Būrimas – Daivos „ne tas traukinys”

Sveiki ištikimieji Taroskopų skaitytojai, man smagu matyti tokį susidomėjimą nemokamais penktadienio būrimais, kiekvieną savaitę man nelengva iš visų norinčių išsirinkti „laimingąjį”. Tiems, kurie savo klausimą siunčia ne pirmą kartą, bet vis nesėkmingai siūlyčiau įdėmiau įsiskaityti į šios akcijos-atrakcijos sąlygas, nes per plačių, sudėtingų klausimų apie viską trijų kortų išdėstymų tiesiog neatsakysiu.

O šią savaitę Taro kortas trauksiu Daivai, kuri atsiuntė štai tokį klausimą:

Sveiki. Gyvenu antroje santuokoje, tačiau nesu laiminga, ištekėjau paskubomis po pirmo vyro mirties. Dabartiniu metu slegia skolos, bendro gyvenimo tikslo nėra. Nežianu kaip man pasielgti, senai pajutau, kad “įsėdau ne į tą traukinį“. Gal patarsite kaip gyventi toliau, kokius vertėtų priimti sprendimus

Sveika Daiva, Atrodo ne tik ištekėdama paskubėjote, bet ir apskritai turite polinkį rinktis gerai visko neapgalvojus ir taip išklysti iš kelio. Bet jei žinote, kad įsėdote ne į tą traukinį geriausia, ką galite padaryti, tai išlipti artimiausioje stotelėje ir persėsti į jums tinkamesne linkme judantį traukinį. O su laiko ir kitokiais nuostoliais bei klaidingų sprendimų pasekmėmis tiesiog teks susitaikyti. Jums iškritusios kortos visos apverstos – Mylimieji, Monetų 5 ir Teisingumas. Tokia padėtimi, jie atskleidžia, kad net suvokdama padarytas klaidas nesate linkusi prisiimti atsakomybės, priimti pasekmių ir taisyti padėties. Galbūt ieškote atsakingų už tą padėtį, kurioje atsidūrėte ir tikitės, kad kas nors išgelbės ir esamų problemų.

Mylimųjų korta patvirtina, kad stovėdama kryžkelėje pasirinkote klaidingą kelią, vyra ar gyvenimo būdą. Šiuo metu santykiai atrodo tarsi bandytumėte į vieną sudėti obuolio ir kriaušės puseles, bet kiekvienas būdamas puikiu savo rūšies pavyzdžiu viena visuma netampate. Grįžti atgal tuo pačiu keliu, kuriuo atėjote negalite, nors ir norėtumėte. Galite tik vėl pasukti ir tikėkimės šį kartą atsakingiau.

Artimiausia ateitis žada nedidelę viltį dėl finansinių reikalų. Išlieka sunki padėtis ir didelė grėsmė, bet atsiranda pojūtis ar žinojimas kokia kryptimi pasukusi galite pati sau padėti, kokius turite priimti sprendimus. O tie sprendimai nebus lengvi. Patarimą duodanti apversta Teisingumo korta kalba apie pasekmes, kurios jums atrodo „neteisingos”, nes yra ne jūsų naudai, bet iš tiesų jos tik atitinka priežastis. Atsakomybė už priimtus sprendimus šiuo metu gali atrodyti labiau kaip skaudi bausmė, bet kartu tai ir yra galimybė pakeisti ir pagerinti savo gyvenimą. Jei kalbėti praktiškiau apversta Teisingumo korta simbolizuoja sutarčių, susitarimų nutraukimą, skyrybas, pardavimo sutartis. Bijau, kad gali tekti susitaikyti, kad šeimyninis gyvenimas yra be tikros meilės ir teisingiausia judviejų abiejų atžvilgiu būtų suteikti vienas kitam laisvę, laimės meilės ieškoti kitur.

Tik ar pasiryšite tokioms radikalioms permainoms, sutraukyti visus saitus, prisiimti atsakomybę ir keisti kryptį, grįžti prie anksčiau padarytų sprendimų ir juos pakeisti dabartyje? Sprendžiant iš kortų jūs mieliau negirdėtumėte šių žodžių, neįsileistumėte tokių minčių ir jų nešamų permainų. Tikiuosi jog ateis laikas, kai galėsite tai padaryti. Manau kitais metais jums bus lengviau paleisti viską ir keisti kryptį.

Norinčius atsiųsti savo klausimą nemokamam penktadienio būrimui kviečiu perskaityti šios akcijos-atrakcijos sąlygas ir taisykles čia: Magiškasis penktadienis – nemokami būrimai. Jei skubate, arba turite sudėtingesnį klausimą nei priimami nemokamam būrimui galite užsisakyti asmeninę konfidencialią mano konsultaciją.

Comments

  1. Daiva

    Sveiki.Rašau jau jums antrą kartą, tikriausiai pamenat… Kaip kortos parodė, taip šitie 2 mėnesiai ypač sunkūs ir niekaip nerandu sprendimo, nerandu išeities kaip viską pakeisti. Apsvarsčiau jau visas galimybes, tačiau išeities nėra. Gyvenu su viltimi ir tikėjimu, kad mano gyvenime turi įvykti koks tai lūžis, kuris apverstų visą gyvenimą aukštyn kojomis. Ir aš pilnai tuo įsitikinusi, tik labai norėčiau sužinoti ar dar ilgai reikės laukt????

  2. ragana Uga

    miela Lina si karta pilnai 100%sutinku jusu burimu ir as taip pat nuskaityciau situacija:)
    Manau kad Ponia Daiva nesirys permainoms nes visos kortos aukstym kojomis:),tik jei miela Lina nesupyksit pridurciau kad ateinantys 2 men jusu klijentei bus tikras isbandymu ir permainu laikas,po kuriu ji dar labiau susigus ir net nedrys svajoti apie permainas………..ir dar,bet jau ir taip per daug leidau sau jus pakomentuoti,atsiprasau,kad kisuosi,bet labai jumis zaviuosi,ir mokausi is jusu.Uga

Add A Comment

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.