Taro kortų reikšmės – Didieji Arkanai. 1 dalis

NEMOKAMI MINI TARO KORTŲ KURSAI

Ankstesnėse pamokėlėse jūs jau išmokote kaip užmegzti ryšį su savo kortomis, kaip pasiruošti būrimui, kad jis būtų efektyvus ir tikslus, o šiandien pradėsime mokytis kortų reikšmių. Tai mano ilgų metų darbo su Taro kortomis patirtimi paremtos reikšmės. Jas naudoja ir Taroskopų svetainės automatinė būrimo programa, kuri susilaukė tiek teigiamų atsiliepimų.

Išsitraukite 22 Didžiųjų Arkanų kortas ir perskaitę kiekvienos kortos reikšmę įdėmiai ją apžiūrėkite, atraskite joje simbolius, spalvas, nuotaiką, kurie atspindėtų duotąją reikšmę, taip bus lengviau įsiminti. Skirkite kiekvienai kortai bent kelias minutes, neskubėkite ir gerai įsidėmėkite ir pačią kortą ir jos reikšmę, prisiminkite keletą situacijų, įvykių ar vidinės savijautos atvejų iš savo asmeninės patirties ar skaitytų knygų, matytų filmų. Šiandien praeisime tik pusę Didžiojo Arkano kortų, kad vienu kartu nebūtų visko per daug. Artimiausiomis dienomis pasirodys ir sekanti pamokėlė, su likusiomis reikšmėmis.

0 Kvailys

Spontaniškumas, netikėti ir gan rizikingi sprendimai, naujas gyvenimo etapas, kelionė. Ši korta simbolizuoja atvirumą, gebėjimą būti šioje akimirkoje, optimizmą. Ji pasirodo kai netikėtai ryžtamės palikti viska ką turėjome ir kuo buvome ir pradėti naują gyvenimo etapą nežinodami kokios bus šio sprendimo pasekmes. Tai laisvė ir spontaniškumas.

I Magas

Valia, iniciatyva, savarankiškumas ir nauji sumanymai. Nauja pradžia. Gebėjimas išreikšti savo idėjas ir jas įgyvendinti. Studijos, saviraiška ir komunikacija. Pranašumas, gebėjimas nustebinti, sužavėti, įtikinti ir meistriškai pasinaudoti aplinkybėmis.

II Žynė

Moteriška išmintis ir intuicija, delsimas. Žynės pasirodymas gali reikšti jog situacijoje ne viskas žinoma, ne viską galima įvertinti logiškai, arba neturima visų faktų, arba kažkas yra tikslingai slepiama. Taip pat tai gyvybės pradėjimo korta šalia nėštumo ar vaikų kortų.

III Imperatorė

Moteriškumo, vaisingumo ir šeimyninės laimės korta, gali pranašauti šeimos sukūrimą ar pagausėjimą. Taip pat tai kūrybingumo visuose reikaluose, augimo, gerovės ir klestėjimo simbolis. Galima tikėtis materialinės padėties pagerėjimo.

IV Imperatorius

Valdžia ir atsakomybė, teisės ir pareigos, įsipareigojimai, situacija stabili ir kontroliuojama. Galimi reikalai su valdžios atstovais, biurokratija, griežtomis taisyklėmis. Vyro įtaka – tėvo, vyro, viršininko. Vyriškas vaisingumas ir energija.

V Šventikas

Religinės, švietimo ar socialinės institucijos, religinės ceremonijos, mokymas ar mokymasis, išmintingas patarimas. Korta simbolizuoja moralės normas ir socialines grupes, organizacijas, priklausymą joms ir paklusnumą nustatytoms taisyklėms.

VI Mylimieji

Meilė, santykiai, sąjunga ir įsipareigojimai. Kryžkelė ir būtinybė priimti svarbų sprendimą, dažniausiai, bet nebūtinai susijusį su santykiais. Žmogaus brandos išbandymas, savęs apibrėžimas per santykius su aplinkiniais.

VII Vežimas

Pergalė, spartus judėjimas pirmyn, progresas visuose reikaluose. Galima kelionė ar reikalai susiję su transporto priemonėmis. Ryžtas, kryptingumas ir aiškus tikslas padeda nenukrypti nuo tikslo ir suvaldyti padėtį.

VIII Stiprybė

Savikontrolė ir disciplina, vidinė stiprybė ir atkaklumas bei optimizmas padeda įveikti net didžiausius sunkumus. Išbandymų, sunkumų, įtempto darbo metas, reikalaujantis didžiulių pastangų. Aistra ir instinktai valdomi proto.

IX Atsiskyrėlis

Būti vienam nėra tas pats kas būtų vienišam. Atsiskyrėlis simbolizuoja išminties ieškojimą ir atsitraukimą nuo žmonių siekiant susikaupti svarbiam darbui. Gali reikšti individualią veiklą, savarankiškas studijas, diskretiškumą ir paslapčių saugojimą.

X Fortūnos Ratas

Netikėtos permainos, laimingi sutapimai, galimybių atsivėrimas, sėkmė. Korta rodo perėjimą į sekantį lygmenį, naujo etapo pradžią, augimą ir vystymąsi. Svarbūs, lemiami įvykiai ir sprendimai, stambūs mastai, didelės apyvartos, svarbūs ir įtakingi žmonės.

Sekančios pamokėlės su tolimesnėmis reikšmėmis nuo Teisingumo iki Pasaulio ieškokite artimiausiomis dienomis. O kol las man būtų labai įdomu išgirsti apie jūsų įspūdžius mokantis kortų reikšmių, ką įdomaus ir unikaliai asmeniško jose atradote.

Visos šių mini kursų paskaitos:

Taro kortų kaladė – susipažinimas

Būrimo ritualas

Taro kortų ir kristalų partnerystė

Taro kortų reikšmės – Didieji Arkanai I dalis

Taro kortų reikšmės – Didieji Arkanai II dalis

Taro kortų reikšmės – Mažieji Arkanai

Taro kortų išdėstymai

Atsispausdinkite ir nuspalvinkite savo Taro kortų kaladę

Jei prisilietę prie Taro pajutote jog tai jūsų, jei norite mokytis toliau ir giliau maloiai kviečiu į išsamius Taro kursus vykstančius nuotoliniu būdu internetu. Visą informaciją apie juos rasite puslapyje Būrimo Taro kortomis kursai.

Comments

  1. Greta

    O jeigu korta iškrito pversta, kaip tada reikėtų suprasti jos reikšmę?

  2. Edita

    Man patinka,kad trumpai drutai:)As gaunu atsitiktinai man parinktos kortos aprasyma anglu kalba,tai dabar turesiu su kuo sugretinti,palyginti..Liux:)

  3. Aurelija

    Labai aiskiai viskas isdestyta. Lengva isiminti, teko anksciau susidurti su pamokelemis, tai tekdavo po keleta kartu ta pati skaityti, kad suvokti esme, o cia perskaiciau ir isiminiau is karto. 🙂

Add A Comment

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.