Būrimas – vienišas vaikinas ieško draugės

Sveiki ištikimieji Taroskopų skaitytojai, šį vakarą rašysiu pirmąjį Magiškojo Penktadienio būrimą šiais 2011 metais. Tikriausiai nekantraudami laukėt praėjusius penktadienius naujų būrimų, kaip ir aš ketvirtadieniais laukiau naujausios savo mėgiamo serialo serijos. Ir nei serialo, nei būrimo nebuvo. Ne, būrimų nebuvo ne todėl, kad nebuvo serialo, tiesiog buvo šventės. Tikiuosi jūs linksmai jas atšventėte. Aš nesu didelė švenčių mėgėja, tad čia neturiu kuo pasigirti, tačiau dovaną gavau ir labai ja džiaugiuosi.

Ir jei prakalbom apie dovanas, merginos, turime staigmeną – vienišą vaikiną, kuris ieško meilės. Čia aišku ne pažinčių puslapis, tačiau rimti šeimos trokštantys vaikinai ne taip dažnai pasitaiko, tad čiupkite, kol jūsų neaplenkė greitesnė ir ryžtingesnė 🙂 Štai kokį klausimą Taro kortoms atsiuntė Darius:

Sveika Lina. Man greit bus 28 metai, bet neturiu merginos. Labai norėčiau tvirtų santykių, noriu šeimos, vaikų, bet man nesiseka. Esu be galo nelaimingas ir neturiu su kuo pasitarti. Štai ir vėl Naujieji Metai bus vieniši ir liūdni. Nenoriu eiti ten, kur visi linksminasi, nes ir vėl mane trauks per dantį, kad esu žioplys, o vienadienių meilių nenoriu. Magiško penktadienio puslapyje prašyčiau pasakyti, ar galiu ko nors šviesesnio tikėtis ateityje.

Mielas Dariau, net ilgiausia kelionė prasideda nuo pirmo žingsnio ir visos didžiosios meilės ir laimingos šeimos prasidėjo nuo pirmos pažinties, kuomet dar buvo neaišku ar tai bus tik vienadienė simpatija ar ilgalaikė draugystė. Jei vengsite galimybių susipažinti kaip tuomet užmegsite bet kokius santykius? 2011 metai jums yra naujo devynerių metų ciklo pradžia, tai naujas gyvenimo etapas, tad šiais metais užsibrėžus tikslą ir dedant visas pastangas šansai įgyvendinti svajonę labai dideli. Palankus metas saviraiškai, naujoms pažintims ir naujai pradžiai.

Taro korta - Taurių 10Taro korta - Monetų 9Taro korta - apversti Mylimieji

Jums iškritusios kortos Taurių 10, Monetų 9 ir apverst Mylimieji rodo didelės ir turtingos (neįsivaizduoju kaip tai suprasti, gal pažodžiui, gal perkeltine prasme) meilės galimybę. Pirmojoje kortoje matome vienas kitą mylinčius žmones su džiaugsmu žvelgiančius į savo namus, o šalia žaidžia vaikai. Tai laimingos šeimos korta. Antroje kortoje pilnoje klestėjimo ir gausos simbolių pavaizduotas vienas žmogų, tarsi neturėtų su kuo pasidalinti to gero, ką turi savo gyvenime. Trečioji korta Mylimieji yra kryžkelės ir pasirinkimo korta, teisinga padėtimi ji pranašautų jog sutiksite sau tinkamą merginą ir užmegsite ilgalaikius santykius, pasirinksite vienas kitą ir prisiimsite rimtus įsipareigojimus. Tačiau apversta ši korta sako, kad vengiama įsipareigojimų, neišsirenkama. Gal labai daug tikitės iš pirmos pažinties, pačioje pradžioje niekas neturi ir negali suteikti garantijų. O pats susilaikydamas ir nesileisdamas į pažintis ir santykius prarandate galimybę sužinoti kur jie gali nuvesti.

Jūsų 2011 metai gali būti meilės kupina Taurių 10 korta, arba vieniša, nors ir klestinti Monetų 9, žiūrint kur nukreipsite savo pastangas ir kokį kelią pats pasirinksite. Viskas priklauso nuo jūsų, galimybių užmegzti laimingus santykius vedančius link šeimos sukūrimo tikrai turėsite šiemet, bet ar jomis pasinaudosite priklauso nuo jūsų paties. Jei vadovausitės neigiamomis nuostatomis apie merginas, vienadienes meiles ir santykius liksite vienas, jei atsiversite kitam žmogui ir suteiksite šansą ir sau ir jai viskas gali susiklostyti labai gražiai.

Norinčius atsiųsti savo klausimą nemokamam penktadienio būrimui kviečiu perskaityti šios akcijos-atrakcijos sąlygas ir taisykles čia: Magiškasis penktadienis – nemokami būrimai. Jei skubate, arba turite sudėtingesnį klausimą nei priimami nemokamam būrimui galite užsisakyti asmeninę konfidencialią ir kur kas išsamesnę mano konsultaciją.

Comments

 1. Darius Kasputis

  sveikos merginos.Dėkui kad domitės manimi.Aš irgi maniau,kad galiu sutikti artimą žmogų netikėtai,bet dabar matau,kad kuo toliau,tuo mažiau tokių netikėtumų.Baigiau ir dirbu pagal specialybę”vyrišką” darbą.Įsivaizduoju,kad mano draugė galėtų būti mano metų ar jaunesnė netekėjusi,dirbanti ir gyvenanti Vilniuje[nebūtinai vilnietė].Mano adresas xxx8778@gmail.com
  Darius

 2. Kristina

  Laba diena,
  Dariau, yra tokia frazė „kaip gali jaustis vienišas, kai pasaulyje tiek gyventojų”:) Gal norėtum susipažinti? Jei taip, tai mielai lauksiu pasiūlymo draugiškam susipažinimui:))

 3. Jurga

  Dariui norėčiau pasakyti, jog nereikia gyventi vien paieškomis 🙂 Belaukiant ir besižvalgant tos vienintelės gali nepastebėti kitų gyvenimo džiaugsmų… Aplinkinių nuomonė tau turėtų rūpėti mažiausiai. Žinoma, tikėjimas yra labai svarbu, tačiau turbūt dauguma galėtų pasakyti, jog Ta /Tas vienintelė/ is dažniausiai atsiranda netikėtai…. 🙂
  Linkiu Tau rasti savo žmogų neieškant…:)))

Add A Comment

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.