Būrimas – Agnės buvusios meilės šešėlis

Šiam penktadieniui turime Agnės atsiųstą klausimą apie gan dažnai pasitaikančią situaciją. Visi žmonės, kurie įeina į mūsų gyvenimą palieka jame pėdsaką, kaip ir mes jų gyvenime. Jei žmogui jaučiame stiprius jausmus nuo meilės iki neapykantos susiformuoja ryšys. Ir kartais net nutraukus bendravimą tas ryšys vis dar juntamas, vyksta energijos mainai ir tai sekina mus ir atitraukia nuo gyvenimo dabartimi, nuo tų žmonių, su kuriais esama dabar, verčia dairytis atgal kartoti ankstesnes situacijas naujomis aplinkybėmis. Tokie ryšiai nėra palankūs ar naudingi mūsų gyvenimui ir reikia išmokti juos nutraukti arba jei nepavyksta ir jaučiamės kankinami tų ryšių reikia ieškoti pagalbos. Štai ką parašė Agnė:

Sveiki, nežinau ar pavyks teisingai suformuoti klausimą, bet tikiuosi jam rasite atsakymą. Turiu šeimą, beveik keturis metus, dukrai bus metai-atrodo myliu savo šeimą, bet… Negaliu atsikratyti buvusios meilės šešėlio… Žinau, kad ir mano buvęs draugas taip gyvena – turi šeima, vaikų. Mes su juo bendraujame apie tai. Abu norime būti kartu, bet iš pagarbos šeimai, nesusitinkame. Ar įmanomas dalykas kad kažkokiomis aplinkybėmis mes būsime kartu? Nes veiksmų jokių nesiimame. O galbūt įmanomas dalykas, atsikratyti to pojūčio, bandėme nebendrauti, jaučiamės kaip nesavi… Mūsų draugystė truko 6 metus, kodėl nutrūko matyt nei vienas mūsų nepaaiškintume… Norisi gyventi normalų gyvenimą, o ne ant senos meilės likučių. Ačiū

Sveika Agne, visi mes esame žmonės, kartais darome klaidas, tačiau visi veiksmai turi pasekmes. Jei buvę santykiai nutrūko neišbaigti dabar palaikyti ryšį reiškia apvaginėti savo šeimas. Jūs pasukote skirtingais keliais ties kažkokia kryžkele ir toliau palaikomas emocinis/energetinis ryšys neleidžia nei vienam iš jūsų visu 100 procentų būti ten, kur esate ir pilnai išgyventi turimą gyvenimą svajojant apie kitą. Jums iškrito visos apverstos kortos – Monetų riteris, Monetų 10 ir Taurių 9.

Taro korta - apverstas Monetų RiterisTaro korta - apversta Monetų 10Taro korta - apversta Taurių 9

Atrodo jūsų santykiai buvo priėję aklavietę, materialiniai tikslai buvo pirmoje eilėje, abu išsisukinėjote nuo pastangų santykiams puoselėti. Gal nebuvote pakankamai subrendę tam, nepasirengę rimtiems įsipareigojimams ir santykiams trūko dvasinės gelmės. Dabar jūsų palaikomas ryšys kelią didelę grėsmė jūsų šeimoms, Matau net skyrybų tikimybė jei vadovausitės fiziniais norais. Patarimą duodanti Taurių 9 sako, kad būtų didelė klaida leisti sau suartėti su juo fiziškai, be dabartinės emocinės neištikimybės pridėti ir fizinę. Įsižiūrėkite į žmogų trečioje kortoje, jis ties krūtine sukryžiavęs rankas, uždaro ir apriboja savo širdį nenorėdamas išduoti ir prarasti šeimos. Tie jausmai, kuriuos jaučiate turėtų būti transformuoti į kažką dvasingesnio ir tyresnio, o fiziškai jūsų keliai išsiskyrė jau seniai ir reikėtų rasti būdą nutraukti ir emocinį ryšį.

Norinčius atsiųsti savo klausimą nemokamam penktadienio būrimui kviečiu perskaityti šios akcijos-atrakcijos sąlygas ir taisykles čia: Magiškasis penktadienis – nemokami būrimai. Jei skubate, arba turite sudėtingesnį klausimą nei priimami nemokamam būrimui galite užsisakyti asmeninę konfidencialią ir kur kas išsamesnę mano konsultaciją.

Comments

Add A Comment

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.