Būrimo ritualas

NEMOKAMI MINI TARO KORTŲ KURSAI

Pagrindines Taro kortų reikšmes išmoksite tolimesnėse pamokėlėse, šiandien aptarkime pačius pagrindus, kuriuos būtina žinoti dar prieš pradedant būrimą. Nors gali atrodyti jog kortos būrimui ištraukiamos ir išdėstomos visiškai atsitiktinai, tačiau atsitiktinumo čia yra mažiausiai. Sinchroniškumo dėsni, kuriuo remiasi būrimas Taro kortomis, lemia jog du visiškai atsitiktiniai dalykai įvykstantys tuo pat metu suteikia vienas kitam prasmę. Paprasčiau sakant išorinis pasaulis sutampa ir atspindi jūsų vidinį pasaulį. Ištrauktos kortos yra jūsų gyvenimo atspindys ir atsakymas į tuo metu užduotą klausimą.

Kad šis procesas vyktų sėkmingai būtina laikytis keleto sąlygų. Kaip murzinas veidrodis gali iškraipyti atspindimą realybę, taip ir būrimo metu atsakymo aiškumas gali būti paveiktas jūsų emocijų, nerimo, pašalinių minčių ir blaškančių aplinkybių. Todėl būrimui būtina nusiteikti ir susikaupti, daryti tą ramioje aplinkoje, galima pasitelkti priemones padedančias atsipalaiduoti ir sukurti reikiamą nuotaiką – žvakes, muziką, kristalus ir pan.

Savo kortas turite gerai pažinoti, jos turi būti prisigėrusios jūsų energijos nuo jų maišymo, apžiūrinėjimo, meditavimo su jomis ar net miegojimo pasidėjus jas po pagalve. Laikykite jas tvarkingai ir pagarbiai, nemėtykite bet kur, nežaiskite su jomis, neuždavinėkite vieno ir to paties klausimo vėl ir vėl ar kvailų klausimų pažaidimui. Įsivaizduokite, kad kreipdamiesi į Taro kortas kreipiatės į draugą ir atitinkamai elkitės. Laikyti kortas galite originalioje dėžutėje, pasiūtame ar nusimegztame maišelyje, medinėje dėžutėje ar suvyniotas į šilkinę skarelę, kuri tarnautų ir kaip patiesaliukas.

Jei kiekvieną kartą vienodai pasiruošite būrimui, kad ir koks bus tas jūsų pasiruošimas – nuo kelių gilių įkvėpimų atsipalaidavimui iki aplinkos dekoravimo būrimo nuotaiką kuriančia atributika, meditacijos ir įžanginės maldos/kreipimosi į aukštesnes jėgas, jei tai darysite nuosekliai ir kaskart vienodai tai taps jūsų asmeniniu būrimo ritualu. Šio ritualo pagrindinė funkciją – padėti pereiti į pakitusią sąmonės būseną, savotišką atsipalaidavimą ir susikaupimą vienu metu, atsivėrimą intuicijai.

Dabar kai jau žinote kas yra Taro kortos, kaip jos veikia ir kaip su jomis elgtis, kad gautumėte teisingus ir aiškius atsakymus pereikime prie sekančios pamokėlės ir Taro kortų reikšmių.

Visos šių mini kursų paskaitos:

Taro kortų kaladė – susipažinimas

Būrimo ritualas

Taro kortų ir kristalų partnerystė

Taro kortų reikšmės – Didieji Arkanai I dalis

Taro kortų reikšmės – Didieji Arkanai II dalis

Taro kortų reikšmės – Mažieji Arkanai

Taro kortų išdėstymai

Atsispausdinkite ir nuspalvinkite savo Taro kortų kaladę

Jei prisilietę prie Taro pajutote jog tai jūsų, jei norite mokytis toliau ir giliau maloiai kviečiu į išsamius Taro kursus vykstančius nuotoliniu būdu internetu. Visą informaciją apie juos rasite puslapyje Būrimo Taro kortomis kursai.

Comments

 1. Tarologė Lina

  Yra būrėjų, kurios laikosi griežtų sudėtingų taisyklių ir teigia, jog darant kitaip kortos neveiks. Bet iš savo praktikos galiu pasakyti, jog veikia visi metodai jei tik jie patogūs, gerai apgalvoti ir pasirinkti prieš visą ritualą. Blogai bus jei jau perkėlusi į kelias krūveles ar išsitraukusi savo 12 kortų imsi mąstyti kur ką toliau dėti. Jei iš anksto pati nusistatysi tvarką ir būrimo metu jos nekeisi veiks bet koks tau patogus metodas. Gali išvis nekelti kortų, gali kelti 1, 2 ar 3 kartus, pati sugalvoti kaip ir kodėl jas surinksi ir dėliosi, svarbiausia numatyti tai iš anksto, o ne viduryje būrimo.

 2. Jurga

  Sveiki.. Ar ismaisius kortas reikia jas 3 kartus nukelti? Ir kokia tvarka jos vel turi gryzti i viena kruvele:) Nes pavyzdziui buriant kitam zmogui ir traukiant tarkim 12 kortu, kaip paskui jas tektu sudeti tinkamai (cia kalbu jei zmogus traukia atsitiktine tvarka is kruvos). Ar galima duot nukelti ir tada eiles tvarka nesirenkant kortu jas sudeti? Gal suprasit ko klausiu:)))

 3. Virgilija

  Laba diena,
  ačiū labai už pamokėles, su nekantrumu laukiu tęsinio.

Add A Comment

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.