Būrimas – Andriaus sporto lažybų prognozės

Dar ne vakaras kaip paprastai, bet ant stalo guli paruoštos kortos, dega žvakės ir garuoja puodelis žaliosios arbatos. Taip, žalioji arbata yra mano aistra ir priklausomybė 🙂 O nemokamas būrimas šią savaitę atitenka Andriui, kuris kreipėsi su gan netikėtu klausimu:

Sveiki, Esu Andrius. Mėgstu dalyvauti sporto lažybose. Iš pradžių ėjosi gerai, vėliau netekus proto pralošta didelė pinigų suma. Dabar bandau spėlioti ramiai, todėl šiek tiek geriau. Klausimas ar pavyks išlipti iš minuso, jei spėliosiu nepamesdamas galvos.

Sveiki Andriau, spėliojimas ir tėra spėliojimas, tai ne garantuoti įdėtų pastangų rezultatai, todėl užsiimant azartiniais lošimais rizikos yra daugiau nei garantijų kaip ir ką darysite ar kaip ramiai, logiškai ar chaotiškai spėliosite. Iš jūsų gimimo datos matosi, kad nei ypatingos intuicijos, nei sėkmės likimas jums nesuteikė, o pernelyg prisirišdamas prie pinigų, stengdamasis dėl jų garantuotai sulauksite didelių nuostolių ir praradimų. Lošimo, ar bet kokio su rizika dėl pinigų susijusio užsiėmimo jums nerekomenduočiau. Jums apskritai neskirta dirbti dėl pinigų, tai turėtų būti dėl kilnios idėjos, iš pašaukimo, dėl paties darbo tikslo, bet ne pinigų. Jei laikysitės šių principų ir nesureikšminsite pinigų vaidmens savo gyvenime jie pasirūpins savimi patys ir gyvenime gausite atlygį netikėčiausiais būdais, net jo nesiekdamas.

Grįžtant prie dabartinės situacijos ir jūsų konkretaus klausimo kortoms, Kardų 3, apversta Taurių 2 ir Monetų Pažas rodo, kad nesvarbu ką pasakysiu jūs jau esate susiplanavęs ką ir kaip darysite ir savo plano laikysitės.

Kortose matosi, kad tai ne jūsų kelias ir tęsdamas čia veiklą galite prarasti artimą žmogų, kuris (kuri) nuo jūsų nusigręš dėl azartinių lošimų. Paskutinė korta žada jog turėsite nemažus pinigus savo rankose, tad galime tikėtis, jog išeisite iš minuso, pavyks laimėti didesnę sumą, bet greičiausiai ji nebus tokia didelė, kokios norite ir jūs ją atiduosite su viltimi laimėti dar daugiau. O tuomet laukia liūdesys ir nusivylimas, nes būsite praradęs viską – ir pinigus ir jums svarbaus žmogaus pasitikėjimą ir meilę. Nesu tikra ar tai mergina ar kažkas iš artimų žmonių, kuriems rūpite, bet bijau, kad šis didesnis laimėjimas gali būti pačiu blogiausiu dalyku, kuris gali atsitikti, nes jis privers jus tikėti, kad pasisekti gali ir dar kartą ir paskatinti jus ir toliau eiti ta pačia kryptimi kol pasieksite visišką dugną.

Norinčius atsiųsti savo klausimą nemokamam penktadienio būrimui kviečiu perskaityti šios akcijos-atrakcijos sąlygas ir taisykles čia: Magiškasis penktadienis – nemokami būrimai. Jei skubate, arba turite sudėtingesnį klausimą nei priimami nemokamam būrimui galite užsisakyti asmeninę konfidencialią ir kur kas išsamesnę mano konsultaciją.

Comments

  1. Būrėja Lina

    Vėliau Audrius užsisakė asmeninę konsultaciją, bet kad ir kaip norėjosi iš kortų išgirsti pranašystę apie laukiančią sėkmę gavome tik grėsmingus perspėjimo ženklus. Kai kuriems žmonėms turbūt tiesiog neduota auksinės rankelės 🙂 Jei kam įdomu į klausimus ar asmuo turi potencialą laimėti per konkretų artimiausią periodą kortos atsakinėjo aiškiai ir noriai, tačiau eksperimentinis bandymas prognozuoti futbolo varžybų rezultatus nedavė laukiamų rezultatų. Čia turbūt ne mano talentas 🙂

Add A Comment

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.