Būrimas – Karolinos meilės dramos

Laba diena, aš tiesiog nebegaliu, atsitikus kiekvienam blogam nutikimui vis galvoju apie savižudybę. Bet ne tai noriu pasakoti, o tiesiog, tai kad meilė bėga pati nuo manęs. Sakoma, jei viskas kartojasi reiškia darai tą pačią klaidą, šiandien pagalvojau , kad galbūt ta klaida yra ta jog esu mylimam žmogui per gera ir jis tiesiog elgėsi taip kaip su šiukšle. Mes esame geriausi draugai beveik 2 metus, draugystė prasidėjo tikrai ne nuo nuostabios pažinties, tiesiog geros draugės pasakojimai paveikė mane (Nors viskas buvo melas, kad jis yra mergišius, naudojasi kiekviena. Ji tiesiog mėgsta meluoti). Pažinusį jį pamačiau, kad vis visiška priešingybė ir kitoks žmogus. Nepastebėjau, kaip jį pamilau, jam net sakyti nereikėjo jis ir taip suprato. Bet aš jam tai pasakiau, na jis pasakė, kad mes niekada nebūsim kartu, visada liksim geriausiais draugais, palaipsniui su tuo jau beveik buvau susitaikiusi, kol viena dieną nepaskambino nepažįstamasis, kai jam papasakojau, jis atsivėrė, jautėsi nuoširdumas, atvirumas. Jis pasakė, kad jis Myli mane, kad nori būti kartu , kaip pora, kad esu graži. Ir kad visad bus toks geras, tiesiog turėjo ankščiau problemų. Bet laikui bėgant viskas dingo: gėris, pažadai. Pradėjau abejoti, klausinėti ir jis pasakė, kad aš negraži, kad jis nebenori būti kartu ir kad esu ne jo skonio, kad nebedėčiau vilčių. Dabar mūsų santykiai gan keblūs dažnai pykstu aš, dėl menkniekių, jis paslaptingas visada buvo ir yra. Bet žinau, kad nieko rimto neslepia, Jo tėtis yra miręs, bet tai išgirdau pirmiau ne iš jo. Prisiminus ir paklausius jo kuo aš negraži jam jis nesako, paklausus ko nors asmeniško neatsako, pradedu pergyventi ir galvoti, jog geriau mirti, nei kentėti. Jis sako, kad mane Myli vis tiek. O melavo dėl to, kad jausčiausi laiminga ir pasitikėčiau savimi. Norėčiau sužinoti kas laukia mūsų santykiuose. Kokia meilės ateitis mano gyvenime?

Taro korta - apverstas MagasTaro korta - TeisingumasTaro korta - apversta Taurių 3

Miela Karolina, net nežinau juoktis ar verkti perskaičius šį laišką. Ar teisingai supratau, kad susidomėjote juo kai draugė pasakė, kad jis mergišius mėgstantis naudotis merginomis? Ar to norėjote pradėdama bendravimą? Vaikinas tiesiai šviesiai pasakė, kad nenori santykių su jumis, kad esate ne jo skonio. Atrodo jam rūpite jei jau norėdamas gero prikalbėjo to, kuo pats abejoja, kad tik jaustumėtės gerai. Bet ar jums neatrodo, kad gal jis yra su jumis tik dėl to, kad pati to labai siekėte? Labai norėčiau visoms jaunoms merginoms ir moterims patarti klausytis ką sako vyrai ir girdėti net ir tai, kas jos ne patinka, o ne nurašyti nepatikusią dalį kaip klaidą ir įsikibti tik patinkančių žodžių.

Aš Taro kortoms neužduodu du kartus to paties klausimo, nes pirmąsyk išgirsi tiesą, o jei klausi dešimt kartų galiausiai gausi ir tokį atsakymą kokio labiausiai bijai, ir tokį, kokio labiausiai nori ir įvairiausius kitokius. Bet viską, ką reikia žinoti jos parodo patį pirmą kartą. Atrodo tas pats galioja ir vyrams – juk vienąsyk jis nuoširdžiai pasakė, kad esat ne jo skonio kaip mergina, nors laiko drauge. Tiesiai tą pasakydamas jis gerbė jus kaip asmenybę. Toliau jam siūlydamasi tikriausiai „įsisiūlėte” ir jis stengėsi būti geras, sakyti, ką tokiais atvejais priklauso, bet jei meilės nėra jos nesuvaidinsi, bent jau ne ilgai. O dabar nebežino kaip išsisukti iš padėties. Mylinčiam žmogui visuomet būsite graži, tai net neturi nieko bendro su išvaizda, jis mylės JUS, visą – asmenybę, širdį, protą, kūną ir sielą. Jei jūs ne šio vaikino skonio ir jis nenori pastovių santykių su jumis, tiesiog priimkite tai ir nebesmukdykite savo savigarbos ir pasitikėjimo savimi būdama su juo.

Jums iškritusios Taro kortos yra apverstas Magas, Teisingumas ir apversta Taurių 3. Apversto Mago žodžiais pasitikėti negalima, jis gali iškreipti tiesą pagal savo poreikius, saldžialiežuvauti arba meluoti. Kartais su savanaudiškais, kartais su gerais ketinimais, bet tai nekeičia fakto. Be to jis nelabai žino ką daro ir ko siekia. Taigi įtariu jog jūsų draugas pats pasimetęs, nelabai žino ko nori ir siekia, prikalbėjo daug ko ir dalis nebuvo tiesa. Sekanti korta Teisingumas rodo atvirumą ir tiesos išaiškėjimą, kuri kartais būna nemaloni. Kadangi tai vienintelė teisinga padėtimi iškritusi ir pozityviausia korta manau galite vadovautis ja ieškodama kelio į priekį. Objektyviai pažvelkite į savo santykius ir pripažinkite faktus – kad pati save pastatėte į tokią padėtį, klausydamasi tik to ką norėjote girdėti ir praktiškai pati save apgavote šiuose santykiuose. Mano supratimu jūsų klaida yra ne tame, kad esate jam per gera, o ta, kad pati savęs negerbiate būdama tokiuose santykiuose kur su jumis elgiamasi kaip su šiukšle. Tai jūsų išsireiškimas, ne mano. Iš vaikino požiūrio taško, gal jis tiesiog priėmė kas jam buvo siūloma ir kadangi duota dykai – jis to ir nevertina. Trečioji korta apversta Taurių 3 teisinga padėtimi simbolizuotų santykių progresą, augimą, gal sužadėtuves ir šventę. Apversta ji sako, kad santykiai toliau neaugs, nes jie tarsi netikri, jokio potencialo jie neturi ir jei ilgesnį laiką juos išlaikysite bet kokiomis priemonėmis, net meluodama sau ir skatindama meluoti jį, būdama skuduru po kojomis galiausiai vis tiek nutolsite vienas nuo kito ir jis susiras kitą merginą.

Šie santykiai neturi ilgalaikių perspektyvų ir kuo anksčiau tai pripažinsite ir pradėsite mąstyti atsakingai ir racionaliai, tuo geriau. Ir aš gal ir neturiu tam jokios teisės, bet vis tiek draudžiu jums mastyti apie mirtį. Jums rinktis reikia ne mirti ar kentėti, o gyventi ir liautis save kankinus. Ne jo žodžiai lemia ar esate graži ir verta pagarbos ir meilės, o jūsų pagarba ir meilė sau. Prisiminkite šiuos dalykus ir pati nebebūkite „šiukšle” jo gyvenime.

Norinčius atsiųsti savo klausimą nemokamam penktadienio būrimui kviečiu perskaityti šios akcijos-atrakcijos sąlygas ir taisykles čia: Magiškasis penktadienis – nemokami būrimai. Jei skubate, arba turite sudėtingesnį klausimą nei priimami nemokamam būrimui galite užsisakyti asmeninę konfidencialią ir kur kas išsamesnę mano konsultaciją.

Comments

  1. Kristina

    Karolina,
    linkiu nusileisti ant zemes, paklausyti burejos ir mokytis save myleti bei gerbti.
    Laimingai!

  2. gabriele

    „Labai norėčiau visoms jaunoms merginoms ir moterims patarti klausytis ką sako vyrai ir girdėti net ir tai, kas jos ne patinka, o ne nurašyti nepatikusią dalį kaip klaidą ir įsikibti tik patinkančių žodžių.” Jūs nuostabi, tiek psichologė, tiek taro kortų ekspertė.

Add A Comment

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.