Būrimas – Ramunės bevaikė šeima

Ištekėjau prieš penkerius metus, prieš tris su vyru nusprendėm, kad būtų pats laikas jei šeima padidėtų. Iki šios dienos mes vis dar bevaikiai, o jau abu persiritome per 30. Tik dėl to, kad laikinai gyvename užsienyje dar nesikreipėme į medikus. Tuo tarpu visi mūsų draugai jau susilaukė atžalų, kaip tyčia visi “iš pirmo karto”. Nejaugi mums nelemta turėti vaikų? Negaliu be jų įsivaizduoti savo gyvenimo, nors anksčiau tai ir neatrodė labai aktualu. Klausimas paprastas ir konkretus – bus vaikų ar nebus.

Sveika Ramunę, kaip mes visi siaubingai užsimanome ir tiesiog gyventi nebegalime be to, ko paaiškėja, kad negalime turėti. Net jei jau kitą mėnesį lemtis leis jums pastoti vis tiek būtų gerai grįžti prie ankstesnės neutralios būsenos ir nepadaryti vaikų klausimo savo gyvenimo centru ir vienintele laimės sąlyga. Gyvenimas gali būti laimingas ir pilnavertis ir nepagimdžius, o jei judu su vyru turite tiek meilės, kad negalite jos kam nors nepadovanoti, visuomet yra ir kitų alternatyvų. Savo pačios psichologinės sveikatos dėlei nepulkite į kraštutines emocijas dėl vaikų turėjimo.

Taro korta - TeisingumasTaro korta - apverstas VelniasTaro korta - apversta Imperatorė

Viso gyvenimo aš nepranašauju, paprašiau kortų parodyti ar susilauksite vaikelio 3 metų bėgyje. Iškritusios kortos Teisingumas, apverstas Velnias ir apversta Imperatorė deja nelabai įkvepia. Siūlyčiau neatidėlioti medicininių tyrimų, nes nepanašu, kad laukimas kažką atneš. Teisingumo korta rodo, kad metų bėgyje, turite galimybę gauti visus atsakymus ir sužinoti realią padėtį jei ryšitės tyrimams. Antrųjų ir trečiųjų metų kortos apverstos Velnias ir Imperatorė bijau, kad perspėja apie esamas moteriškas sveikatos problemas ar persirgtų ligų pasekmes. Galbūt anksčiau viską išsiaiškinus būtų didesnė tikimybė tai išspręsti.

Rekomenduosiu jums rodochrozito akmenėlį kaip talismaną ar papuošalą, jis padės atsiverti meilei ir laimei ir suaktyvins vaisingumo ir kūrybingumo centrą, harmonizuos santykius su vyru, energijos mainus. Gal tai padės jei problemos dėl vaisingumo nedidelės, arba jei prireiks rimtesnio medikų įsikišimo, akmuo padės jums rasti laimę, tarpusavio palaikymą ir supratimą santykiuose su vyru.

Norinčius atsiųsti savo klausimą nemokamam penktadienio būrimui kviečiu perskaityti šios akcijos-atrakcijos sąlygas ir taisykles čia: Magiškasis penktadienis – nemokami būrimai. Jei skubate, arba turite sudėtingesnį klausimą nei priimami nemokamam būrimui galite užsisakyti asmeninę konfidencialią ir kur kas išsamesnę mano konsultaciją.

Comments

  1. Ramune

    Tiesa sakot, nelabai paguodet…
    Kaip keista, nei kokiomis ypatingomis ligomis esu sirgus, gal tik retkarciais kokia sloga o del moterisku ligu isvis niekad nesu problemu turejusi. Gerai tik tiek , kad aplinkiniai jau pradeda palikti ramybeje, nebeklausineja, kada gi mes pagaliau vaiku turesim, nes nuo tokiu klausimu tai tik dvigubai sunkiau.
    Akmenelio pasieskosiu, kazka tokio rozinio net ir turiu, kazin tik ar ten tas pats akmuo. Aciu uz gerus norus ir kad atsaket i klausima- rasydama nelabai tikejau, kad manaji atrinksit, bet sirdyje to labai norejau 😀

Add A Comment

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.