Nemokami automatiniai būrimai internete

Taroskopų svetainėje jau veikia nemokamas automatinis būrimas Taro kortomis. Džiaugiuosi sulaukusi tiek teigiamų atsiliepimų apie jį ir norėčiau pakalbėti apie tokio būrimo prasmę ir patikimumą, panašumus ir skirtumus lyginant su asmenine būrėjos konsultacija. Pati būdama būrėja, žinodama kortų veikimo principus ir mėgdama pažaisti tokiomis programomis manau galiu objektyviai pažvelgti į abi šio klausimo puses.

Argumentai už nemokamus automatinius būrimus

Taro kortos veikia sinchroniškumo principu kaip jį apibūdino Karlas Gustavas Jungas. Sinchroniškumo esmė yra kai du atsitiktiniai įvykiai suteikia vienas kitam prasmę. Būrimo atveju šie du įvykiai yra jūsų užduotas klausimas ir atsitiktinai (o gal taip tik atrodo) išmestos kortos. Būtent jūsų klausimo kontekste kortos įgyja prasmę ir jūs gaunate prasmingą atsakymą. Nėra didelio skirtumo ar kortas maišysime ir trauksime rankomis tiek jas atsitiktinai parinks būrimo programai. Daugiau įtakos turi vidinė būsena, susikaupimas ir klausimo svarbumas. Būrimo programos ištrauktos kortos išties gali suteikti prasmingą ir naudingą atsakymą.

Argumentai prieš nemokamus automatinius būrimus

Nors nepastebiu didesnio skirtumo kas išmes kortas – būrėja ar būrimo programa, tačiau programa turi labai daug apribojimų. Programa neparinks jūsų klausimui tinkamiausio išdėstymo, todėl būsite įsprausti į tam tikrus rėmus ir ne kiekvienam klausimui tiks suprogramuotas būrimas. Ir svarbiausia dalis – programa jums pateiks tik glaustas ir bendras kiekvienos kortos reikšmes, bet neatsižvelgs į iškritusių kortų visumą, kombinacijas, nepateiks reikšmių būtent jūsų klausimo kontekste. Programa gali jums išmesti kortas, tačiau interpretaciją turite atlikti patys.

Kada automatinis būrimas gali būti naudingas ir efektyvus

Atsižvelgiant į aptartus argumentus už ir prieš automatinius būrimus lyginant su asmenine būrėjos konsultacija galime padaryti tokias išvadas. Automatinis būrimas jums bus naudingas jei savo klausimą suformuluosite taip, kad į jį galima būtų efektyviai atsakyti programos siūlomu išdėstymu. Ir iškritusias kortas turite lanksčiai interpretuoti patys daugiausia žiūrėdami į paveikslėlį, o pateiktomis reikšmėmis remdamiesi tik kaip pagrindu savo asmeninei interpretacijai. Vieni žmonės lengvai supranta alegorijas ir simbolius ir jiems puikiai seksis interpretuoti kortas vien remiantis savo vaizduote ir intuicija. Kitiems, įpratusiems mastyti logiškai ir kasdieniškai savarankiškai interpretuoti kortas gali būti per sudėtinga. Ir jei jūsų klausimas jums giliai svarbus ir norite išsamios informacijos asmeniškas būrėjos kortų aiškinimas visuomet bus patikimesnis nei žaidimas automatine programa, kurios galimybės labai ribotos.

Comments

  1. eni says

    o kur buvo burimas, kur galima apsiskaiciuoti, metu, menesio ir dienos taroskopus? jo nebera?

Kviečiu išsakyti savo nuomonę ir padiskutuoti

Dėkui už jūsų nuomonę!