Būrimas – senolės prakeikimas

Taip, aš ir vėl vėluoju, gėda man. Net nesakysiu kuo buvau taip užsiėmusi, nes palaikysite mane visai atitrūkusia nuo žemės. Šiaip ar taip nemokamas Magiškojo Penktadienio būrimas įvyks, kad ir sekmadienį. Gavau daug jūsų klausimų iš kurių keli labai įdomūs ir mano pasirinkimas buvo nelengvas. Kortas dėliosiu Vilmai, kuri uždavė neraminantį klausimą:

Laba diena. Atsitiko toks dalykas,kad numirė senolė ir tvarkydami jos daiktus radom beveik visos giminės nuotraukas ir žvakę ir maldaknygę, santykiai su senole nebuvo geri, daug kas jos nemėgo, bet aišku visi rūpindavosi. Kiek žinome ji mokėjo daug prakeikimų, ar gali būti kad aš prakeikta?

Sveika Vilma, man atrodo šeimos nuotraukų, maldaknygę ir turbūt net žvakę rastumėme ir pas mano močiutę ir pas bet kieno kito senelę. Tai, kad ji rinko ir laikė šeimos nuotraukas, reiškia, kad jūs buvote jai svarbūs. Jūs rašote, kad visi su ja nesutarė ir visi ja rūpinosi, bet klausiate tik apie save, tad dėl ko jūs pati su ja nesutarėte ar kokį akmenį tebesinešiojate užantyje ir kiek ja rūpinotės? Ištraukiau jums kortas klausdama kokį poveikį jums paliko jūsų mirusi senolė.

Taro korta - apverstas NuosprendisTaro korta - Kardų 7Taro korta - apversta Taurių 10

Iškritusios apverstas Nuosprendis, Kardų 7 ir apversta Taurių 10 nerodo prakeikimo ar neigiamo energetinio poveikio. Tačiau ji rodo dideles šeimos problemas, nuoskaudas ir tai, kad ji iškeliavo anapus taip ir nesusitaikiusi su šeimos nariais. Matau jog nėra atleidimo ir laisvės jai keliauti ten, kur turėtų keliauti jos siela. Man atrodo jog jūs nusigręžėte nuo jos, pasielgėte taip, kaip buvo patogiau jums pasmerkėte ją, ir dabar tebesmerkiate dėl kažko.

Tai ją pančioja, o taip pat daro įtaką jums.  Ne pati senolė, jokio prakeikimo ji jums nepaliko, tačiau tarp jūsų yra tarsi gija, gal skola ar tarsi mazgas rišantis jus. Būtų gerai jei galėtumėte atleisti jai viską ir pasiųsti savo meilę ir šviesą, kad ir ji, ir jūs turėtumėte galimybę išsilaisvinti iš karminių skolų ir jūsų pačios ateityje nesikartotų nelaimingos šeimos istorija.

Norinčius atsiųsti savo klausimą nemokamam penktadienio būrimui kviečiu perskaityti šios akcijos-atrakcijos sąlygas ir taisykles čia: Magiškasis penktadienis – nemokami būrimai. Jei skubate, arba turite sudėtingesnį klausimą nei priimami nemokamam būrimui galite užsisakyti asmeninę konfidencialią ir kur kas išsamesnę mano konsultaciją.

Comments

 1. Lina Balsė

  Laba diena, per telefoną nelabai galiu dirbti, neturiu pasiruošusi laisvų rankų įrangos, tačiau galiu teikti konsultaciją per Skype. Skype konsultacijos užsakymo formą galite rasti http://www.taroskopai.lt

 2. Laba diena as esu reda pradejau pati burtis kortomis ir paneles buriau ir joms viskas atitiko bet man vis rodo taro kortos vaisinguma ir dar nesilaukiu o panelem jau pradejo pildytis ka isburiau noreciau paklaust ar manes nenuziurejo bloga akis nes su draugu pykstuos ir su seima atrodo kad kitas zmogus buciau visai. Ir ka daryt su kortom visi nori kad jas ismesciau bet man patinka su jom burti as jauciu zmoniu energija. As gimus 1995-02-17 laukiu atsakymo.

 3. Agne

  Sveiki,visai neseniai is labai didelio pykcio nusiunciau bloga palinkejima savo antrajai pusej,ir jis girdejo tai. Nezinau ka dabar daryt,labi bijau. kaip galeciau atsiimti savo zodzius? maldomis ar kaip?

 4. ina

  Laba diena,norėčiau kad man padėtumėte išsiaiškinti viena dalyką,draugavau su vaikinu kuris mane mušdavo labai,o aš jam vis atleisdavau,dabar mums išsiskyrus jis pradėjo mane gazdinti kad susidoros su manimi ir mano šeima ir aš labai bijau kreiptis i Policija,ar galit pažiurėti kas manes laukia toliau,esu visiškoi neviltyje ir nežinau kaip man elgtis.
  Ačiu

 5. Tarologė Lina

  Jeigu jis tikrai yra, galiu aš atlikti apvalymo ritualą arba kitas specialistas – magas, ekstrasensas, bioenergetikas. Ieškokite sau tinkamiausio, kam jausite pasitikėjimą.

 6. Vika

  Laba diena,

  Prasau pasakykite kaip atsikratyti pakeikimo, nes visa gyvenima viskas nesiseka. Dar kaip mokiausi mokykloje, sena moteris prakeike mane sako as prakeikiu tave ir perzegnojo, del to kad tada stovedavome prie jos laiptines.

  Prasau pasakykite ka reikia daryti.

  Aciu.

 7. Tarologė Lina

  Užkerėti galima bet kokį daiktą, taip pat ir kortą, nors nelabai tikisi, kad kas perduotų prakeikimą per pozityvią kortą, greičiau būtų parinkta juoda korta. Gal tiesiog vėjas šiūkšles nešiodamas tą kortą užnešė ant jūsų automobilio. Bet gali būti visko, be asmeninio kortų būrimo nepasakysiu ar čia yra piktų kėslų ar ne, ar „prilipo” kerai, ar ne. Būgnų šešiaakė yra gyvybingumo ir visų rūšių energijos, technikos, smulkių pinigų korta. Turint blogų ketinimų ir jei ji buvo užkišta už automobilio galbūt ketinimai galėtų būti susiję su automobilio veikimu (gedimu).

 8. Linuse

  Laba diena.

  Sakykite ar yra koks žinomas prakeikimas su korta(kortomis)?
  Kokiu tikslu jis naudojamas ir ką stengiasi pasiekti?

  Istorija tokia, kad gyvenu nuosavame name. Aplinkui 100-200m atstumu namų nėra. Tad negalėjo ta korta iš kažkur „nukristi” Vakare pastačiau automobilį uždariau kiemo vartus. Ryte vartai buvo praviri, o ant automobilio prie valytuvų užkišta būgnų šešiakė.

  Ką ši korta turėtų reikšti?

 9. Tarologė Lina

  Gintarai, visų pirma reikia prisiimti atsakomybę už savo veiksmus. Tėvo mirtis yra viena, o jūsų paties lošimas yra kas kita. Tai jūsų paties veiksmai, kurie atvedė prie štai tokių visiškai logiškų ir nuspėjamų pasekmių, su kuriomis dabar teks vyriškai tvarkytis. Labai jus nuvilsiu jei tikėjotės jog pamojuosiu burtų lazdele ir dings jūsų sprendimų ir poelgių pasekmės. Žmonės netobulėtų ir nepasimokytų jei prarastų galimybę susidurti su savo sukurtų priežasčių pasekmėmis. Nustokite lošti, dirbkite, atiduokite skolas, susitaikykite su tuo, ką praradote per savo paties sprendimus.

 10. gintaras

  lb diena
  noreciau paklausti ka man daryti as prasilosiau topsporte orakule jau ir buta tuoj prarasiu ka man daryti patarkite visos nelaimes man prasidejo gal nuo tevo mirties aciu

 11. Tarologė Lina

  Stiprios emocijos tikrai gali net paprastus odžius paversti prakeiksmu, bet susitelkime į tai, kas tame svarbiausio – stiprios neigiamos emocijos, destruktyvi jų energija. Tikriausiai net ne viena ta moteris šiame name paliko daug neigiamos emocijos – ji ten gyveno, delsė išsikraustyti, gailėjosi, kad turi išeiti, pyko, kad reikia išeiti, jūs pykote, kad ji neišeina, vėliau konfliktavote su ja, ji prikalbėjo negražių žodžių, jūs dar pridėjote savų, vėliau papildėte jau besiformuojančią negerą programą savo baime ir tolimesniu pykčiu. Įsivaizduokime, jog tos visos energijos gal būtų pakakę tik vienai bėdai, bet jai įvykus kiek neigiamų emocijų ir energijos dar įdėjote į destruktyvią programą? Ir taip su kiekviena bėda, su vis augančia savo baime, nusivylimu, pykčiu jūs jau toliau patys palaikote prakeiksmą. Sprendimas akivaizdus – nebe papildyti jo neigiama energija, įnešti į namą kuo daugiau teigiamos energijos juoku, meilės žodžiais, gerais linkėjimais, dėkingumu ir džiaugsmu ir gal papildomai išvalyti neigiamos energijos likučius. Žiūrėkite energetinės apsaugos straipsnį ir suimprovizuokite tuos patarimus pritaikydama visam namui.

 12. Prakeiksmas

  mano tevai pirko nama is alkoholikes-narkomanes ir jos tetos. jos nama buvo pasidalijusios i dvi dalis. alko-nark issikrauste per sutarta laika, o jos teta labai delse, naudojosi mano tevu gerumu ir liko ten sukrovus smutkes ilga laiko po sutarties (gal du menesius). galiausiai mano tevai neapsikente graziai prasydami issikraustyti ir pagrasino advokatais ir pan, nes del tu jos daiktu negalejo vykti statybos. tai ji visa isiutus susirinko rozetes, savo daiktus, lemputes issuko, vamzdelius nuo kriaukliu, dalykus, kuriuos vargiai panaudos, bet svarbu atkerstyt, o paliko lentu ir pan, kuriuos gan sunku sunaikinti, ismesti, bet jie tokie nereikalingi. dar pradzioj ji pasakojo kaip ta nama pastate pries daug metu jos tevas, savo rankom, jai jis tipo brangus. mano mama pagalvojo, kad galima jos paprasyti to tevo nuotraukos ir sutvarkius nama ja kur nors graziai padeti ant spinteles, pagerbti ta zmogu. taciau susirinkus daiktus, ta moteris iseidama pasake kazka tokio kaip „prakeikiu sita nama”… viskas statybose nesiseke. pradedant namo apsiltinimu, pamatais beganciai, grindimis, apsvietimu, internetais, plytelemis, parketu, veluojanciais darbais ir t.t. o siandien teciui bedirbant jis su graztu pragreze sildymo sistemos vamzduka. po grindim issiliejo vanduo, o parketas sudetas. reikia lupti parketa, kuris kainuoja ne viena simta, dauzyti betona, tvarkyti vamzduka. ir su visais darbais siame name taip. viskas nesiseka. as rimtai pradejau tiketi, kad jis prakeiktas. bijau, kad taip gali testis ir toliau, ir gali nutikti kazkas dar blogesnio.tik dabar nezinau kaip atsikratyti to prakeikimo

 13. Tarologė Lina

  Aukštesnės jėgos neleistų nutikti tokiems baisiems dalykams, jei tai kažkuo nepasitarnautų ir šių nelaimių gavėjams. Vadinasi jei jau buvo leista kažkam „prikibti” ir nutikti, tam yra priežastis jūsų šeimoje ir prakeiksmas tarnauja tam tikram tikslui, veda visą šeimą tam tikru keliu, verčia susimąstyti apie dalykus, apie kuriuos anksčiau nebūtumėte pagalvoję. Galima kažkiek apvalyti energetiškai, bet kol nebus surastos jūsų šeimoje esančios priežastys ir pakeistos tos vidinės savybės, kurios užtraukė prakeikimą visiškas prakeikimo nuėmimas vargiai ar galimas.

 14. svajūnas

  sveiki. Gal galit patart kaip atsikratyt šeimos prakeiksmo? Mano mamos brolio žmona prakeikė musu šeima po mano senelio mirties. Kažkur pusmetis praėjo ir brolis vienas mirė. Buvau pas burėja ir kortos parodė kad dar vienos laidotuvės bus ir kad prakeikimas yra. Nenoriu jokiu laidotuviu nes gali but kitas mamos brolis. Galit man padėt nes košmaras ir man ir mano mamai nuo tokiu nelaimiu.

 15. Saule

  Sveiki, turiu tokia problemele pries 2metus issiskyriau su draugu, nezinojau ka daryti ir ko girebtis nusprendziau nueiti pas bureja kad ji kazka pasakytu apie mano ateiti. Zinoma vienai buvo nesmagu eiti toliau pasiemiau i paranke drauge ir nuejome kartu. kai nuejom nusirengem pasitiko mus tokia senuciuke moteriske”bureja” nusirengusi as ijungiau telefono diktafona kad irasinetu ka jau ji man tokio apie mano ateiti pasakys,hm galvojau bus idomu pasiklausyt…. na kagi ji mane pasisodino prie stalo viska bure bure bure bure…. apsirengem ir isejom su drauge. Lauke dalinomes abi yspudziai ir perklausem ta irasa su diktafonu. paskui susitikau su pusbroliu jam daviau paklausyt susitikau su geriausia drauge ir ji paklause.zodziu beveik visi artimi perklause patare…. dar ji pasakojo kad mano tetis numirs man si mintis neiseina is galvos kiekviena diena.ir ne tik si mintis man jau du metai kaip mintyse ir galvoj tik ji vaidenasi. ir visiem tiem kuriem daviau perklausyt savo telefone irasyto burejos iraso su visais kazkokiais nepaaiskinamais budais nustojau bendrauti arba smarkiai susipykau. taip pat ir savo vaikinui apie kuri man ji buvo minejusi papasakojau viska kad buvau pas ja kad susituoksim ir t.t. ir ka galvojat jis taip pat nezinomom aplinkybem pradejo istisai pyktis su manim, nezinau kad daryt gal gali patart?

 16. Sarune

  padekit man kaip atsikratyti prakeiksmo ar ko, nes baisu is tiesu yra. man 20 metu neturiu jokio vaikino negaliu susirasti kokio bendraamzio ar studento , paprasto laisvo vaikino, nes prie manes lenda tik vede, ir uz mane nemazai vyresni, kurie jau turi sukure seimas su vaikais ir t t . man baisu tai yra, nes esu lankiusi pas bureja jos klausiau kodel negaliu buti laiminga, kodel prie manes tik toki lenda, ji buvo pasakiusi, kad mama tau kisa pagalius y ratus. Visiem sako , kad reiktu zentuko, bet laisvo, be vaiku nevedusio, bet is triju seseru, man viskas kliuna labiausiai tie vede , pavargau nuo tokios nastos kaip galima atsikratyti butu tokia didele nasta, noriu laimingai gyventi, nenoriu buti meiluze kazkeno, noriu susirasti drauga. prasau padekit, nes nebegali gyventi su tokia nasta

 17. Tori

  Sveiki, yra toks dalykas mano gyminej, kad visos moterys yra nelaimingos ir vienisos. Visos yra isduotos arba paliktos vyru. Taip pat mano mama, mociute, jos seses, mano prosenele. As zinau kad mano gymine yra prakeikta, nes man taip sake mama, o jai jos mama ir t.t. Kaip galima sio prakeiksmo atsikratyti?

 18. Gutijera

  Labas vakaras, yra toksai dalykas kaip nesekminga meile. Del to labai pradejau dometis magija, kad galeciau uzkalbeti mylimaji ir panasiai. Jis mane myli, taciau jo sesuo kliudo visai musu meilei. O vaikinas klausosi seses lyg uzburtas. Ar galima butu ji kaip nors uzkalbeti, kad jis nebejaustu baimes ka nors priesais pasakyti sesei? Ir kad butu kartu su manimi?

 19. Būrėja Lina

  Nesinešiokite savyje tokių minčių, kad pati savo įsitikinimu nepritrauktumėte negandų savo vaikui. Taip anonimiškai nieko tikslaus apie jūsų dukrą pasakyti negaliu, bet į visas gąsdinti mėgstančias būrėjas aš pati žiūriu labai skeptiškai. Negalima gi šitaip žmonių bauginti, jei ką nors pakankamai įbauginsi ir jis patikės, ta pranašystė vien nuo to išsipildys.

 20. lina

  sveiki as turiu maza mergaite jos tetis yra mires.buvai nuejus pas bureja kortas nusikelti man pasake kad mergaite turi tecio likima ,kad turiu ja labai saugoti. ar yra koks mano mergaitei pavojus?

 21. Rosita

  sveiki, man vis sunkiau ir sunkiau suprasti kas su manim daros… nuotaikos sliogios pati nebesusigaudau ko noriu gal tai tiesiog baime jog galiu prarasti artima zmogu…mano sapnai yra labai gyvenimiski dazniausiai jie rodo mano ateity arba praeiti ir dabarty …ir ju neimanoma isaiskint taip kaip pavyzdziui.mano senelis serga veziu jam jau paskutinios dienos bent jau taip daktarai sako as tikiu kad jis gyvens bet sapnai rodo ka kita nesenei saonavau kad mire mano bociukas tuoj mano puzbrolis is tecio puses pranese kad ir jo senelis mire…lyg sutapimas…man baba puole y depersija as ja guodziau kiek beismanydama buvome kazkokeme pastate kai staiga bociuks ir baba susikabine rankomis lipo laiptais zemyn ir vel viskas dingo…po to kazkas man pasake kad baba mire as sapne paluzau norejau pati numirti bet bociukas sake kad ji gyva ir jos vos paeidamas ejo laiptu link o as ji stabdziau ir sakiau kad jos nebera bet jis man atrezdavo kad ji gyva ir jai reikia nunesti ir jis istrauke toky daikta kazka panasaus kaip į stikline…ir sapnas nutruko…noreciau paparsyti kad padetumete išaiškinti man bent si sapan nes sapnai jau labai senei neduoda man ramybes…. is anksto aciu

Add A Comment

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.