Būrimas – Aurelijos emigracija į Kanadą

Iš šią savaitę jūsų atsiųstų klausimų būrimui buvo išrinktas Aurelijos klausimas.

Sveiki, tvarkomės dokumentus su visa šeima išvykti į Kanadą. Noriu sužinoti ar atsakymas bus palankus.

Taro korta apversta Kardų 5Taro korta - Monetų 9Taro korta - Monetų 3

Sveika Aurelija, labai drąsiai ir labai toli iškeliaujate 🙂 Išdėliojau jums kortas ir iškritusios apversta Kardų 5, Monetų 9 ir Monetų 3 kol kas nei naujienų, nei kelionės nerodo. Atrodo sprendimas dar nėra priimtas ir galbūt kilo kažkokių nedidelių problemų su dokumentais, gal įsivėlė klaidelė ar kilo kitokių nesklandumų. Gal jie susiję tik su kažkurio vieno šeimos nario dokumentais. Dėl to atsakymo gali tekti laukti kiek ilgiau nei tikėtasi, reikalai gali kuriam laikui įstrigti. Pasitelkite kantrybę ir iš savo pusės stenkitės laikytis tvarkos ir tikslumo.

Ar jūs ten vykstate jau turėdami darbo pasiūlymą? Monetų kortos atrodo labai pozityvios ir matau galimybę savo darbu užsidirbti neblogas pajamas. Mastau kaip reikėtų interpretuoti šias kortas, ar kaip laukiantį sėkmingą darbą į kurį su šiokiais tokiais sunkumais pavyks išvykti, ar kaip būsimą puikią materialinę padėtį net ir niekur neišvykus.

Kol kas sprendimas dar nepriimtas ir neaiškus ir teks palaukti ir gal pereiti nemažai sunkumų tvarkantis šiuos reikalus. Kol kas teigiamas atsakymas ir kelionė kortose nesirodo. Pamąstykite ar jums išties geriausias sprendimas palikti namus ir šeimą (tėvus) šiuo metu, galbūt visos šeimos išvykimas nėra pats geriausias sumanymas. Labai tikėtina, kad stringant dokumentų tvarkymuisi nuspręsite nebevažiuoti, nes ir ten kur esate turite ar gausite darbą, kuris ir patiks ir leis pragyventi.

Norinčius atsiųsti savo klausimą nemokamam penktadienio būrimui kviečiu perskaityti šios akcijos-atrakcijos sąlygas ir taisykles čia: Magiškasis penktadienis – nemokami būrimai. Jei skubate, arba turite sudėtingesnį klausimą nei priimami nemokamam būrimui galite užsisakyti asmeninę konfidencialią ir kur kas išsamesnę mano konsultaciją.

Comments

  1. regina

    AR AŠ GREITAI SURASIU DARBĄ, BIJAU, KAD DEPRESIJA MANE GALI GILIAI PAVEIKT.REGINA

Add A Comment

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.