriu.

Kad jums būtų lengviau aš uždėjau jums laikiną pozityvią programą, kuri padės apsivalyti nuo negatyvo, suteiks aukštesnių jėgų apsaugą ir išryškins jums optimaliausią, likimo skirtą kelią. Pagalbą suteikiu tik laikiną (maždaug mėnesiui, bet jei iš vidaus ją ardysite neigiamomis mintimis ji išsisklaidys greičiau), nes jūs pati turite eiti savo keliu, kurti pozityvią energiją savo gyvenime ir skleisti ją į pasaulį, kad tai jus saugotų. Jei viduje nebus nuoskaudų, kaltinimų, pykčio, pasmerkimo, neapykantos ir iš išorės jums pasiųsta energija negalės „prikibti”. Išorinis pasaulis yra tik vidinio atspindys, tad tvarkykitės vidų. Palikite visą tamsą praeityje, pati liaukitės ją kurti ir tikėkite, kad Dievas jus myli ir padės tiek, kiek pati tikėsite jo pagalba ir padėsite pati sau.

Norinčius atsiųsti savo klausimą nemokamam penktadienio būrimui kviečiu perskaityti šios akcijos-atrakcijos sąlygas ir taisykles čia: Magiškasis penktadienis – nemokami būrimai. Jei skubate, arba turite sudėtingesnį klausimą nei priimami nemokamam būrimui galite užsisakyti asmeninę konfidencialią ir kur kas išsamesnę mano konsultaciją.

Comments

 1. Tarologė Lina

  Nereikėtų painioti sąmoningai pasirenkamos mirties kaip pabėgimo nuo problemų ir situacijos kai siela nebeturi prasmės tęsti žemiškos kelionės ir jai kankinantis pats kūnas suserga ir miršta ar visiškai nesąmoningai siela ir pasąmonė susirežisuoja nelaimingą atsitikimą. Bėgimas nuo sunkumų ir savižudybė neturi jokio pateisinimo, tai nusikaltimas prieš savo sielą, jos degradavimas ir atbloškimas evoliuciniame kelyje toli atgal. Gal atrodo jog tuo išsisuksi nuo problemų ir sunkumų, bet jei jau juos gavai, vadinasi jų reikėjo ar nusipelnei ir turi pereiti bei kažko iš tos patirties pasimokyti. Ir pabėgti neįmanoma, vienaip ar kitaip teks savo kryžių nešti tiek, kiek numatyta, jei ne šiame, tai sekančiame gyvenime.

 2. reda

  Laba diena,

  Aš ilgai ieškojau atsakymo į savo problemos sprendimą ir šiandien suradau, nes aš tiek prisikentėjau, kad perskaičiusi šiuos žodžius, supratau, kad tai būtent man:,, Juodosios magijos paveikti žmonės, kurių likimas sugriautas ir iš kurių atimta laisva valia tikrai negyvena ilgai ir laimingai – siela nebegali savęs realizuoti ir tampa tiesiog įkalinta kūne. Ir ji kankinasi iki randa išeitį, kuri kartais gali būti mirtis ir naujas įsikūnijimas, kad pradėti savo kelią iš naujo.” Išeitis – mirtis, šiandien aš visu 100 procentų esu tikra.
  Nuoširdžiai Reda

 3. Ramune

  Pakendusi skolose,panirusi i alkoholio liuna,isduota vyro ir visu paniekinta… Kilau is to purvo viena,savo pastangomis,nepasiremdama i niekeno peti.Atsitiesiau,nepilnai,bet atsitiesiau,tuomet ir vel visi grizo,sliejasi prie manes,taciau negaliu atleisti padarytu skriaudu,ypac vyro isdavystes,nejauciu gyvenimo dziaugsmo ir pilnatves,pecius slegia,kad kazkas dar turi ivykti,ir ivyks negero,tarsi gyvenciau pagal taisykle-jei 15 dienu buvo sviesios,kitos 15-tamsios..Taip ir traukiu paskutinius trejeta metu.Ar as nevykele,ar tiesiog neturinti sekmes,nes tvirtybes tikrai pakanka,tik ,jei zinociau bent pusetinai kaip elgtis toliau,kad nereiketu gyventi dali gero,dali blogo tarpsnio,kad tas geresnis tarpsnis butu kuo ilgesnis.Skaudziausia buvo isdavyste vyro,kuriam atidaviau viska-meile,atsidavima,padovanojau,gal ir netobulus,bet gana gerus vaikus.Pasiryzimas ji palikti slugsta,kai ima su manimi graziai elgtis ir suprasdamas tai, jis tuo naudojasi.O as viduje jauciu,kad grizimas prie jo ir buvusio gyvenimo, mane gali nutraukti atgal i ta baisia pradzia,Ka daryti ir kaip elgtis…neimanau.Man balandzio 24 suejo 48 metai,taciau tai manes netrikdo ir galiu jaustis tarsi metai neaugtu,bet mazetu.Gal patarimai padetu susigaudyti esamoje situacijoje,nes…………

 4. Rita

  Reda nenusimink- tu tokia ne vienintelė. Perskaičiusi tavo istoriją pagalvojau kad tai ir mano istorija- irgi su dviem aukštaisiais, irgi gaudavau mažiausią algą, irgi esu prakeikta piktos moteriškės kad neištekėsiu- neištekėjau, esu bedarbė. Dabar jau pakankamai sena(57) esu, kad pasispardyčiau ir kažką pakeisčiau. Man kenkė ne giminės, o svetimi ir tik moterys. Bet tu esi dar pakankamai jauna, kad galėtum pvz. išvažiuoti į kitą šalį ir pakeisti savo gyvenimą iš esmės ir nutraukti ryšius su kenkėjais .

 5. keliaujanti

  Sweika Reda,

  Gyvenimas yra labai keistas ir neprognozuojamas. Nors esu 24 metu, bet jau spejau isitikinti. Palikau Lietuva, o buvau patrijote, sakiau netekesiu – istekejau. Gali susikurti gyvenima taip, kaip tu tik pati nori. Tiesiog gal reikia buti truputi stipresne. Na ir kas, kad prarandi darbus? Visi juos praranda 🙂 nera nieko pasaulyje nepakeiciamo. Ka keikta? prakeikta? keik atgel. o nestovek ir nelauk kol tave sugniuzdys. jiem to tik ir tereikia. manau tu esi labau svelni ir jautri. as irgi…. norejau, bet nesugebejau saves pakeisti. tada tiesiog pradejau tai slepti – ir tai
  ganetinai lengva. Kovok uz buvi, mes esam visi kanbalai su peiliais ir sakutem.
  Esu pati keikta, ir pati atgal keikiau is pykcio. Suprantu, pyktis nieko gero neduoda, bet esme tame apie keikimus -privalai buti stipri! priimk tai kaip gyvenimo situacija ir ja spresk. spresk, o ne palik tai kaip likima. likimas tavo rankose. gali kurti ka tik nori.

 6. Paulina

  Istiesu,paskaicius laiska, jauciasi saves programavimas,tik neigiamas.Visada gyvenime priezasties reikia ieskoti savyje,tik tada galesime isspresti problema.Jei kaltais del musu gyvenimo matysime kitus,tai sunku bus ka pakeisti.
  Sekmes Tau Reda,pasinaudok sia suteikta proga Tau ir pamatysi,kiek geru zmoniu aplink.

 7. reda

  Laba diena,

  as dekoju, kad atsakete i mano laiska, dekoju uz gerus palinkejimus, as sutinku , kad duotas gyvenimas yra tikra mokykla ir kaip ja sugebesime baigti – daug kas priklauso nuo musu.
  As linkiu Jums sekmes, nes suteikiate zmonems vilti ir parodote kelia is tamsybiu.
  Nuosirdziai Reda

 8. Natalia

  OOO ..negalima tureti tiek neigiamu savybiu!!tai turi uzdrausti sau paciai!!visu pirma reikia atleisti zmonems kurie tau linki blogo ir stengtis i viska ziureti teigiamai- po liuties visada pasirodo SAULUTE!!ANIMO!

 9. Gediminas

  Jai reiketu mas morkuna kreiptis jis patvarkytu programas ir paaiskintu kaip gyventi atsirastu kitas gyvenimas, O dabar tai ka visi rekomenduotu tai malda .

Add A Comment

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.