Būrimas – Sauliaus geri ketinimai

Šią savaitę turime labai liūdną situaciją ir klausimą, kuri tikriausiai sujaudins ne vieną širdį. Štai, ką papasakojo Saulius:

Laba diena, Rašau Jums jau antrą kartą ir tikiuosi sulaukti patarimo ar pasiūlymo kaip man elgtis.
Susipažinau su mergina (prieš mėnesį) viskas mums klojosi gerai ir sėkmingai, praleidome dviese šventes ir apie tris savaites, nes ji susirgo ir negalėjo greitai pagyti. Rūpinausi, buvau su ja, atrodė, kad tai didžiulis išbandymas. Tačiau į mėnesio pabaiga paaiškėjo, kad mergina laukiasi ir atsižvelgiant į faktorius, kad sirgo ir darė daug tyrimų nusprendėm daryti valymą. Ji užsidarė ir tapo tarsi nepasiekiama. Mane vis kankina mintys dėl šio sprendimo, noriu jai pasipiršti, noriu ją palaikyti kai jai sunku ir būti šalia, tačiau bjau, kad ji išvis pradės nebendrauti ir net dar labiau užsidarys po šio mano pasiūlymo. Prašau patarkite kaip elgtis ir ką galiu pakeisti šiame savo gyvenimo periode.

Taro korta - BokštasTaro korta - VelniasTaro korta - apversta Skeptrų 6

Sveiki Sauliau, atrodo esate kilnus ir rūpestingas žmogus ir norite pasielgti teisingai situacijoje, kur laimingos išeities nėra. Jūsų kortos esamą situaciją vaizduoja kaip tragediją. Galbūt šie santykiai vystėsi siaubingai per greitai, nespėjus gerai vienas kito pažinti, subręsti giliems abipusiams jausmams ištiko skaudi nelaimė. Net jei dėl medicininių priežasčių nėštumo nutraukimas yra išmintingiausias sprendimas (kortos tai patvirtina), merginai teko ar dar tik teks fiziškai išgyventi šią skausmingą operaciją turėsiančią ir fizines ir psichologines pasekmes. Manau ir pats įsivaizduoji kaip ją fiziškai ir emociškai sujaukė ir išsekino iš pradžių sunki liga, o dabar nėštumo nutraukimo išgyvenimas.

Iššūkio korta Velnias rodo tavo pasirengimą užsidėti grandines, t.y. pasielgti tai, kaip tau atrodo reikalinga net jei bus sunku, prisiimti įsipareigojimus. Pirmos kortos nepaprastai tamsios ir sunkios, jūsų santykiai prasidėjo nuo labai sunkių išbandymų. Man atrodo labai pagrįstas klausimas ar įsipareigoti jus skatina ištikusi nelaimė, ar nuoširdi meilė ir pasirengimas kurti šeimą ir drauge praleisti visą gyvenimą. Ar mergina spėjo iš tiesų jus pamilti ar tik pasijuto priklausoma nuo jūsų? Ar jos širdyje nėra jausmų kitam žmogui, kuris dar neseniai buvo svarbus jos gyvenime?

Šiuo metu jūsų santykiuose matau nelaimę, kuri jus vienu metu ir susiejo ir pakeitė jausmus. Gali būti, jog mergina nėra įsitikinusi ar jus myli ir nori su jumis būti, bet kai ją užgriuvo tokie išgyvenimai jai atrodo, kad nėra gero sprendimo, yra tik blogi ir blogesni. Galbūt praėjus kiek laiko ir prašviesėjus mintims viskas ims atrodyti kitaip. Tačiau šiuo metu ji turbūt nelabai gali per savo išgyvenimus įsivaizduoti laimingą jūsų ateitį. Patarimo korta apversta Skeptrų 6 ragina neskubėti judėti į priekį. Juk jūs nuo pat pradžių pernelyg skubėjote.

Padarykite tai ką privalote, pereikite šį išbandymą kartu, tačiau nebeskubėkite priimti jokių lemiamų sprendimų kol nebūsite atsigavę po šių išgyvenimų. Tuomet kai abu būsite tikri dėl savo jausmų ir apsisprendimų tie įsipareigojimai jums abiems reikš kur kas daugiau nei pareigą nelaimės akivaizdoje. Kol kas vienas iš jūsų arba abu dar nesate pasiruošę apsisprendimui dėl tolimesnių jūsų santykių.

Norinčius atsiųsti savo klausimą nemokamam penktadienio būrimui kviečiu perskaityti šios akcijos-atrakcijos sąlygas ir taisykles čia: Magiškasis penktadienis – nemokami būrimai. Jei skubate, arba turite sudėtingesnį klausimą nei priimami nemokamam būrimui galite užsisakyti asmeninę konfidencialią ir kur kas išsamesnę mano konsultaciją.

Comments

  1. Saulius

    Na nutariau pakomentuoti savo istorijos ivykius… Visa nemaloni procedura ivyko… Taciau dabar labiausiai slegia ir kankina situacija kad pradejo vengti manes, tarsi ignoruoti. O kortos galiauzsiai zada issiskyrima, liudna pabaiga. Man tiesiog labai keista kad viskas buvo grazu stengemes abu uzmirsti visa tai, buvo ir labai grazi kelione o ji iskart po jos pradejo mane ignoruoti ir vengti. Tiesiog nesinori kad taip nemaloniai pasibaigtu viskas, nes tikiu kitokia pabaiga.

Add A Comment

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.