Būrimas – Eglę persekiojantys prisiminimai

Su vaikinu draugaujame ir kartu gyvename jau trys metai. Prieš tai du metus buvau su vaikinu, kurį mylėjau labai stipriai, net iki gilios depresijos, tačiau meilė buvo tik iš mano pusės, tik aš nuolatos jo vaikiausi, buvau užsispyrusi jį turėti bet kokia kaina. Jis buvo fatališkas vyras, nors nepasižymėjo išvaizda, tačiau traukė visas aplinkui esančias moteris. Kai sutikau dabartinį vaikiną, nusiraminau, po metų pajutau meilę, jaučiuosi su juo saugi, rami, užtikrinta viskuo, esu laiminga. Nors nebejaučiu jokių jausmų buvusiajam, tačiau jaučiuosi tarsi prakeikta, nes nėra dienos kad apie jį nepagalvočiau. Jeigu nepagalvoju, tai būtinai susapnuoju, tarsi jis primena man apie save. Sapnuoju įvairias situacijas, kurias visada svajojau su juo patirti, girdžiu jo atgailą, arba sapnuoju, kad bergždžiai jo vaikausi, o jis man šaltas ir abejingas. Noriu judėti gyvenime pirmyn, jaučiuosi laiminga, nes myliu ir esu mylima, tačiau tarsi mane kažkas traukia atgal, neleidžia judėti, tarsi koks prakeiksmas. Noriu atgauti sielos ramybę, noriu, kad jis visiems laikams dingtų iš mano minčių ir sapnų, nes šiandieninis mano gyvenimas nuostabus, bet praeitis nesileidžia pamirštama.

Sveika Egle, jei jūs iš tiesų nebepuoselėjate jokių jausmų savo buvusiam susižavėjimo objektui, tikriausiai pirmajai meilei ir savotiškam vyro idealui, tuomet galime daryti prielaidą, kad šie prisiminimai ir fantazijos apie jį yra anaiptol ne apie jį, o apie jus. Tai yra tas faktas, kad svajojate, prisimenate jį galbūt atskleidžia ko jums trūksta jūsų gyvenime. Atrodo bendravimas su juo buvo nuotykis, rizika, troškimas to, ko negali gauti, didelė drama, didelės emocijos ir aistros. Ir galbūt aktyvesnis socialinis gyvenimas? Ar negali būti taip, kad jums to trūksta jūsų gyvenime, neišreiškiate savęs, trūksta smagaus bendravimo su daugiau žmonių, priblėso gyvenimo džiaugsmas ir jūsų pasąmonė bando į tai atkreipti dėmesį viso to simbolių parinkusi jūsų buvusį vaikiną. Arba kitas variantas, kad jūsų gyvenime jums to sąmoningai nesuvokiant vyksta kažkas, ką patyrėte ir su buvusiuoju, nors dabartinis vaikinas, sprendžiant iš jūsų laiško, kitoks žmogus. Kokią žinutę jums siunčia pasąmonė?

Taro korta - apverstas Taurių KaraliusTaro korta - apversta Taurių 3Taro korta - Kardų Pažas

Jums ištrauktos kortos yra apverstas Taurių Karalius, apversta Taurių 3 ir Kardų Pažas. Apverstas Kardų Karalius pasakoja apie tai kodėl jus persekioja, arba kodėl pati nepaleidžiate praeities prisiminimų. Tokia padėtimi šis Karalius simbolizuoja vyriškį, kuris yra nepakankamai subrendęs emociškai rimtiems įsipareigojimams, tačiau labai mėgsta „žaisti meilę”, žavus, patrauklus ir nelinkęs savęs riboti kas liečia gyvenimo malonumus. Atrodo korta puikiai charakterizuoja jūsų buvusįjį. Taigi priežastis kodėl jį prisimenate yra tai, koks jis tuomet buvo žmogus. Klausimas ką tai reiškia jūsų dabartyje, ką turite pastebėti ar suprasti?

Antroji korta apversta Taurių 3 kaip tik ir pasakoja ko jus tai moko. Tai santykių trikampio ir nesaikingo mėgavimosi kūniškais malonumais korta. Tad kas gi gaunasi, ar jums trūksta buvusiojo ir bent jau pasąmonėje trokštate nuotykio ir meilės romano? O gal tai yra kažkas, ko nepastebite apie savo vyrą..? Na gal be reikalo nerimauju ir gąsdinu, mano nuomone prisiminimai apie buvusįjį tiesiog išreiškia jūsų nepatenkintus emocinius poreikius. Tačiau būtina juos suprasti ir rasti būdą patenkinti, nes ten kur yra du, trečiam ne vieta, net kaip prisiminimui.

Trečioji korta pasakoja apie ateitį ir kur gali nuvesti tolimesnis fantazavimas apie buvusįjį  neišsiaiškinant to priežasties ir nieko nekeičiant. Kardų Pažas yra blogų naujienų simbolis, tad manau apie tai sužinojus jūsų vyrui, o gal net ir nesužinojus, jūsų fantazijos apie buvusįjį ir nepatenkinti emociniai ir saviraiškos poreikiai gali pakenkti jūsų santykiams. Jokiu būdu nereikėtų ieškoti kontakto su buvusiuoju, nes tai tai jau tikrai sukurtumėte rimtą problemą. Ir nieko neišspręstumėte, nes esu tikra, kad problema yra ne santykiuose su buvusiuoju, o jumyse ir spręsti ją reikia pradėti nuo jūsų, nuo pripažinimo, kad pati esate neištikima mintyse ir pati iš įpročio ir dėl malonumo iššaukiate tuos prisiminimus ir fantzijas, kad norite kažko, ko jums trūksta ir kad būtina to ieškoti saugiu būdu nepakenkiant dabartiniams santykiams.

Norinčius atsiųsti savo klausimą nemokamam penktadienio būrimui kviečiu perskaityti šios akcijos-atrakcijos sąlygas ir taisykles čia: Magiškasis penktadienis – nemokami būrimai. Jei skubate, arba turite sudėtingesnį klausimą nei priimami nemokamam būrimui galite užsisakyti asmeninę konfidencialią ir kur kas išsamesnę mano konsultaciją.

Comments

 1. Kristina

  Taigi, nori apskaiciuoti, ar verta i ji „investuoti” savo jausmus 🙂 Tinkamu, ar ne, tu geriau jauti 😉 Jei myli ir esi su juo laiminga, vadinas esi su tinkamu. O koncentruotis ir i kitas gyvenimo sferas visuomet reikia, jokio skirtumo turi pora, ar esi vienisa. Visuomet vertinga tureti ir kitu interesu, tikslu, siekiu:) Laimes ir sekmes! 🙂

 2. Simona

  Miela Lina,
  As savo laiskais Jums kvarsinu galva au kelintaji karta, ir vis tikius, kad busiu tas zmogus, kurio situacija Jus pasirinksite apzvelgti kortu pagalba. Kol kas, deja…
  Bet as tikiu, jog viltis mirsta paskutine. Taigi mano situacija tokia:
  Esu be galo isimylejusi viena vaikina. Zinoma isimyleti nera blogai, tiksliau gerai, bet taip isimyleti kaip as ji myliu man daznai baigiasi ne gerai… Tiesiog as kai isimyliu atiduodu visa save, savo laika, mintis, sapnus, svajones, norus – as maksimaliste siuo atveju. Jeigu jau myliu – tai kaip sakant „iki grabo lentos”. O kai isimyli taip netinkama zmogu….
  Taigi mano klausimas butu, ar as esu kartu su tinksmu vaikinu ir mes turime sviesia ateiti drauge, ar ne ir man geriau koncentruotis i kita gyvenimo sferas…
  Aciu iskart, Linute :}

Add A Comment

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.